Opinie o GRIDNET w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GRIDNET. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie GRIDNET o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRIDNET w Warszawa

No

WITAM!... MAM TYLKO JEDNO, JEDNO PYTANIE I TO MI DA OBRAZ FIRMY.... KOPERTA, CZY WSZYSTKO NA KONTO??..... Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJĘ ZA KILKA ZDAŃ!

Izka
@No

proszę zgadnąć :)

Nickk

Miałem podobne odczucie odnośnie osoby prowadzącej co "Rozkminkowy". Człowiek zachowywał się jakby lata temu przeczytał dziwną książkę o rekrutacji, w związku z tym uważał już, że zna się na tym najlepiej. Efektem tego stosował dziwne metody prowadzenia rekrutracji, których nikt nigdy nie używał, a po za tym nie były one najlepsze. Próbował też na siłę pokazać jak kandydat nic nie wie i jak ten prowadzący jest wszechwiedzący. I to nie tylko w kwestiach merytorycznych ale i światopoglądowych. Po budynku, w którym się mieści firma (który nigdy nie miał swoich dobrych czasów) i tym jak wyglądały wnętrza biur firmy, mogę sugerować, że wcześniejsze komentarze o krzesłach i grzybie nie są bezpodstawne. Nie polecam, szkoda nerwów.

Rozkminkowy

Rozmowa kwalifikacyjna to jakaś tragedia. (usunięte przez administratora)zadaje multum pytań i z czasem człowiek z wiedzą widzi, że on sam o nich nie ma za dużo pojęcia. Gra kogoś, kto zna się na wszystkim. Ciężki charakter. Bardzo negatywne odczucia z rozmowy odnośnie charakteru przełożonego. Bardzo niemiły człowiek - marne pierwsze wrażenie. I żeby było jasne, miałem wiele ofert więc nie byłem przyparty do muru, nie zależało mi akurat na posadzie w tej firmie. Nie polecam :)

Panowie Prezesi bardzo w porządku i na poziomie, natomiast kierownik działu projektowego istna tragedia. Co drugi wyraz to wulgaryzm, słownictwo gorsze niż pod monopolowym. Na minus trzeba dodać też fatalne warunki pracy, stare i uszkodzone komputery, grzyb na ścianach i fotele bez kółek, trzeba się pilnować, żeby nie stracić równowagi i nie spaść. Nie polecam pracy w tej firmie, takiego stresu nie wynagrodzą żadne pieniądze.

zgadzam się, ale nie uważam że prezesi są w porządku.

Kontroler jakości

masakra

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Powiem tak, nauczyć się tutaj można bardzo dużo ale dzięki ludziom którzy chętnie dzielą się wiedzą, służą pomocą i wsparciem- wspaniała współpraca. Niestety szefostwo i podejście do pracowników, podnoszenie głosu i obrażanie nie są ok. W mojej opinii jest to brak szacunku do pracy ludzi, którzy naprawdę się starają. Z góry założenie, że jeżeli coś nie zostało zrobione to dlatego, że ktoś "olał" temat. Nie wchodzi w grę, że ktoś miał coś pilnego do przygotowania i właśnie miał zamiar to robić ale od prośby przełożonego do pytania "dlaczego nie zostało to zrobione + złośliwy uśmiech" minęło 10 minut. O podwyżkach można zapomnieć- lepiej nie pytać, bo można oberwać ewentualnie przyjemną uwagą o braku podstawowych umiejętności w tym zawodzie. Trzeba być alfą i omegą, ale i to nie wystarczy - zawsze znajdzie się powód do tego, żeby uznać pracownika za niekompetentnego.

Maciek

Jaki jest zakres obowiązków operatorów ?

Ciekawy

Jak aktualnie wygląda praca na stanowisku asystenta projektanta biorąc pod uwagę płacę, zadania, atmosferę w firmie?

Natalia

Czy ktoś z pracujących w firmie GRIDNET, podpowie mi, jak wygląda praca na stanowisku Kosztorysant ? Jak wygląda pakiet socjalny w firmie?

jacek

www.gridnet.org pewnie większość szukających ma to na myśli

Szaweł
@jacek

Mińska 65 w Warszawie? to gridnet.pl ... "gridnet.ogr" jest z Poznania, źródło: http://www.krs-online.com.pl/msig-5480-120075.html

Filip

Nikt nie mówił , że będzie lekko. Im bardziej odpowiedzialna praca tym większy stres ale tak po prostu jest.

Kris_0206
@Filip

Jak tam płacą operatorom

Zuzanna

Czy coś zmieniło się w firmie GRIDNET od czasu ostatnich wpisów? Teraz firma poszukuje osób na kilka stanowisk http://gridnet.pl/oferty-pracy/ i na pewno osoby zainteresowane pracą chciałyby wiedzieć co się dzieje w firmie. Ktoś wypowie się na ten temat?

Zuzanna

@Brrr rozumiem, że nie zgadzasz się z opiniami niektórych użytkowników. Może w takim razie Ty podzielisz się swoimi doświadczeniami z pracy w GRIDNET oraz powiesz za co warto firmę cenić, a co w niej warto by jeszcze poprawić. Takie merytoryczne opinie, które pokazują jakim pracodawcą jest firma mogą być ważne dla osób, które biorą pod uwagę GRIDNET jako potencjalne miejsce nowej pracy i szukając opinii na temat firmy trafiły właśnie na ten wątek.

Zuzanna

@jaaaarozumiem, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej padły pytania, których nie powinien zadawać rekruter. Czy inni z Was również mieli podobne doświadczenia? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny do GRIDNET.

makao

@Nk jak to? co masz dokladnie na mysli piszac to??

jaaaa

Firma oferuje dwie umowy jedną o prace na najniższą krajową(usunięte przez administratora) jest trudną osobą, która na rozmowie zadaje tak bezsensowne pytania i tak je formuje, żeby wybadać jakiej jesteś wiary i o poglądy na dość osobiste tematy. Wynagrodzenie to max. 2 800 na rękę.

Wanda
@jaaaa

Dziękuję, że to napisałeś. Jestem bardzo stary, sam projektuję, ale nie mam zleceń szukam projektów. lub płatnej pracy. pracę zaczynam jak dostanę zaliczkę. bez zaliczki pracy nie zaczynam. Już sie na takich systemach przejechałem i nie zapłacili mnie już od marca 2015 roku. Trafiłem na oszusta z Piaseczna.

Brrr
@jaaaa

Nie rozumiem wszystkich niezadowolonych (a głównie tacy piszą opinie) , przecież nic nie stoi na przeszkodzie aby wszyscy ci , którzy nie są zadowoleni z jakiejkolwiek firmy , wysilili się i sami taką firmę założyli i prowadzili , a na pewno wszystko będzie idealne . Nowym pracownikom , nazwijmy to ze średnimi umiejętnościami będą płacić max pensje i nic od nich nie będą wymagać . Załóżcie firmę, wysilcie się wszyscy trochę , zobaczcie jak tak naprawdę wygląda jej prowadzenie i odpowiedzialność za spore grono ludzi , aby co miesiąc starczyło na ZUS i, podatki i pensje , a dopiero wtedy wypowiadajcie swoje zdanie. A jak ktoś jest tchórzem i nieudacznikiem, który sam nic nie stworzył to zawsze będzie innych krytykował . Ja też jestem pracownikiem i to w korporacji i jak coś, to nadgodzin nie płacą , a takie są . jak się nie podoba to nikt nie zmusza , można odejść . A ponieważ nie mam na tyle przedsiębiorczości aby założyć własną firmę to pracuję i po pracy mogę się od niej oderwać , w przeciwieństwie do właściciela , który z niej właściwie nigdy nie "wychodzi" również na urlopie . ps. I nie pisze tego właściciel.

SKUNKS

podobnie jak wyżej, jak wyglądają zarobki w firmie na stanowisku projektanta i asystenta projektanta?

nnnn

a jak wygladaja zarobki w Grindnet na stanowisku projektanta?

Firma nie szanuje pracowników, każe codziennie klepać nadgodziny, najlepiej do ciemniej nocy. (usunięte przez administratora)

Dziwi mnie opinia przeczytana powyżej. Tam nikt nie pracuje dłużej... Jeden z właścicieli jest delikatnie mówiąc trudny. Ludzie, którzy są w bezpośredniej współpracy z nim wytrzymują max 3 miesiące. Nie polecam!!! P.S. Opinia powyżej dodana pewnie przez samego właściciela firmy...

Zostaw merytoryczną opinię o GRIDNET - Warszawa

• Jak się pracuje w GRIDNET?

Zobacz opinie na temat firmy GRIDNET tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRIDNET?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 20 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GRIDNET?

Kandydaci do pracy w GRIDNET napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GRIDNET
  • Mińska 65 lok. 204