Opinie o Galfa OT Polska Sp. z o.o. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Galfa OT Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Galfa OT Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galfa OT Polska Sp. z o.o. w Czechowice-Dziedzice

LOLEK

MOIM ZDANIEM NIE MA TEGO CO OBIECUJĄ W SZCZEGÓLNOŚCI EL PREZESO.

Mikus

Są szkolenia, praca generalnie nie jest trudna, w zasadzie wszyscy pracują na stanowisku operatora.

Mikus

Praca polega na obsłudze maszyn i stawki są niezłe

mik

na czym polega praca. są przyjęcia do was

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Galfa OT Polska Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
spawacz

Nie powiem dokładnie zarabiam ile bo szybko mnie "zlokalizują", poza tym każdy ma inną stawkę i nie wiadomo od czego ona zależy. Pracuje już jakiś czas i znam wszystkie plusy i minusy tej firmy. Kiedyś było fajnie teraz jest coraz gorzej.

darko

spawacz ile tam robisz lat i ile zarabiasz powiedz prawdę z góry zakładam że nie powiesz ile zarabiasz bo dobrze zarabiasz

spawacz

To źle słyszałeś, może kiedyś tak było teraz w firmie jest tendencja zniżkowa.Jak komuś nie przeszkadza hałas, wdychanie oparów farb i rozpuszczalników to rzeczywiście praca - marzenie.

darko

ja słyszałem że młody na dzień dobry ma od 2500 4 brygadówka a robota nie należy do trudnych to są bardzo dobre pieniądze

spawacz

Coś Ci ten znajomy trochę nakłamał, 3 to maja starzy pracownicy, młody nie ma co liczyć na takie pieniądze. Obiady mamy jak sobie kupimy za WŁASNE pieniądze w bufecie. Jedynie na magazynie mają posiłek regeneracyjny przy spełnieniu odpowiednich warunków. Pakiet socjalny pozostawię bez komentarza.

marek

mam tam znajomego to se chwali prace i kasę koło 3 ma w systemie czterobrygadowym.mają także tam obiady i fajny pakiet socjalny

spawacz

Nie ma za co, ciesze się, że mogłem Ci pomóc. Napisałem tyle ile mogłem bo nadal tam pracuje... Tobie również życzę Wesołych Świąt i pracy, w której będziesz doceniany słowem i finansami. Powodzenia!

bolo

dzięki kolego za odpowiedzi,.,ale chyba dam sobie spokój z tym zakładem nie mogę se pozwolić na takie czary.na rozmowie mówią od stycznia do pracy cisza o pieniądzach.,. dziwna sprawa zabawa w kotka i myszkę.,.pozdrawiam.,., Wesołych Świąt

spawacz

Odchodzą bo maja lepsze oferty pracy ;) Napisze tylko tyle, po tej firmie wszystkiego możesz się spodziewać. Gdyby przyszło Ci tam pracować, lepiej nie choruj przez okres kiedy będziesz pod agencją.

bolo

czemu ludzie odchodzą stamtąd? z tego co się dowiedziałem to pierwsze umowa na trzy miesiące przez trenkwaldera a potem niby biorą pod siebie.jest to prawda czy nie chcą brać do siebie.

spawacz

Na magazynie zarabiają mniej, pracują tylko na dwie zmiany. Nie wiem dlaczego nie dowiedziałeś się na spotkaniu jaka jest stawka, może to tajemnica? Na produkcji możesz ale nie musisz tyle zarobić, wszystko zależy od miesiąca i od stawki, nie odpowiem jednoznacznie. Ostatnio odeszło od nas z firmy parę osób ale to inny temat.

bolo

spawacz chodzi mi średnio ile mogę zarabiać pracując w systemie czterobrygadowym.,. jestem stanie wyciągnąć 2500 netto czy raczej nie ma szans..pytam bo byłem u was na rozmowie ale pani z kadr nic mi o zarobku nie mówiła więc nie wiem czego mogę się spodziewać pracując na produkcji.na magazynie więcej zarabiają ? z góry dzięki za odpowiedz. pozrawiam

spawacz

bolo - zależy jaką dostaniesz stawkę, min 2300 brutto + dodatek za nocki, za niedziele, podobno jest też premia uznaniowa. Zarobek zależy od miesiąca, od tego ile przepracujesz niedziel.

bolo

ile nowy pracownik może u was zarobić na dzień dobry w systemie czterobrygadówki a czy macie jakieś dodatki

Pracowałem w galfie obecnie jest ona na lotnisku w Kaniowie praca w miare płatna praca na 3 zmiany możliwośc pracy sobota, niedziela straszny hałas na hali praca w stoperach przez 8 godzin

Zostaw merytoryczną opinię o Galfa OT Polska Sp. z o.o. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Galfa OT Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Galfa OT Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galfa OT Polska Sp. z o.o.?

Galfa OT Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Księdza Stefana Kóski 43
    43-512 Czechowice-Dziedzice

Galfa OT Polska Sp. z o.o.