Galfa OT Polska Sp. z o.o.

Czechowice-Dziedzice

Opinie o Galfa OT Polska Sp. z o.o.

4276 2013-03-16 00:57:20
Pracowałem w galfie obecnie jest ona na lotnisku w Kaniowie praca w miare płatna praca na 3 zmiany możliwośc pracy sobota, niedziela straszny hałas na hali praca w stoperach przez 8 godzin
bolo 2015-12-15 20:02:31
ile nowy pracownik może u was zarobić na dzień dobry w systemie czterobrygadówki a czy macie jakieś dodatki
spawacz 2015-12-17 18:05:38
bolo - zależy jaką dostaniesz stawkę, min 2300 brutto + dodatek za nocki, za niedziele, podobno jest też premia uznaniowa. Zarobek zależy od miesiąca, od tego ile przepracujesz niedziel.
bolo 2015-12-19 14:02:12
spawacz chodzi mi średnio ile mogę zarabiać pracując w systemie czterobrygadowym.,. jestem stanie wyciągnąć 2500 netto czy raczej nie ma szans..pytam bo byłem u was na rozmowie ale pani z kadr nic mi o zarobku nie mówiła więc nie wiem czego mogę się spodziewać pracując na produkcji.na magazynie więcej zarabiają ? z góry dzięki za odpowiedz. pozrawiam
spawacz 2015-12-20 19:01:03
Na magazynie zarabiają mniej, pracują tylko na dwie zmiany. Nie wiem dlaczego nie dowiedziałeś się na spotkaniu jaka jest stawka, może to tajemnica? Na produkcji możesz ale nie musisz tyle zarobić, wszystko zależy od miesiąca i od stawki, nie odpowiem jednoznacznie. Ostatnio odeszło od nas z firmy parę osób ale to inny temat.
bolo 2015-12-20 20:03:40
czemu ludzie odchodzą stamtąd? z tego co się dowiedziałem to pierwsze umowa na trzy miesiące przez trenkwaldera a potem niby biorą pod siebie.jest to prawda czy nie chcą brać do siebie.
spawacz 2015-12-23 17:11:29
Odchodzą bo maja lepsze oferty pracy ;) Napisze tylko tyle, po tej firmie wszystkiego możesz się spodziewać. Gdyby przyszło Ci tam pracować, lepiej nie choruj przez okres kiedy będziesz pod agencją.
bolo 2015-12-24 00:28:10
dzięki kolego za odpowiedzi,.,ale chyba dam sobie spokój z tym zakładem nie mogę se pozwolić na takie czary.na rozmowie mówią od stycznia do pracy cisza o pieniądzach.,. dziwna sprawa zabawa w kotka i myszkę.,.pozdrawiam.,., Wesołych Świąt
spawacz 2015-12-24 12:11:34
Nie ma za co, ciesze się, że mogłem Ci pomóc. Napisałem tyle ile mogłem bo nadal tam pracuje... Tobie również życzę Wesołych Świąt i pracy, w której będziesz doceniany słowem i finansami. Powodzenia!
marek 2015-12-26 13:39:13
mam tam znajomego to se chwali prace i kasę koło 3 ma w systemie czterobrygadowym.mają także tam obiady i fajny pakiet socjalny
spawacz 2015-12-26 21:27:29
Coś Ci ten znajomy trochę nakłamał, 3 to maja starzy pracownicy, młody nie ma co liczyć na takie pieniądze. Obiady mamy jak sobie kupimy za WŁASNE pieniądze w bufecie. Jedynie na magazynie mają posiłek regeneracyjny przy spełnieniu odpowiednich warunków. Pakiet socjalny pozostawię bez komentarza.
darko 2015-12-27 16:13:34
ja słyszałem że młody na dzień dobry ma od 2500 4 brygadówka a robota nie należy do trudnych to są bardzo dobre pieniądze
spawacz 2015-12-28 18:32:48
To źle słyszałeś, może kiedyś tak było teraz w firmie jest tendencja zniżkowa.Jak komuś nie przeszkadza hałas, wdychanie oparów farb i rozpuszczalników to rzeczywiście praca - marzenie.
darko 2015-12-28 23:02:58
spawacz ile tam robisz lat i ile zarabiasz powiedz prawdę z góry zakładam że nie powiesz ile zarabiasz bo dobrze zarabiasz
spawacz 2015-12-30 18:46:11
Nie powiem dokładnie zarabiam ile bo szybko mnie "zlokalizują", poza tym każdy ma inną stawkę i nie wiadomo od czego ona zależy. Pracuje już jakiś czas i znam wszystkie plusy i minusy tej firmy. Kiedyś było fajnie teraz jest coraz gorzej.
mik 2016-01-03 12:38:15
na czym polega praca. są przyjęcia do was
Mikus 2016-04-14 14:41:13
Praca polega na obsłudze maszyn i stawki są niezłe
Mikus 2016-07-04 10:42:30
Są szkolenia, praca generalnie nie jest trudna, w zasadzie wszyscy pracują na stanowisku operatora.
LOLEK 2016-07-07 17:34:10
MOIM ZDANIEM NIE MA TEGO CO OBIECUJĄ W SZCZEGÓLNOŚCI EL PREZESO.
dpdo 2016-07-15 23:20:36
Pewnie, że stawiają na rozwój @Durmon i ma to odzwierciedlenie w zarobkach.
Zostaw swoją opinię o Galfa OT Polska Sp. z o.o. - Czechowice-Dziedzice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galfa OT Polska Sp. z o.o.