Opinie o GRIDNET w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GRIDNET. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie GRIDNET o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRIDNET w Warszawa

zolw

Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami..miła atmosfera, godziny i lokalizacja rewelacja! Co do wynagrodzenia napiszę krótko...jeśli pracujesz uczciwie to zarobisz i będziesz zadowolony, jeśli chcesz zarobić i dać z siebie minimum to chyba nie licz na to u żadnego pracodawcy. To logiczne i uczciwe ....zawsze można porozmawiać z szefostwem. Ja polecam!!!

aug6345

Polecam tego pracodawcę - warunki zatrudnienia dobre, jasne zasady współpracy. Atmosfera w firmie bardzo dobra, współpracownicy są chętni do pomocy i przyjaźnie nastawieni.

mgr0101

Dzień dobry wszystkim. Pracuję w firmie Gridnet już od 5 lat i jestem bardzo zadowolona. Wypłata przychodzi zawsze na czas i praca z nimi jest bardzo miła. Wszystkim ją polecam i zachęcam do skorzystania z ich współpracy.

ewa76

Byłam na rozmowie. Super firma, super ludzie. I normalne pieniądze.

Kontroler jakości

masakra

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
basiaaaa

Gridnet o firma z dobrą opinią pracowników jak również w internecie. Trzeba znać się na pracach i nie będzie narzekania.

basiaaaa

Wiele lat spędzonych w firmie , sukcesy i porażki , zmęczenie materiały ale u satysfakcja i spełnienie - bywało różnie nie wszystko było dla mnie zrozumiałe ale byłam w stanie wiele akceptować , zawsze mogłam odejść - do pracy nikt mnie nie zmuszał to była moja decyzja - praca wymagająca ale takie jest życie - gdzie nie wymagają ?? Polecam

anoia12

Pracowałam przez kilka miesięcy. Pracowało mi się dobrze, zespół był zgrany, fajnie się dogadywałyśmy.

polecam pracę w tej firmie

makao

Rozmowa rekrutacyjna odbyła się profesjonalnie. Zaoferowane mi dobre warunki. Niedługo zaczynam prace

nick01

Zgadzam się. Firma zapewnia dobre warunki pracy, miłą atmosferę i możliwości rozwoju w branży.

basic

świetna współpraca. Polecam!

maroo

Firma rzetelna i kompetentna. Atmosfera miła i przyjazna

Gabriela

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na początku lipca. Rozmowa była dość dziwna, i nie pisałabym tej opinii, gdyby nie fakt iż miałam zapewnienie, że dostanę informacje zwrotną. Nie ważne było czy będzie ona pozytywna czy też nie. To jest bardzo ważne aby szanować czas swój jak i drugiej osoby. Te procedury powinny zostać udoskonalone w tej firmie.

@Gabriela

Dawno nie widziałam tak dyskretnego oznajmienia braku feedbacku. Bardzo kulturalnie ujęte. ;) Szkoda tylko, że właśnie tak postąpili. A co dziwnego było w tej całej rozmowie tak właściwie?

Gabriela
@Justyna

Pytania o umiejętności techniczne, naprawianie roweru bądź samochodu, znak z zodiaku. Jak dla mnie dziwne pytania. Aplikowałam na stanowisko sekretarki/asystentki zarządu. No ale ogólnie rozmowa nie była zła, z tym ze nie spotkałam się z takimi pytaniami na swojej ścieżce kariery :)

@Gabriela

Naprawianie roweru? Nie no przepraszam ale to akurat mnie rozbawiło, znak zodiaku jeszcze przeżyję, bo są osoby, które w to wierzą. Myślisz, że w tym zawodzie serio nadarzyłaby się okazja, żeby jakiś pojazd naprawiać czy oni dla żartu tak pytali? Wgl fajnie by było jakby ktoś z firmy się do tego odniósł, bo może faktycznie to miało ukryty sens?

Izu

(usunięte przez administratora) Zarobki poniżej średniej czegokolwiek a i tak wiadomo jak rozegrane :) Oficjalnie nie ma czegoś takiego jak nadgodziny.

Iza
@Izu

Trochę mało zrozumiały komentarz, wyjaśnisz, co znaczy średnia czegokolwiek? Widzę, że GRIDNET rekrutuje nowych pracowników (na koparkę, monterów i asystentów projektanta). Dla kandydatów wysokość pensji to jedna z najważniejszych informacji.

Izu
@Iza

Tzn najniższa krajowa i się ciesz człowieku, projektanci z dużym doświadczeniem i uprawnieniami maks 3500

@Izu

Nie zgodzę się z tą opinią, pracowałem w tej firmie, sam zdobyłem tam uprawnienia i nie było tak jak opisałeś. Widocznie miałeś duże doświadczenie ale może nie do końca w zakresie działalności firmy a i uprawnienia o których piszesz mogą być tylko wirtualne. Ogólnie współpraca była ok, jak wszędzie są lepsze i gorsze chwile ale całość oceniam pozytywnie.

Barbara
@były pracownik

Możesz napisać ile czasu pracowałeś w tej firmie? Czy też byłeś rozliczany na podstawie dwóch umów, o czym pisali inni pracownicy? Czy to prawnie możliwe?

gary

Firma w której wbrew temu co piszą moi poprzednicy można zarobić więcej niż 3 tys. Jednak atmosfera jest daleka od ideału. Zdarza się, że ludzie są zwalniani z dnia na dzień. Dużo też odchodzi. Właściwie w ciągu roku wymiana ponad połowy zespołu. Pomysły jednego z właścicieli są rewolucyjne, niektóre wręcz absurdalne, tworzą kolejne długie procedury i raporty z raportów. Można by powiedzieć organizacja totalna, wytworzona w atmosferze strachu i zdenerwowania. Praca w atmosferze napięcia, której nie wynagrodzą żadne pieniądze.

A.S.
@gary

Zarobki rozdzielone na 2 umowy :o pracę i zlecenie do max 4k miesięcznie dla samodzielnego asystenta projektanta.

Bogdan
@A.S.

Mam przez to rozumieć, że asystent projektanta w firmie GRIDNET zatrudniany jest na podstawie dwóch umów? Wiesz może dlaczego? To rzadko spotykana forma zatrudnienia, więc tym bardziej ciekawią mnie powody takiej decyzji. Mógłbyś coś napisać?

@Bogdan

Potwierdzam, dokładnie tak jest.

Lol
@gary

Sam doświadczyłem zwolnienia z dnia na dzień.

Lol

Firma jest co najmniej śmieszna zatrudnia Cię obiecując bardzo dobre warunki oraz jasne zasady i obowiązki na danym stanowisku pracy. Już pierwszego dnia pracy dostrzegasz że zakres obowiązków który masz wykonywać jest zupełnie inny niż ten w ofercie pracy czy ten który zostaje ustalony podczas rozmowy. Po okresie próbnym okazuje się że brakuje Ci kwalifikacji... Wiadomą sprawą jest że nie każdy potrafi wszystko... a czasu i możliwości na naukę czy szkolenia zwyczajne nie ma. Zostajesz zwolniony albo nie zostaje Ci przedłużona umowa. Zwyczajnie z dnia na dzień zostajesz bez pracy. Pozostaje Ci jedynie uścisk dłoni prezesa i słowa uznania " Przykro mi".

Ecie - Pecie

Witam. Jak wygląda praca jako kierowca kurier w tej firmie? Czy opłaca się wysyłać swoje CV do tej firmy? Z góry dziękuję za jakąś odpowiedź.

Janek

Czy może ktoś ostatnio może był na spotkaniu rekrutacyjnym i coś może o tej firmie powiedzieć?

Wikary

Brak profesjonalizmu. Żadnych informacji zwrotnych mimo zapewnień, że bez względu na wyniki rekrutacji będzie kontakt. Firma mieści się w budynku odstraszającym samym wyglądem. Ściany pamiętają czasy Gierka. Brud chyba też. Wymagania jak do NASA a proponowane wynagrodzenie mocno poniżej rynku. Szkoda czasu

zszokowana

Obecnie firma szuka osoby do dz. finansowo/kadrowego. Wszystko jest pięknie ale do momentu kiedy słyszy się na rozmowie o pracę o etapach zatrudnienia - miesiąc na umowę zlecenie ( POWAŻNA FIRMA JAK TO PANI JA PRZEDSTAWIŁA- ZATRUDNIA Z 3 SPÓŁEK ŁACZNIE 70 OS.) kolejne 3 miesiące umowa próbna ,a następnie na rok umowa o pracę. CZY TO BRZMI POWAŻNIE/?- nie ...już kombinujecie od samego początku.

@zszokowana

No już bez przesady, lepiej chyba ten miesiąc na zleceniu niż cały czas?? I tak dobrze ze dają. Myślisz ze łatwo jest o UoP teraz?

Zostaw merytoryczną opinię o GRIDNET - Warszawa

• Jak się pracuje w GRIDNET?

Zobacz opinie na temat firmy GRIDNET tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRIDNET?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 20 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GRIDNET?

Kandydaci do pracy w GRIDNET napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GRIDNET
  • Mińska 65 lok. 204