Opinie o Polok Marcin Pieczarki w Kryry

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Polok Marcin Pieczarki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Polok Marcin Pieczarki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polok Marcin Pieczarki w Kryry

xxxxxxx

wolalabym jesc suchy chleb z woda niz byc pod rzadami brygadzistki ktora nie ma nawet wyksztalcenia zeby zarzadzac ludzmi,

ona

Cześć! Pracuję trochę w tej firmie i muszę powiedzieć że generalnie jest OK. Jeden z problemów to leniwi panowie którzy pracują na halach. ( problem na trzecich rzutach ! ) najgorzej jest jak się trafi na takiego filozofa jak Łukasz co oczywiście nie był najgorszym przypadkiem jaki mi się trafił ale jak widać wyleciał i truje jak najęty i jak sam twierdzi "bezczelnie" poloki go nigdy nie przejmowały. Tak jak Łukasz pisze socjal oraz wypłata na 10 jest zawsze. pasowało by tylko wytępić nierobów bo są ludzie którzy bardzo sumiennie pracują i są życzliwi a co niektórzy psują atmosferę. Kierownictwo jest OK, technolodzy oraz brygadzistki bardzo przyjazne choć wymagające. robota jak to przy grzybach kto robił ten wie ;)

hahahahahaha

Jurku bo ja nigdy nie miałem zwyczaju owijać w bawełnę, mam gdzieś co myślą poloki o mnie i tyle :P Może to zabrzmi nawet bezczelnie ale nigdy zbytnio mnie nie przejmowali :) co do wypowiedzi emeryta i paru innych co twierdzą, że zmyślam to śmiem twierdzić że pisze to jedna i ta sama osoba(tak jak zauważyła to L), Emerycie piszesz że byłeś przy tej rozmowie o policji i o wyjaśnieniach jak było, wiesz ja sobie nie przypominam takiej sytuacji a co do wyjaśnienia monitoringu było całkiem odwrotnie... (zbytnio się nie kwapili do tego) więc śmiem twierdzić że całkiem możliwe iż nie żaden emeryt to pisze a oni sami... hahahahahaha :) Żaden prostujący komentarz oraz atakujący mnie nie ma solidnych kontrargumentów abyś mógł tak twierdzić:) Piszesz że użalałem się że mam najniższą stawkę, a w cale tak nie było. Człowieku za taką stawkę jaką miałem ja to pracuje połowa zakładu a może i więcej. A że chciałem lepiej? To coś złego? Skoro też się starałem to chciałem mieć wyżej tak jak nieliczni... To że oni tego nie widzieli a widzieli natomiast każdą najmniejszą drobnostkę złego to już inna brocha. Uważam, że po prostu kiedyś za dużo powiedziałem co myślę i dlatego się tak potoczyło - nawet pamiętam ten dzień, z resztą nie tylko ja :D Panie :D jakby oni założyli podsłuch w szatni to 80% ludzi leciało by bez premii a nawet zostali by zwolnieni... A mówiąc jeszcze tak nawiasem to skąd ta wielka rotacja pracowników? Przez okres w którym ja pracowałem przewinęła się ich ze setka oraz zwalniali się Ci co mieli dużą lepszą opinię w oczach szefostwa niż ja ;P Więc wszystko co napisałem jest na rzeczy. Jeszcze na koniec chce Ci powiedzieć że ty wiesz tyle o moim zawodzie co ja o twoim więc daruj sobie :) Żeby nie było iż wszystko tam było złe to nie prawda. Dobry social i kasa 10-tego bądź wcześniej zawsze się zgadzała oraz to iż do szefowej, paru brygadzistek i 75%ludzi tam pracujących nic nie mam :)Były/li w porządku. To ode mnie tyle więc zakańczam temat. Pozdrawiam

gosc

Slyszalem o tej firmie wiele dobrego,ze sie rozwija jest stabilna, zmechanizowana i dobrze zorganizowana .Smieszne sa powyzsze przepychanki.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polok Marcin Pieczarki, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
emeryt

Lukasz nie ma racji,ma swoje zdanie,ja tez mam swoje zdanie o nim i moglbym tu wiele rzeczy napisac,ale odszedl dobrze ze na lepsze,ja mu zycze sukcesow i awansu w nowej pracy,szkoda,ze szkaluje pracownikow i firme w ktorej kiedys pracowal.Co do krdziezy to wszyscy chcielismy pomoc ,szefowie na monitoringu wytypowali zlodzieja i dzwonili do jego rodziny by sie zglosil i oddal portwel to uniknie problemow z policja, wiem to bo bylem przy rozmowie.Sprawa Lukasza,ze tak przedstawil temat. Jurek moze bys napisal cos o sobie pracujesz tu lub pracowales na jakiej padstawie twierdzisz,ze Lukasz ma racje.Pozdrawiam.

Jurek

Przestancie sie klocic Lukasz ma racje i tu cie boli drogi emerycie,

emeryt

Prawie trzydzesci lat przepracowalem na kopalni i nigdy nikamu dupy nie musialem lizac. W tej pracy tez nie musze,swoje zdanie mam ,czuje sie szanowany i docenany.Cenie sobie dobra prace pod dachem przez caly rok i wyglada na to,ze tak dalej bedzie bo firma sie rozwija.Zreszta takie jest zdanie wiekszosci pracownikow przeciez rozmawamy ze soba czy to wspolnie w szatni czy przy robocie.Takie jest moje zdanie,Ty masz prawo do swojego ale czemu obrazasz ludzi.Mowiles,ze studjujesz resocjalizacje z Twoich wypowiedzi to nie wynika,zreszta w pracy tez Ci nie wychodzilo ,zle sie z toba pracowalo,uzalales sie ze przez poltora roku masz najnizsza stawke a inni po dwoch trzech miesiacach maja podwyzki, wszyscy wiedzeli dlaczego oczywisce oprocz Ciebie. Jak na studenta uzywanie zwrotow ''ostatnie PIZDY'',''lizodupy'',''jebany gallie anonimie''zdaniem moim czyli naprawde ograniczonego umyslowo emeryta jest zastanawiajace no chyba ze cwiczysz przed podjeciem pracy w swoim przyszlym wyuczonym zawodzie. Pozdrawiam

tak, hŁukasz

hahahahahahaa L :) tak wiem wiem lecz przypuszczałem, że jeśli napiszę prawdę to i znajdą się tacy co będą to prostować tak jak emeryt czy pracownik. Bo są to pewnie ostatnie PIZDY w tej firmie co nigdy nie potrafiły powiedzieć jak naprawdę jest, nikomu się nie sprzeciwić... siedząc cicho jak myszy pod miotłą albo to największe lizodupy jakich miała ta pieczarkarnia w historii... zresztą emeryt może ich chwalić bo ma tam swoje przywileje tak jak napisałem w powyższym komentarzu :)co do wypowiedzi użytkownika o nicku "lepszy niż lukasz helik" to jeśli jesteś taki mądry tak jak napisał to pewelkozzz to ujawnij swoje personalia, zobaczymy wtedy co powiesz jebany gallie anonimie ? :) kozaczyć to każdy potrafi w internecie :) PS. emeryt: jeśli nie rozróżniasz prawdy od żali to jesteś naprawdę ograniczony umysłowo, a co do obecnej pracy mam się duuużo lepiej, i nie mam żadnych żali bo tam firma funkcjonuje bez farsy o jakiej pisałem powyżej... pozdro wszyscy prostujący to ZOO nieudacznicy :)

L

To dziwne ale kazdy negatywny komentarz jest tutaj prostowany przypuszczam ze przez ta sama osobe,

pawelkozzz

on ma niestety rację, sam tam pracowalem pare miesiecy więc wiem. Proszę ujawnij się ty skoro jesteś taki mądry? tylko umiesz anonimowo obrazac anonimie??? Ja akurat go znam i jestem pewien ze w oczy byś mu tego nie powiedzial...

emeryt

Lukasz nie masz racji.Adam jest bardo dobrym kierownikiem,uczciwie dzieli prace,jak cos wyskoczy wystarczy zadzwonic zalatwi podmiane.Od kiedy on jest kierownikiem poprawila sie orgainzacja pracy.To Ty ciagle miales problemy,nigdzie Ci nie pasowalo robic , nie rozumiem o jakim stanowisku pracy piszesz.O ile pamietam to zwolniles sie bo znalazles lepsza prace,czyzby i tam Cie nie docenili , ze w srodku nocy wylewasz swoje zale.

Kolego Lukaszu kto tu komu lize dupe?

vvvvvv

PRAWDA

Jolka

Przepraszam a kto tu chociazby raz napisal cos zlego o szefach? Sa w porzadku .Pisze sie o samym charakterze pracy,Prosze nie mylic tematow,

pracownica

bardzo mnie dziwia te opinie pracuje tam juz 3 lata i nie moge powiedziec zlego slowa o szefach a szczegolnie o p.Grazynce jest bardzo mila osoba fakt mlodzi szefowie troszke mieszaja ale to juz osobny temat . I nie rozumie osob ktore pisza ze robia 10 czy 12 godz non stop to sa brednie zdazy sie to moze pare razy w miesiacu ale nie tak czesto a swoja droga jak komus nie pasuje to niech idzie do jakiejs firmy za najnisza krajowa po 8 godz tu moze czas pracy jest nienormowany ale zarobek jest wiekszy jak komus sie chce pracowac to naprawde mozna fajnie zarobic . Sa osoby ktore by chcialy nic nie robic a zarobic a tak sie nie da

Wszedzie trzeba pracowac a jak sie komus nie chce to ciagle marudzi, Minusem pracy w pieczarkarni jest nienormowany czas pracy.Raz jest 7 godzin a raz 12 soboty niedziele swieta jak wypadnie, No ale to juz taki charakter pracy kazdy kto sie tu przyjmuje to wie ,

gosc

Niech ktos napisze jak tam faktycznie jest .Robilisn=my kiedys usluge do Pana Poloka zaklad zmechanizoawany czysto robota mozna powiedziec pod dachem ale jak sie komus nie chce pracowac to bedzie nazekal.A w wiekszosci firm prywatnych jest ruchomy czas pracy a podejrzewam ze nie pracuje sie tam za darmo .Czy moze ktos napisac jaki tam sa wynagrodzenia jesli tak to dziekuje pozdrawiam .

bezrobotny

Po co te kpiny, oby panu nie przyszlo znalezc sie w takiej sytuacji jak ja.

juppi

Ustaw sie w kolejce pod brama moze sie otworza bramy niebios i znajdziesz sie w wyczekiwanym raju

bezroboyny

Panie taki se moze cos wiecej o sobie, pracuje pan tam ,moze pracowal,ja prubuje dostac prace w tej firmie ale niema wolnych miejsc, moj kolega tam pracuje i jest bardzo zadowolony,moze by pan mi podpowiedzal jak sie tam dostac.

Zostaw merytoryczną opinię o Polok Marcin Pieczarki - Kryry

• Jak się pracuje w Polok Marcin Pieczarki?

Zobacz opinie na temat firmy Polok Marcin Pieczarki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polok Marcin Pieczarki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polok Marcin Pieczarki