Opinie o Polok Marcin Pieczarki w Kryry

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Polok Marcin Pieczarki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Polok Marcin Pieczarki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polok Marcin Pieczarki w Kryry

nowy

NIE PANIE NIE MAJA ZMIAN JAK PRZYCHODZA NA 7 RANO TK NIERAZ ROBIA DO 20 ALE MNIEJ NIZ 10H PRZEWAZNIE NIE ROBIA A U POLOKOW JEST WYZYSK NA MAXA NIBY ZAROBKI SA W MIARE ALE MOZNA ZA BYLE GOWNO WYLECIEC POPROSTU NIE POLECAM TEJ FIRMY BY TAM PRACOWAC WIEM JAK JEST U NICH

Jola

Czy kobiety zbierajace pieczarki rowniez pracuja w trybie zmianowym? Prosze o odpowiedz,

gosc

Kto pod kim dolki kopie sam w nie wpada, Na kapusi tez jest sposob, A ja zawsze moge zmienic robota pieczarkarni w pow,pszczynskim nie brakuje

K.

zgadam się z tym co piszesz oprócz brygadzistki pani (usunięte przez administratora)reszta to same kapusie więc uważajcie...

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polok Marcin Pieczarki, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
nowy

ja nie polecam pracy w tej firmie bo wykorzystoja cie na maxa nie chca dawac zmian nieraz sie idzie na 14 i robi do 24 na przyklad jak nie chodzisz i nie lizesz dupy brygadzistka czy technologa to o zmiane ciezko sa tacy co maja dziennie zmiany bo dozo klekaja pod biurkiem szefa a sa tacy co zmian nie dostaja bo nie chodza i nie podpierdalaja innych bo sa fer a z brygadzistek jest jest jedna w porzadku ktora bardzo lubie pani Bozena to jest jedna jedyna osoba w tym zakladzie ktora zawsze pomoze a nie jak inne podkabluje

czy mozesz powiedziec cos wiecej o sobie bo moim zdaniem masz bardzo nie swieze wiadomosci o naszej firmie jak dla mnie pracy jest zamalo maprzyjmowali zaduzo ludzi i mimo ze zapisuje sie na soboty czy miedziele to trudno sie zalapac a wiadomo ze w wekendy placa wiecej.

M

praca na okraglo soboty niedziele swieta ,Wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanej pracy-----nie polecam

JA

TERAZ WIEM ŻE ŻYJĘ, WRESZCIE NORMALNA ROBOTA NORMALNI LUDZIE, POLECAM ;)

JAJO

Ja tez pracowalem tam a nawet tu 15 lat.Zolnilem sie i mam inna praca wiem ze zyje .Mam wolne wekendy swieta cale tygodnie a kierownik to jest ze mnie tak zadowolony ze mi tylek miodem smaruje i to co tydzien.Jestem czlowiekiem a nie wolem lub oslem.

ZAINTERESOWANY

Napisz gdzie pracujesz moze znajdzie sie miejsce i dla mnie .Z gory dziekuje.

E...

Ja tam pracowalalam 15 lat o 15 lt za duzo.Zwolnilam sie i mam inna prace wiem ze zyje.Mam wolne wekendy swieta czas dla rodziny.Jestem czlowiekiem a nie wolem roboczym,

płacą w zależności jak pracujesz im więcej tym więcej płacą. Jak można wyczytać z wcześniejszych postów jednym to pasuje innym nie i narzekają. ważne jest że płacą mniej lub więcej ale zawsze.

zainteresowana

Czy w koncu ktos mi powie ile tam placa (usunięte przez administratora)?

mu

A mi nie jest ciezko opierdalam sie jak sie da i gdzie sie da a da sie grunt to wyjsc na swoje pozdro

M

Praca ciezka fizycznie i psychicznie---wyzysk

asia

nic specjalnego wyzysk

N

Ale ty jestes mądry ;że też takiej mądrej głowie nie szkoda czasu na te pierdoły.

gosc

Bardzo madra wypowiedz wiec nie miejscie pretensji ze jest ciezka praca itd.trzeba bylo sie uczyc a nie rzucac na szkole kamieniami

M

Jesli nie chcialo sie nosic teczki trzeba zbierac pieczareczki i nosic skrzyneczki

zbieranie pieczarek to przyzwoite zajęcie lepszego mi nikt nie zaproponował.Małgorzato jeżeli masz lepsze zajęcie na stale to mi poleć.

Zostaw merytoryczną opinię o Polok Marcin Pieczarki - Kryry

• Jak się pracuje w Polok Marcin Pieczarki?

Zobacz opinie na temat firmy Polok Marcin Pieczarki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polok Marcin Pieczarki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polok Marcin Pieczarki