Opinie o Imagency - Agencja Marketingu Zintegrowanego Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Imagency - Agencja Marketingu Zintegrowanego Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Imagency - Agencja Marketingu Zintegrowanego Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imagency - Agencja Marketingu Zintegrowanego Sp. z o.o. w Wrocław

Xyz

Zdecydowanie odradzam pakowania się we współpracę z panią K.J. Niestworzone obietnice miesiącami, wykorzystywanie studentów do pracy, przeciąganie praktyk do samego końca i robienie im nadziei na zatrudnienie. Nic nie istnieje!!! Biura nie ma, pięniędzy nie ma, doświadczenia ani nauki też nie będzie. Ta kobieta ma poważne zaburzenia osobowości i zmanipuluje was tak że nie będziecie niczego świadomi!! Uważajcie na siebie

Xyz Nowy wpis

Jak długo czekaliście na odzew z Imagency - Agencja Marketingu Zintegrowanego Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Paulina Nowy wpis

Dwa wpisy z 2020 i 2021 mówią o likwidacji firmy, tymczasem w KRS widnieje jako aktywna, czyli płaci VAT. To stawia cała tę dyskusję pod znakiem zapytania, bo skoro taka jest rzetelność opiniujących... Czy ktoś uczciwie napisze, jaką jest sytuacja z pensjami pracowników?

Ja Nowy wpis
@Paulina

Proponuję rozpocząć współpracę z Imagency, popracować za darmo, a później porozmawiamy o rzetelności komentarzy... Może agencja była zawieszana, może jej dalsze funkcjonowanie stało pod znakiem zapytania - tego nie wiem. Ale wiem, że właścicielka firmy (można poszukać w Google różne informacje na jej temat) ma problem z płaceniem za wykonaną pracę.

Mateusz

Firma nie płaci swoim podwykonawcom. Pani Kasia nie odbiera telefonów, ani ode mnie ani od KRD.

Kemal
@Mateusz

Zgadzam sie. Również jestem pokrzywdzony. Omijać tą firmę szerokim łukiem.

Kuba
@Mateusz

Zgadzam się. Ponad pół roku czekam na pieniądze.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Imagency - Agencja Marketingu Zintegrowanego Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Imagency - Agencja Marketingu Zintegrowanego Sp. z o.o.?

Sand

Odradzam prace tam, niewypłacalni, była sprawa w sądzie, teraz komornik na nich siedzi, nie tylko mój ale nawet od Skarbówki

magda

Jak mogę skontaktować się z osobami, które piszą te opinie? zostawiam adres e-mail do siebie : magda.leno@interia.pl . Myślę o rozpoczęciu współpracy z imagency.

XYZ
@magda

Nie polecam, od ponad pół roku nie otrzymuje opłaconego projektu. Wszelki kontakt zostaje bez odpowiedzi.

@magda

Kasia, słabe to robisz. Po (usunięte przez administratora) ci te adresy? Będziesz straszyć?

XYZ

Nie polecam. Kontakt, dopóki nie zdecydujesz się być ich klientem, jest prężny, kilka telefonów w tygodniu. Jak tylko zostajesz klientem i płacisz....kontakt znikomy. Mi od ponad 6 miesięcy są winni jeden projekt. Zero odzewu na maile, smsyi listy polecone. Telefony są nie odbierane. NIE POLECAM!

Sand

Pracowałam w tej firmie przez ponad pół roku. Odeszłam gdy nie dostałam wynagrodzenia za ostatnie miesiące, a sprawa trafiła do sądu, teraz komornik zajmuje się ściąganiem długu, wiem że przede mną jeszcze urząd skarbowy ściąga swoją należność.

Kamila

Ta firma to (usunięte przez administratora) ostrzegam wszystkich! Osoba ją prowadząca leczy się od wielu lat psychiatrycznie, a także siedziała w więzieniu za kradzieże i oszustwa. Jest niebezpieczna dla otoczenia. Firma jest fikcyjna, właścicielka jest przed 50, a mieszka u staruszków rodziców. Jest niezdolna do podjęcia pracy. W ostatnich latach okradła i (usunięte przez administratora) kilkaset osób. Wyciąga także od ludzi prywatne informacje, a potem je wykorzystuje poprzez wyłudzenia, szantaże i oszczerstwa. Proszę uważać i zgłaszać w jak największej ilości na policję. Była karana za pobicia i kradzieże. Kropla drąży skałę, a jeśli wszyscy (usunięte przez administratora) złożą doniesienie, może w końcu znajdzie się za kratkami.

Mateusz

Właśnie dostałem informację, że firma nie jest już czynnym podatnikiem - czyli została zamknięta. Ściąganie długów tylko sądownie.

Suzi

@Ryana89 ale to trzeba przynosić prywatnego laptopa do pracy, żeby móc ją wykonywać?

Wiecie czy Imagency - Agencja Marketingu Zintegrowanego Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ryana89

Ta "firma" nie ma komputerów, laptopów ani telefonów nawet do pracy na miejscu. Trzeba mieć własny sprzęt, a na koniec i tak się nie dostanie wypłaty za wykonaną pracę i eksploatację własnego komputera. (usunięte przez administratora)

Alicja

Czy firma przyjmuje na praktyki lub staże studentów?

@Alicja

Tylko na bezpłatne staże i praktyki, a nawet osoby, które teoretycznie są zatrudniane i tak nie dostają pieniędzy. Więc darmowa siła robocza jest tam mile widziana.

Halina
@Ryana89

W takim razie trochę szkoda, że nie płacą za staże i praktyki. Napisałeś, że firma nie płaci też innym pracownikom, a to zdecydowanie nie w porządku. Zdarzyło Ci się, że nie dostałeś zapłaty za pracę w Imagency?

@Halina

Tak, zdażyło się wielokrotnie i nie tylko mi.

ex-intern

Bezpłatne staże - WSTYD! Jeszcze żeby coś się na nich działo, ale nie - siedzisz (z własnym komputerem) i czekasz aż właścicielka pojawi się w biurze i może oddeleguje jakieś zadanie. Mnie nikt nie wisi pieniędzy (bo staż był bezpłatny, spędziłam tam może 2 tygodnie), ale wielokrotnie byłam świadkiem rozmów telefonicznych, z których wynikało, że właścicielka jest dłużna pieniądze podwykonawcom. Jeżeli jesteś młodą osobą i szukasz stażu - daj sobie więcej czasu i znajdź coś lepszego. W Imagency niczego się nie nauczysz, biuro jest beznadziejne i w piwnicy, z resztą pomysł bezpłatnego stażu dyskwalifikuje to miejsce na starcie.

Artur
@ex-intern

W sumie szkoda, że będąc na stażu w firmie Imagency - Agencja Marketingu Zintegrowanego w Twoim odczuciu niewiele się nauczymy. Wiesz może, czy po zakończeniu stażu (mimo to, że jest on bezpłatny) są realne szanse na to, aby pracodawca zaproponował nam pełne zatrudnienie? Wiele osób zapisuje się na staż z nadzieją, że po jego zakończeniu otrzymają pełną umowę o pracę.

@Artur

Absoloutnie nie ma takiej możliwości, Pani Kasia nikomu nie da ani umowy (a nawet jesli, to nie zgłosi jej do odpowiedniego urzędu), nie wypłaci pieniedzy. Szuka stażystów, bo to czesto młodzi, kreatywni luzdzie, których łatwo niestety oszukac... Straszne to jest ile ona już ludzi nabrała na te swoje manipulacje i obiecanki

bladolinka

zaproponowano mi w tej agencji staż, jak mogłabym się skontaktować z Panią?

Anka

Jestem współpracownikiem agencji od wielu miesięcy i zastanawiam się, kto napisał taką bzdurę? Może SVN5 podpisze się imieniem i nazwiskiem? Anonimowe donosy pisało się za komuny. Dzisiaj nikt w to nie uwierzy.

znajoma
@Anka

Pani Kasiu na te Pani odpowiedzi nikt sie nie nabiera już.... Posługuje się Pani dwoma nazwiskami, ale widzę, że też dwoma imionami - od kiedy jest Pani znana jako "Anka" ? Hahahaha żenada

Olek

Kiepsko przedstawiacie firmę a ja chciałem spróbować swoich sił w firmie. Nie wiem co dalej robić.

reality
@Olek

Nie ma co się zastanawiać tylko odpuścić i przekazywać innym, że Imagency to pułapka. Mi Pani K. nadal jest winna parę tysięcy złotych. W podobnej sytuacji znajduje się paręnaście osób. Spraw sądowych było już parę i ludzie odzyskali należności więc nie ma co się poddawać. Ja niestety ze względu na brak czasu odpuściłem, ale w wolnej chwili podejmę odpowiednie kroki.

Poszkodowany_kolejny

Spóźnianie sie z wypłatami. Brak płatności za wykonane prace, opowiadanie o wielkich czynach, super wielkich projektach, zmienach w zespole, zwiększenie zespołu - kończy się na słowach. Wszystkie projekty (garść) to po znajomości, reszta to po wstępnej ofercie - cisza. Pretekst zawsze inny, opowiadanie historii rodem z baśni Andersena, tłumaczenie się chorobami itd. Brak sprzętu, brak odpowiednich stanowisk do pracy. Sytuacji mnóstwo, ale tak to się dzieje - dużo gadki, mało czynów i wykorzystywanie. Brak wiedzy na temat zarządzania firmą, zero jakichkolwiek perspektyw, możliwości rozwoju dla pracowników, tak można bez końca. Jak na 16 lat istnienia "agencji" to Steve Jobs jak zaczynał miał lepiej. W sumie to lista osób których p. K.J. wobec których ma zobowiązania się powiększa. Tylko komornik, sąd, Sanepid może coś zdziałać. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamnkąć to i płacić za wykonaną pracę.

Mini

Praca tam to katorga. Nie ma kasy, pracy, ani sprzętu. Jest puste konto, puste biuro (usunięte przez administratora) No i długi. Dużo długów. Nie polecam. Ostatnia pensja nigdy do mnie nie dotarła a sądzić się już nie ma sensu, bo jej lustra dłużników z orzeczeniem sądowym jest długa jak rolka papieru toaletowego. Szkoda czasu i nerwów

Julia

Osoby zatrudnione w Imagency - Agencja Marketingu Zintegrowanego nie są przedmiotem tego forum. Dlatego proszę Was o niezamieszczanie wpisów na ich temat, a skupianie się na tych aspektach zatrudnienia w tej firmie, które będą ważne dla osób chcących rozpocząć pracę u tego pracodawcy.

Pani Kasia szuka obecnie "praktykantów" czyli darmowej siły roboczej, bo jak się jest gołodupcem to ciężko o pracowników... Jeśli są tu potencjalni kandydaci to uważajcie - opinie "pozytywne" pod różnymi imionami pisze tutaj sama pani Kasia, nikt kto ją kiedykolwiek poznał nie nabierze sie na te jej zabiegi... ta kobieta jest chora psychicznie i powinna sie udac do lekarza zamiast brnąc dalej w swoje długi i "wyimaginowana" agence w ktorej pracuje ona sama i jej syn.... a klientow brak wiec siedza sobie pol dnia w biurze w ktorym nie ma nawet komputerow i pisza te swoje bajki oraz szukaja kolejnych ludzi ktorych mozna oszukac. DRAMAT

BeEm
@Kasia

Niezłym hitem jest tez konto pani kasi na linkedin ..... jaka to ona jest tam profesjonalna, jakimi to projektami sie nie chwali i ile to nie doradzi innym .... hahahahhaa.... zgnilizna w pieknym opakowaniu

Imagancy_nie_polecam
@BeEm

Prawda, ta kobieta jest niezrównoważona emocjonalnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Imagency - Agencja Marketingu Zintegrowanego Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Imagency - Agencja Marketingu Zintegrowanego Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Imagency - Agencja Marketingu Zintegrowanego Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Imagency - Agencja Marketingu Zintegrowanego Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Podwale 62
    50-010 Wrocław

Imagency - Agencja Marketingu Zintegrowanego Sp. z o.o.