Opinie o Polok Marcin Pieczarki w Kryry

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Polok Marcin Pieczarki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Polok Marcin Pieczarki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polok Marcin Pieczarki w Kryry

jo

harowke? ty nie wiesz co to jest harówka. Przez 4 lata robiłem w budowlance. Łopata, kara z betonem, worki z cementem i upał 30 stopni albo mróz -20 i totalny brak roboty. Na halach jest 18 stopni w lato i w zime a robota nieporównywalnie lżejsza niż moja wcześniejsza.

zzz

Oziii masz racje praca jest dla wytrwalych nie kazdy wytrzymuje taka harowke

ozzi

Ja również się zgadzam. Pracuje w tej firmie juz jakiś czas i jest na prawdę ok. Kasa zawsze na czas i dają zaliczki. Praca bywa ciężka wiec zostają tylko najmocniejsi ; ) Pozdro

jo

Zgadzam się z (usunięte przez administratora) w 100%. Nic dodać nic ująć.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polok Marcin Pieczarki, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
W.S.

pracownik: bo mam takie samo prawo pisać co chce i o kim chce jak ty. Może odpowiesz na moje wcześniejsze pytania? xxx: traktowało się wszystkich pracowników jednakowo za czasów komuny. Teraz wyróżnia się tych, którzy lepiej pracują. Proste i sprawiedliwe. Pozdrawiam wszystkich szerzej myślących.

xxx

albo się traktuje wszystkich pracowników jednakowo albo jednych wyróżnia a innych (usunięte przez administratora) i o tym tu mowa...

W.S Po co sie wypowiadasz skoro to nie dotyczy Twojej firmy? Znalazl sie obrońca "ucisnionych"

W.S.

Nie rozumiem - jak się przyjmujecie do pieczarkarni to trzeba się liczyć z tym, że grzyby rosną w soboty, niedziele, ŚWIĘTA i każdy inny dzień. Sam uprawiam pieczarki ale na mniejszą skale i wiem z czym się to wiąże. Może sami otworzycie własne firmy, dacie zatrudnienie dla paru przynajmniej osób i pokażecie jak to wszystko powinno wyglądać??? Czemu tak nie zrobicie??? Bo nie umiecie robić nic innego poza anonimowym pisaniem bzdur w internecie. Pozdrawiam.

ania

To pewnie nalezysz do lizusow bo to oni maja swieta i niedziele wolne reszta do pracy musi przyjsc

.....sia

ja akurat jestem zadowolona swieta mam wolne,firma jest OK.Wesolych swiat.

ania

Mi obiecali ,że będą po mnie dzwonić i co nic czekam jak ta głupia szukam pracy gdzie idzie a nie mogę znaleśc szkoda gadać z tymi polokami

Malgorzata

W--Nie kazdy jest leniem ale nie kazdy potrafi w expresowym tempie pracowac trzeba by miec 2 pary rak i moze jeszcze nogami zbierac!!Ja mam juz prace w innej pieczarkarni i zaluje ze tak dlugo tam pracowalalam .

W

No i całe szczęście, że w końcu jest jakaś selekcja i porządek. W końcu nie muszę pracować za jakiegoś lenia na hali tylko pracują tu porządni ludzie a Tym co się obijają i później trzeba za nich harować się od razu dziękuje.

gosc

Kiedys w firmie polok dobrze sie pracowalo traktowano pracownika dobrze ale odkad przybylo wspolwlascicieli sytuacja diametralnie sie zmienila .Nie polecam

beata

To prawda mi kaza mowic wrazie kontroli ze jestem poraz pierwszy w pracy a dwa to jest to ze zwalniaja po 2- 3 miesiacach obiecuja im ze.beda po.nich dzwonic a nie robia tak szkoda gadac bo dobrze sie im zyje(usunięte przez administratora)

gosc

A po 3 miesiacach a nawet wielu latach potrafia cie zwolnic bo nie wyrabiasz normy albo nie jestes dyspozycyjny 7 dni w tygodniu 24 h na dobe

xxx

praca ta jest nie adekwatna do zarobków,harówa od rana do wieczora za marne grosze...

Odnosnie zarobkow to chora wyobraznia .Jak zarobisz 13oo to max

gosc

--tedi ty czekaj dalej hahahahahaha

Tedi

Drogi kolego (usunięte przez administratora), może byś pomógł mi załatwić pracę w tej firmie? Mi praca po 12 godzin pasuje (potrzebuje pieniędzy). Od stycznia mam złożone podanie i czekam na telefon. Może byś coś doradził?

Zostaw merytoryczną opinię o Polok Marcin Pieczarki - Kryry

• Jak się pracuje w Polok Marcin Pieczarki?

Zobacz opinie na temat firmy Polok Marcin Pieczarki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polok Marcin Pieczarki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polok Marcin Pieczarki