Opinie o Polok Marcin Pieczarki w Kryry

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Polok Marcin Pieczarki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Polok Marcin Pieczarki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polok Marcin Pieczarki w Kryry

prawda jest taka że nie w rejonie nie ma pracy, a jak coś jest to kitu. Poloki są wymagające ale wole tak niż robić co mi pasuje ale bez wypłaty.

taki se

ktos troche prawdy napisze to poloki albo ich lizusy staraja sie to prostowac zenada

wow

Tak premie 15 % a za jeden brzydki grzyb w skrzynce masz 1% mniej premii,

jaa

Do Iwony prawda jest taka że pracuję się różnie raz po 5godz raz po 8a raz po 10 To wszystko zależy od tego na jakim jesteś rzucie i czy pójdziesz na inne hale hale do pomocy.Zarobki różnie zależy ile nazbierasz i czy masz premie 15%

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polok Marcin Pieczarki, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Fajny

Droga Iwono to zalezy na jakim stanowisku robisz ja np robie ok 8,5 godz. ale wiem ze inni mam na mysli panow roba niekiedy po 10 godz. ale to wszystko zalezy od stanowiska na ktorym jest dana osoba a jak wiadomo stanowisko stanowisku nie rowna a jak chodzi o panie to niewiem. Pozdrawiam

Iwona

Zamiast wypisywac glupoty niech ktos napisze prawde jak tam jest jakie zarobki ? po ile godzin srednio sie pracuje? Pozdrawiam

''wyscigowy szczur''

Z gory dziekuje i zycze powodzenia.Pozdrawiam.

Jurek

Nie mam najmniejszego zamiaru wracac wyscigowy szczurze,A jesli chodzi o imie to mozna zawsze podpisac sie pseudo,Pozdrawiam

''wyscigowy szczur''

''Jurek kochanie'' ciesze sie ze od nas odszedles i prosze Cie nie wracaj i jeszcze jedno jakos nie przypominam sobie by pracowal u nas ktos o imieniu Jurek. Pozdrawiam.

Jurek

Sorry ale ja akurat mam wyplaty w terminie a zaliczki pracownicy otrzymuja jesli poprosza z tym nie ma problemu,

Jurek kochanie,jezeli pszedles tam gdzie ja sie zwolnilem to twoja radosc jest przedwczesna,ja na wyplate czkalem miesiacami ciagle zaliczki zaliczki.Jak dostaniesz wyplate to napisz.Pozdrawiam.

Jurek

Kochani po co te rozterki i zale?Ja zwolnilem sie stamtad pare miesiecy temu i zaluje ze tak pozno,Od razu znalazlem prace w innej pieczarkarni gdzie jest normalnie nie ma wyscigu szczurow i mobingu,Pozdrawiam

Jordan

Dlaczego wszelkie uwagi nie sa bezposrednio przekazywane pracodawcy tylko tutaj wypisywane w komentarzach???

pracownik x y

Ja tez uwazam ,ze na koncowki trzecich rzutow nie powinni posylac wagowych.Bezczynnosc jest meczaca ile mozna chowac sie za regalami i udawac ze sie cos robi.Lepiej by oblozyli dodatkowo pierwsze rzuty bo czasami tam kapie z jaj. Pozdrawiam.

Jordan

Jak to wreszcie tam jest komentarze wzajemnie sie wykluczaja czy ktos napisze prawde?

Moim zdaniem ludzi jest za duzo i nie mozna zarobic ,a te trzecie rzuty to szczyt nudy strata czasu przeciwnie do pierwszych rzutow ,zla organizacja.

ON

Tak to racja kierownictwo nie widzi problemu ludzi malo pracy za duzo,Ale i ci co zostali w koncu poczuja sie zmeczeni,

stary

Tak czytam te komentarze i powiem szczerze że wiele informacji jest przesadzonych ale jest też trochę prawdy. Raz jest lepiej a raz gorzej. Zbyt dużo jest kombinowana i zmieniania, na siłę chcą ulepszać a wychodzi odwrotnie. Ludzi coraz mniej a roboty coraz więcej ale kierownictwo nie widzi problemu...A co do weekendów to najbardziej pchają się Ci którzy mogliby leżeć na kanapie a dać zarobić tym którzy naprawdę chcą

Moniaaa

Czy ktos pisze tu o Karolinie brygadzisce ?Co pracuej w Goldenstecie??

Genia

Tak to racja mniej jak 10 godzin Panie nie pracuja, Teraz niedawno 2 tygodnie do pozna nocy,Wytrzymuja najmocniejsi ale to tez do czasu,

Zostaw merytoryczną opinię o Polok Marcin Pieczarki - Kryry

• Jak się pracuje w Polok Marcin Pieczarki?

Zobacz opinie na temat firmy Polok Marcin Pieczarki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polok Marcin Pieczarki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polok Marcin Pieczarki