Opinie o GRIDNET w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GRIDNET. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie GRIDNET o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRIDNET w Warszawa

Darek

Witam, nie polecam tej firmy z kilku względów, zaczynajac od wszechobecnego alkoholu, złodziejstwa po kłamliwego prezesa którego słowo jest warte mniej niż papierek po cukierku, niskie pensje wielkie słowa dwie umowy i długi okres rekrutacyjny. Nie polecam i radzę omijać bo wypadki w pracy po alkoholu to codzienność firmy gridnet

@Anna

Pierwsza umowa była na czas określony, później została zmieniona na nieokreślony.

Byly Nowy wpis

Firma jak firma da się pracować a co sobie wynegocjujesz jest twoje.

@Byly

No i zgadzają się na każdą kwotę? To ja jestem ciekawy ile mógłbym maksymalnie wynegocjować na start jako operator mini koparki i ładowarki, bo z tego ogłoszenia trafiłem na forum. Tym bardziej, że w ogłoszeniu sama firma pisze o pensji zależnej od doświadczenia i zaangażowania, tylko czy wykonywanie swoich obowiązków też się do tego zalicza?

Na ich tronie jest, że potrzebują na kilka stanowisk. Mnie ze względu na staż pracy interesuje fucha elektromontera. W opisie stanowisko zaznaczają, że są to prace na średnim i niskim napięciu na terenie Warszawy. A uprawnienia SEP do 15 kV mam. W ilu osobowym teamie bym pracował? Czy ludzie tu zachowują się fair względem siebie? I jakie zarobki?

Darek

Czesław
@Darek

Sporo poruszonych spraw. Skąd wiesz, że wypadki w pracy niby to codzienność i ile czasu Cię rekrutowali? Pytam, bo zależy mi na szybkim zatrudnieniu. No i co z tymi dwoma umowami, bo nie rozumiem? Po co aż dwie i ile płacą?

xyz
@Darek

@Darek Jak długo pracowałeś w firmie Gridnet?

@Darek

Faktycznie wiele wątków poruszonych. Mnie bardziej od czasu rekrutacji interesuje, jak ona rzeczywiście wyglądała. Kto prowadził ten proces? Ile było etapów? I jeszcze, czy była mowa o jakimś okresie próbnym na start?

@Darek

Pracowałem tam ładny kawałek czasu i mam wrażenie, że pracowaliśmy w dwóch różnych firmach. Jak wszędzie gdzie jest więcej niż 1 osoba zdarzają się pewne nieporozumienia ale wszystko do wyjaśnienia w ramach dobrej współpracy. Przyznam, że o alkoholu czy złodziejstwie jakoś nie mogę potwierdzić - chyba, że opisujesz swój przypadek, to się nie będę do tego odnosić. Najwygodniej jest rzucić błotem za pomocą internetu, proponuję popracować w innych firmach z branży lub w ogóle popracować gdziekolwiek żeby mieć odpowiedni punkt odniesienia do wystawiania ocen. Ja osobiście raczej złego słowa nie mogę powiedzieć, robiłem co do mnie należało na zasadach jakie wspólnie ustaliliśmy a co dostawałem wynagrodzenie i jak pisałem wcześniej, ocena ze współpracy pozostaje pozytywna.

Gabriela
@KM

A możesz napisać czy pracuje się tu na umowie o pracę czy na jakiejś innej? Jak z zarobkami? Dasz radę napisać jakie to są mniej więcej kwoty? Będę wdzięczna za informacje

@Gabriela

Miałem umowę o pracę, jak dla mnie zarobki były na oczekiwanym poziomie. Kwoty nie podam, bo to jest dość indywidualna sprawa bo to co dla jednego jest mało a dla drugiego będzie dużo. Jedno co mogę pochwalić (co w przeciwieństwie do poprzedniego pracodawcy) to było to, że wynagrodzenie i składki z nich wynikające były zawsze regulowane w terminie, a to jest dość istotne jak się posiada rodzinę.

Czesław
@KM

Dlaczego krążysz wokół tematu, zamiast bezpośrednio podać kwotę? Mam nadzieję, że firma stawia na transparentność, zarówno co do zasad opłacania ludzi, czy awansów? Jeśli takowe się tu zdarzają?

@Czesław

Przykro mi ale nie podam kwoty jaką zarabiałem, gdyż nie mam w zwyczaju z nieznajomymi, szczególnie na forum publicznym, rozmawiać nt. swojego uposażenia. Jak jest Pan ciekawy proponuję zaaplikować i pozna Pan obecne warunki finansowe.

@KM

Ja już nie dopytuję o kasę, ale dopytam o umowę o prace. Na jaki czas to był umowy?? Czy pierwsza umowa od razu była na czas nieokreślony??

KM Nowy wpis
@Anna

ela

polecam, pomocni współpracownicy :)

Zuzanna
@ela

Czyli z atmosferą wszystko ok? :) Jakiś konkretny dział masz na myśli czy mówisz o wszystkich? Pracodawca w ogóle organizuje wam jakieś integracje albo coś w tym stylu?

Kontroler jakości

masakra

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
bozia mnie uratowała

oj, oj to się narobiło, faktycznie szefu tej spółki jest trochę 'zakłamany', czemu? ano 3 umowy" zlecenie, próbna umowa, określona, itd..., przy warunkach finansowych w porządku, ale gdy człowiek dowiedział się, że jest praca za 10h/per day - to już lampka kontrolna się odpaliła, trochę boli, ze 'feedback' nie został przekazany (2 lampka kontrolna), dobrze, że człowiek jest doświadczony i zadzwonił z prośbą o informację, to by się na narobiło, ale... bozia mnie uratowała... ogólnie oceniając, jak już takie cyrki są na wstępie, to strach pomyśleć co się dzieje wewnątrz firmy, daję słabą 'tróję' (drobny rozpiździel...)

Hanna
@bozia mnie uratowała

A jakie te warunki finansowe za te 10h tobie zaproponowano? Możesz powiedzieć jak wyglądała rekrutacja? To była tylko rozmowa czy może mówili też coś o kolejnych etapach?

Joko87

Jestem zadowolony ze współpracy

Weronika
@Joko87

Super! Z czego jesteś tak najbardziej zadowolony? Możesz dać znać? Piszesz jako pracownik czy jako klient?

among

Gridnet to coś więcej niż miejsce pracy :) Od atmosfery tworzonej przez pracowników, przez pomocność liderów, aż po zrozumienie i wyrozumiałość zarządu, wszystko to tworzy wspólną całość. Miejsce to staje się formą spędzania czasu i elementem życia. Wszystko jest w Gridnet odpowiednio poukładane i zorganizowane. Firma stawia na ciągły rozwój swoich pracowników i wciąż wyznacza nowe wyzwania i cele. Nie ma tam nudy, zawsze się coś dzieje, zarówno w biurze jak i poza nim. Trudno znaleźć drugi tak świetnie wyszkolony zespół specjalistów jak w Gridnet. Profesjonalizm i otwartość to przymiotniki jakimi mógłbym opisać poznańską firmę. Jako były wieloletni pracownik, uważam że firma dba o swoich "podopiecznych" :) na wszystkie możliwe sposoby. Z pewnością mogę powiedzieć, że praca w Gridnet to najlepsze zawodowe doświadczenie w moim życiu. Polecam każdemu kto mierzy wysoko i pragnie od miejsca pracy czegoś więcej :)

FGe

Począwszy od wykonania projektu do realizacji inwestycji pełen profesjonalizm. Podczas całego procesu doskonały kontakt z firmą.

Fifarafa

Dobre warunki pracy, miła atmosfera i możliwość rozwoju. Polecam

Pro22

Polecam

Fox

Witam, podzielę się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w gridnet. Od samego początku koleżanki i koledzy działu wdrożyli mnie w moje obowiązki, dzięki czemu czułam się zaopiekowana. Panuje miła atmosfera dzięki czemu jest większa chęć do pracy. Szczerze polecam!

Dziwna firma, dziwna rozmowa kwalifikacyjna a zwłaszcza dziwny Pan z którym dogadujesz szczegóły umowy. Zatrudnienie najpierw na 1msc na zlecenie, potem 3 miesiące, potem na rok a potem na stałe. Rekrutujący najpierw mnie zapytał ile chce zarobić a gdy podałem mu stawkę już wychodząc z biura usłyszałem że praca 10h dziennie. Gdy zacząłem to z nim negocjować zgodził się, przyznał że nie ma potrzeby abym pracował 8h. Gdy zdecydowałem się na umowę zlecenie przy sporządzaniu umowy nasze ustalenia z drugiej rozmowy kwalifikacyjnej nie zostały dotrzymane i dostałem propozycję pracy na 10h dziennie....Skoro już na dzień dobry nie dotrzymane są warunki zatrudnienia chyba nie ma co się pchać do takiej firmy

Gaf£3736

Udana współpraca

Morodz237

Świetna współpraca, byłem bardzo zadowolony z atmosfery oraz zarobków

John

Współpracuje z ta firma! Bardzo mili ludzie nie ma problemu z wynagrodzeniem.

Araka€2£
@John

Zgadzam się, polecam

Asi95

Polecam pracę w tej firmie, nie jest to korporacja co jest wielkim plusem, można się rozwijać. Fajna atmosfera.

M8828

Pracownicy i przełożeni okazali mi dużo życzliwości. Przełożeni bardzo doświadczeni i można się od nich wiele nauczyć :)

Gridnet ma opinie świetnego pracodawcy miła i przyjazna atmosfera możliwość rozwoju zawodowego.

Ali

Polecam współpracę z tą firmą :)

inzmgr123

Właśnie zakońzyłem swoją współpracę z Gridnet Zmieniam pracę z powodu przeprowadzki, inaczej z przyjemnością bym tam ostał na dłużej :) Fantastyczny, zgrany zespół sprawia, że do pracy chce się przychodzić. Finansowo też byłem zadowolony. Pozdrawiam kolegów i koleżanki z biura i dziękuję za wspólną przygodę zawodową!

Zostaw merytoryczną opinię o GRIDNET - Warszawa

• Jak się pracuje w GRIDNET?

Zobacz opinie na temat firmy GRIDNET tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRIDNET?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 20 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GRIDNET?

Kandydaci do pracy w GRIDNET napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GRIDNET
  • Mińska 65 lok. 204