Opinie o Galfa OT Polska Sp. z o.o. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Galfa OT Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Galfa OT Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galfa OT Polska Sp. z o.o. w Czechowice-Dziedzice

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Galfa OT Polska Sp. z o.o.?

Ludwiczek Nowy wpis

Nowy ile zarobi? Soboty robice

Tokarz Nowy wpis

Jakie u was zarobki są....

Krystian Nowy wpis

Siema! Szukam nowej robótki, wobec tego weryfikuję komentarze. Czuję, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Czechowic-Dziedzic. Mam prośbę, dajcie znać jaka jest atmosfera pracy w firmie Galfa OT? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Pozdrawiam Krystian

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Galfa OT Polska Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Ciekawy

Jakie zarobki dają ..?praca od poniedziałku do piątku.?

Ullll

Firma się tak rozwija czy taka duża jest rotacja pracowników...na maszynach więcej się zarobi czy na wózku magazyn. Pozdrawiam

Abc

Witam, na ile zmian pracuje się w galfa, i jak wygląda praca,

Wiktoria

Może znajdzie się jakaś osoba skłonna do podzielenia się swoimi doświadczeniami z pracy w Galfa OT Polska? Chętnie przeczytam jakieś świeże informacje odnośnie zatrudnienia w firmie a poprzednie wpisy pojawiły się jeszcze przed nowym rokiem.

Grzesiek

Dobra firma, znająca się na tym co robi a do tego dobry pracodawca i atmosfera bardzo sprzyjająca pracy, dlatego polecam pracę.

Katarzyna
@Grzesiek

Grzesiek Dziękuję za trochę informacji ale to jednak mało wysyłałam tam CV 3 razy i cisza raz zawet dzwoniłam ale wiele się nie dowiedziałam kazali czekać proszę o informację czy kobieta ma szansę jakie stawki czy są dodatki bony wczasy oto Dziękuję

Praca
@Katarzyna

Mają ofertę pracy, wysłałem CV i też cisza. Dziwne trochę.

@Praca

Od dodania Twojego wpisu minął miesiąc, czy w tym czasie Galfa OT Polska odezwało się do Ciebie? Zastanawiam się jak wygląda tam proces rekrutacyjny i czego wymaga się od kandydatów, mam nadzieję że wiesz już coś na ten temat.

Praca
@Michał

Nie odezwało się, pracuje gdzie indziej.

Katarzyna

Witam czy można się tutaj dowiedzieć coś więcej na temat firmy jaka praca czy nie za ciężko dla kobiet jakie wynagrodzenie i jak wygląda pakiet socjalny Z góry dziękuję

Magda

@miki a ile trzeba do multisportu dopłacić ?

miki
@Magda

połowę trzeba samemu zapłacić - zależy od typu katy

MIKI

Dają kartę Multisport

Konrado

Rzeczywiście zastanawiająca jest ta sytuacja z brakiem jakichś informacji, może firma nie działa?

Rysiek

Mam pytanie dotyczace aktualnej sytuacji w firmie czy praca jest stabilna? Jakas dziwna cisza na forum. Ile osob tam pracuje? Jak z praca w weekendy? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Krzychu

Witam. Czy jest rekrutacja na dzial UR? Czy mozna zostawic w firmie swoje CV?

@Krzychu

Czy próbowałeś zapytać o tę kwestię bezpośrednio w firmie? Może kontakt telefoniczny z Galfa OT Polska rozwiałby wszelkie wątpliwości? Zazwyczaj tradycyjny sposób rekrutacji taki, jak zostawanie swoje CV, jest dopuszczalny w wielu przedsiębiorstwach. Jednak biorąc pod uwagę aktualnie obowiązująca ustawę dotyczącą ochrony danych osobowych (RODO), pewne kwestie mogły ulec zmianie. Jeżeli już się tego dowiesz, proszę podziel się z nami sprawdzonymi informacjami.

Edyta

Na wiodących serwisach z ogłoszeniami o pracę znalazłam kilka aktualnych ofert zatrudnienia. Czy ktoś aplikował w ostatnim czasie do firmy? Możecie podzielić się z nami informacjami na temat przebiegu procesu rekrutacji w tym miejscu? @Marcin, czy jesteś pracownikiem firmy? A może dopiero zamierzasz aplikować do Galfa OT Polska? Czekamy na Twoją opinię.

Witam. Bardzo pilna sprawa. Czy z pracujących w Galfie jest ktoś może z okolic Pisarzowic? Np. Wilamowice, Hecznarowice, Stara Wieś, Kęty, Kozy? Bardzo proszę o informację tutaj albo na maila: marmus1989@o2.pl. Dzięki.

Maniek

Zastanawiam się jaki jest powód takiej ciszy? Tak dobrze się pracuje?

Edyta

Jak wyglądają pierwsze dni pracy i czy są wstępne szkolenia? Jakie trzeba mieć doświadczenie, aby pracować w Galfa OT Polska Sp. z o.o.? Pozostawiając swoją opinie pomagacie tym, którzy myślą nad aplikowaniem do firmy.

dpdo

Pewnie, że stawiają na rozwój @Durmon i ma to odzwierciedlenie w zarobkach.

Zostaw merytoryczną opinię o Galfa OT Polska Sp. z o.o. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Galfa OT Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Galfa OT Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galfa OT Polska Sp. z o.o.?

Galfa OT Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Księdza Stefana Kóski 43
    43-512 Czechowice-Dziedzice

Galfa OT Polska Sp. z o.o.