Polok Marcin Pieczarki

Kryry

Opinie o Polok Marcin Pieczarki

kasia 2016-07-17 14:01
Panie PUSZEK wypłata zawsze terminowo :-) jak masz problem to zaliczkę można zabrać ale wiadomo nie co miesiąc ;-)
Zbychu 2016-07-18 06:49
Tak wyplaty terminowe zaliczke dostaniesz w razie potrzeby odziez robocza dostaniesz warnik dziala nic
tylko sie przyjac do firmy i pracowac
sand 2016-07-18 12:46
Nic nie będziesz miała potrącone z pensji...
zainteresowany 2016-07-20 06:53
Hej, to wypłaty chyba niskie skoro ktoś bierze zaliczkę i nie wystarczy od 10 do 10?
zoriętowany 2016-07-20 08:18
Jak wezmiesz 1000zł zaliczki to wypłata będzie niska a jak 200 to dobra.
karol 2016-07-20 11:40
można zabrać 1000 zł zaliczki? a przecież nie dają więcej niż 30% wypłaty ? dziwna sprawa ...
frog 2016-07-20 12:52
W tej firmie zarabia sie kokosy, wiec po co brac zaliczki;-)
emigrant 2016-07-20 16:10
jak zarobisz te 3000 zl albo wiecej to nie musisz brac zaliczki bo lekko przezyjesz caly miesiac i jeszcz zaoszczedzisz, Ja zamierzam wrocic z zagranicy bo naprawde dobry zarobek tam oferuja, A co praca w kraju u siebie to u siebie,
adam 2016-07-21 07:58
Nie oklamujmy się jakieś 250 godzin musisz przepracowac, łącznie z jakimiś weekendami z grafiku wtedy wyjdziesz Francja elegancja. To zależy na jakiej umowie jesteś czy pełny etat czy pol etatu czy w przypadku emerytów 1\4 etatu. Wtedy dostaniesz podstawę z umowy i godzin ustawowo przepracowanych* stawka wyznaczona plus wszystkie godziny ponad umowę* stawka do kopertki, która będzie tlusciutka. Chyba,ze zachorujesz to dostaniesz malo, bo nie masz możliwości do robienia tych dodatkowych godzin. Tak to wygląda, pozdrawiam
emigrant 2016-07-21 11:29
Jak najbardziej zarobki najlepsze w calym powiecie zyc i ni eumierac.Warnik dziala odziez robocza dostaje sie za darmo zaliczke mozna dostac ,Same plusy
egon 2016-07-21 13:44
A ja dołożę szczyptę dziekciu moim zdaniem za dużo pracowników wakacyjnych ,rozumiem urlopy a robota musi być zrobiona więc trzeba się zabezpieczyć ale bez przesady my starzy pracownicy też chcemy zarobić.
obecny 2016-07-21 17:15
Moi drodzy, Czy wy nie zauwazyliscie czytajac powyzsze komentarze ze ich autorzy urzadzaja sobie kpiny??
ignorant 2016-07-21 18:14
Czemu zaraz kpiny tak to już jest że dla jednego 3000 brutto to fura kasy a drugi z dużo większych pieniędzy będzie niezadowolony .Jeden chce pracować 160 godzin a drugiemu 250 mało . A jeszcze można się posmiac z drugiego lub komus dowalic .
obecny 2016-07-22 07:30
3000mzl ale za 2 miesiace!!1 Prosze nie pisac tutaj bzdur i nie wprowadzac ludzi w blad\!!!
ignorant 2016-07-22 12:45
A czemu nie 5 ?
wali 2016-07-23 21:44
atmosfera jest spoko. zdarzają się czasem nieroby co potem piszą bzdury że firma POLOK to zła jest. Typu : "mam dwa fakultety i dwa kierunki studiów ;_)" - nie mogę awansować ...." dobrze że nie doktor habilitowany się zgłosił do odnoszenia skrzynek. ;__P
nono 2016-07-23 21:54
hej, w tej firmie jest ok, kierownik jest bardzo wyrozumiały. i w sumie nie ma na co narzekać . pracowałem wczesniej w innej pieczarkarni i TU jest duzo lepiej - najlepsza pieczarkarnia w okolicy - jak chcesz wolne nie robia problemow. jak chcesz robic to robisz. dziekuje i pozdrawiam wszystkie super dziewczyny z kryr ;)))))))))))))) bo jest w czym wybierać .....
korek 2016-08-10 06:18
Piszcie bo korekta nie ma co robic,
crazy 2016-08-17 19:00
Tam się zdobywa jakieś doświadczenie?
crazy 2016-08-17 19:44
Można zdobyć doświadczenie w opanowywaniu nerwów;-)
ONa 2016-08-18 08:01
Tam robisz test ile wytrzymasz psychicznie i fizycznie,
Zenek 2016-08-18 12:59
Większość wytrzymuje i to bez problemu.
ISIA 2016-08-18 16:54
Ja powiem tak praca z początku wydawała się cięzka ale po dojsciu do wprawy jest całkiem niezle czasami trochę nudno ale rekompensuje to miła atmosfera w pracy cieszę się ze trafiłam do tak zgranej paki. Pozdrawiam super kolezanki i kolegow.
nowa 2016-08-20 14:39
Mam żal do osoby która dokonała wpisu pod pseudonimem'' szybka''28 pazdziernika 2015 roku, który to wprowadził mnie w błąd.Planowałam wtedy podjęcie pracy przy zbiorze pieczarek w firmie Polok jednak po przeczytaniu ww. wpisu zmieniłam decyzję.Podjęłam pracę w innej branży lecz nie bardzo mi pasowało głównie chodziło o zarobki czas pracy i dojazdy. Od osób przypadkowo poznanych dowiedziałam się, że pracują w firmie Polok i są zadowolone.Od ponad dwóch miesięcy tu pracuję i widzę że wszystko jest dobrze zorganizowane, porządek ,życzliwi ludzie ,godziny pracy w normie zarobki zdecydowanie lepsze niż w poprzedniej pracy.Szkoda, że uległam sugestii pani ''szybkiej''i nie podjęła pracy tu od razu tracąc przez to mnóstwo nerwów czasu i pieniędzy.Nie rozumiem po co ktoś wypisuje takie bzdury i wprowadza ludzi w błąd, może kiedyś się dowiem czyja to sprawka.Postanowiłam opisać tą sytuację by przestrzec innych przed sugerowaniem się tego rodzaju wpisami,najlepiej porozmawiać z kimś kto pracuje w firmie osobiście.
nowa 2016-08-22 09:11
Czy mogłabys wyjasnić o jakim podejsciu mówisz?
marek 2016-08-23 15:30
na jedna oferte jest conajmniej 10 chetnych
ERNI 2016-08-24 09:32
Może do biura ale na stanowiska do zbiorów ,załadunków czy transportu można się dostać bez problemu.
marek 2016-08-25 07:07

Wydrukuj
Dodano: wczoraj, 14:21
Wyświetleń: 294

Pracownik biurowy / księgowość

Polok - Grupa Producentów Grzybów Sp. z o. o.

Suszec

Firma Polok - Grupa Producentów Grzybów Sp. z o. o. zatrudni osobę na stanowisko PRACOWNIK BIUROWY / KSIĘGOWOŚĆ.

OPIS STANOWISKA:

- prowadzenie bieżących spraw biurowych;
- korespondencja z klientem;
- prace administracyjno-magazynowe;
- prowadzenie spraw kadrowych.

WYMAGANIA:

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
- wykształcenie wyższe, ukierunkowane m.in. na profile: rachunkowość, księgowość, finanse, administracja;
- znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie komunikatywnym;
- dobra znajomość pakietu MS Office;
- dyspozycyjność oraz skrupulatność.

OFERUJEMY:

- umowę o pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji,
- stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji na podany adres e-mail: pracapolok@gmail.com

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
ERNI 2016-08-25 14:38
Marek szkoda że nie rozróżniasz Polok Marcin Pieczarki od Polok-Grupa Producentów Grzybów Sp.z o. o.
Holandia 2016-10-05 06:19
W naglowku jest data czyli jest aktualna
INA 2016-10-06 06:35
usunieto ta oferte o pracy w Holandii przy zbiorach pieczarek ale jest na stronie praca www.pless.pl
elosss 2016-10-19 23:49
załadunek to nie takie chop siup, że biorą każdego jak leci...
to jo i jo 2016-10-20 00:05
brygadzistki sie o was nie troszcza i mało kiedy dziela prace sprawiedliwie.... panie ktore raz dwa zrobia swoje wysylane sa na 3 czy drugie rzuty i nie raz koncza ostatnie ...
etr 2016-10-20 08:52
To kto ma zebrac grzyby z II i III rzutow???Moze szefowa ??? Co za glupie podejscie do pracy?? Jak ci nie pasuje to zmien robote,
Sandra 2016-10-20 16:49
Moim zdaniem brygadzistki są bardzo zaangażowane by właściwie prowadzić zbiory i sprawiedliwie dzielić pracę jeżeli masz pomysł jak to jeszcze poprawić to po prostu zaproponuj lepsze rozwiązania,może wszyscy skorzystamy.Pozdrawiam wszystkie koleżanki i kolegów z pracy. Sandra
jo i jo 2016-10-20 20:39
no zawsze te szybkie idą a obiboki siciemniają na swoich halach i tylko pytaja jak robota i czy juz panie ida do domu.
Frania 2016-10-20 23:03
Właściwie najlepiej byłoby zbierać tylko pierwsze rzuty i to te największe grzyby.
obibok 2016-10-20 23:09
No no tylko że nie każda jest szybka a tu zaraz obiboki.
INA 2016-10-22 05:46
Ojjj te komentarze jaka do dziecinada na poziomie przedszkola.Widac te obiboki to malo inteligentne istoty
Brygida 2016-11-03 08:31
Zwolnili moja kolezanka 5 lat temu ktora miala praktyke i byla pracowita a przyjmuja non stop laikow ktorzy wogole nie znaja sie na robocie, Gdzie sens i logika? Ale ich czas sie konczy pracownikow chetnych juz jak na lekarstwo,
Niki 2016-11-05 12:03
Zwolnili 5 lat temu no no gratuluje refleksu mam nadzieję ze kolezanka była od Ciebie szybsza bo jak piszesz pracowita była i praktykę miała .Ja pracuję w tej firmie juz parę lat i to z zadowoleniem , faktycznie tu się z Tobą zgadzam , gdy zaczynałam byłam laikiem jesli chodzi o zbiór pieczarek ale na robocie się znałam /ogólnie/. Dla mnie sensowne i logiczne jest poszukiwanie nowych dobrych pracowników jezeli jest taka potrzeba a wiemy ze firma się ciągle rozwija.Faktycznie słyszałam ze niektóre pieczarkarnie borykają się z problemami i mają być zamknięte co mnie nie cieszy bo będzie mniej pracy. Z twoich słów ''ich czas się kończy'' wyczytuję zadowolenie , satysfakcję widać ze cieszy Cię czyjes nieszczęscie.Ja się z Tobą nie zgadzam bo jak się'' ich czas skończy''to ja stracę dobrą pracę. Poza tym to zyczę firmie w której pracuję jak najlepiej tym samym sobie bo jak firmie się będzie wiodło to tym lepiej dla nas.
Brygida 2016-11-07 13:01
Napewno byla kolezanka szybsza poniewaz ja nigdy nie pracowalalam ani nie bede pracowac w branzy pieczarkarskiej poniewaz to ponizej moim kwalifikacjom i ambicjom,
jo 2016-11-17 22:39
od kiedy zmywak to lepsze kwalifikacje ?
Ona 2016-12-11 14:42
Juz nawet dowoza ukrainki busem a dla Polek nie bylo przewozu jak nie mialy dojazdu musialy zrezygnowac z pracy,
Jo 2016-12-12 15:18
Podwiozła byś koleżanki nie musiałyby się zwalniać.
ona 2016-12-16 09:11
Jesli juz mialabym podwozic to napewno do Kryr bo szkoda by bylo paliwa
Janina 2016-12-28 15:31
POdejme prace w firmie Polok, Oczekiwane wynagrodzenie 10 euro/h brutto,
Jan 2016-12-28 23:21
Co potrafisz ?
tamara 2017-02-07 07:33
Pozdrawiam kolezanki z ukrainy
wiem 2017-04-13 23:04
wszystko do czasu, predzej czy pozniej wszytkie przekrety wyjda i skonczy sie eldorado.
Zostaw swoją opinię o Polok Marcin Pieczarki - Kryry
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polok Marcin Pieczarki