Opinie o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

ruda92

musze sie wstawic wraz z chlopakiem i jego siostra na godz 8 rano... ma ktos moze 3 wolne miejsca w aucie? prosze o odpowiedz na email: evelyn-1992@o2.pl

michal77

witam. mam sie wstawic 02 marca o 08 rano jade z poznania. ma ktos wolne miejsce?

reiv
@michal77

witam mam wolne 2 miejsca wyjezdzam w niedziele 1.03 z łodzkiego jak cos to dzwon (usunięte przez administratora)

Tatiana

Czytam te opinie i nie ze wszystkim sie zgadzam. Pracowalam tam przez 5 miesiecy na sb, praca sama w sobie nie jest ciezka, ale pracujac po 12 godzin przez 3 tygodnie kazdy ma dosyc. Jezeli chodzi o zarobki to stawka godzinowa nie jest wysoka, ale przy ponad 200 godzinach mozna zarobic.Ja za pierwszy pelen miesiac dostalam 1540 euro. Mieszkania niby sa bezplatne, trafilam dobrze, czysto, dobrze wyposarzone a przede wszystkim fajne i uczciwe dziewczyny. Do pracy mialam 5 km i pierwsze 3 miesiace chodzilam na pieszo, pozniej przywiozlam rower z polski.Jest ciezko, dla mnie 5 miesiecy wyrwane z zyciorysu.Pracujac na sb nie ma czasu na zabawe, tam spisz, jesz, i chodzisz do pracy.Poznalam fajnych ludzi i to sie liczy.Wiem ze na innych dzialach maja wolne soboty i niedziele i wiem co wyprawiaja.Ja nastawilam sie na prace i moze tam wróce.

pepo

no ico nikt nie pisze tylko zapieprzacie za 5e machure dorabiacie i 200ton na zmiane

Pakowacz

powiem kroyko dajcie sobie z ta firma spokoj bo bedziecie plakac dojazd do pracy we wlasnym zakresie nie masz auta musisz placic za dojazd zero organizacji z tej firmy aby ci pomogli biora za Ciebie kase i klada lache wiecie dlaczego bo polakow nie brakuje nie ty to inny tylko ze przyjechalo 150osob a zostalo moze 20 bo oni nie mieli za co wrocic do polski wiec zostali ale mowili tylko do zaliczki jak chcecie miec duze stresu i stracic nerwy to jedzcie bylem i widzialem co sie tam dzieje meksyk to jest nic w porownaniu z tym co tam jest nie sciemniam tylko ostrzegam

pepo

mam prace nie w zakladach miesnych proponuja mnie 9e na godz plus 25e diety za kazdy przepracowany dzionek hotel odciagaja 150e zycie we wlasnym zakresie jak to jest czy to dobrze odpiszcie

kocicha
@pepo

zajebiscie masz ci powiem i masz racje z ta machura i jeszcze ms meet dodac,popierdolency,wszystkich do jednego wora!!!

m

masz byc zdrowa i silna chorych nie potrzeba tyrac tryac tyrac i tony na licznikuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

mar

Hej! Chcialbym się dowiedzieć , czy jak jestem chora . Mogę mieć zwolnienie/ chorobowe polskie ? Czy w NIEMIECKIM BIURZE TO PRZEJDZIE ?

M

Dwa wolne miejsca do Rhedy w aucie. Wyjazd w niedziele z jedrzejowa o 10 rano przez Katowice. Meil smichol@onet.pl

gosciu

chcesz poznac polaka co jest wart jedz za graniceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

k...

Masakra odradzam ludzie pomyslcie co robicie bylem zabili tam chlopaka same (usunięte przez administratora) i psychole

robert

hej mam namiary do Tunisu i msle zebz tam wyjechac poradzcie cos czy warto tam wyjechac czy sa tam dobre pieniadze czy warto tam sie pchac bo rozne opinnie czytam i slysze jedni mowi ze jest tam super drudzy mowia ze zle jak ktos tam byl lub jest piszcie na forum.

@robert

czytasz powiennes juz wiedziec odpowiedz decydujesz sam twoj wybor sa lepiej platne prace zostaw te guwnooooooooooooooooooooo znasz jezyk skladaj dokumenty do arbeitsamtu w niemczech i wiecej zarobisz bez stresu jka pod batem polaczkow

pani niktl

pracuje tam 4 lata ale do glowy mi nie przyszlo o jakis zdradzie zabardzo kocham swoje dzieci i meza zeby ich zdradzac dla mnie liczy sie byt rdziny bo moj maz tez tutaj cieszko pracuje i tez to trzeba docenic a jak ktos jedzie z zamiarem sobie pofiksowac to naprawde szkoda kasy a pracowac trzeba wszedzie nawt w polsce zadarmo pieniedy nie dawaja

łysy

godzin dużo ok 200 a zarobki 1380 na polskich warunkach a na niemieckich 1150e zostawiasz sobie 350e na życie dojazdy jedziesz do polski nawet raz w mieciącu 100e jest już 450e i co zostaje tyle to zarobisz w polsce i jesteś z żoną dziecmi i nie przychodzą głupoty do głowy a konin to same(usunięte przez administratora)

wp

ja tam pracuję pół roku robota jest ciężka po 12 godzin ja mam wypłatę zawsze 10 każdego miesiąca i ani razu się nie spóźnili z kasą. dojazd jest we własnym zakresie. ale jak ktoś boi się ciężkiej pracy to cienias.

wp

oj

polskie poganiacze na sznurku niemca mają rodaków za nic wstyd odradzam wyjazd

Arek

Nie polecam pracy w Tonisie przez ms meat servis. Polacy są traktowani jak tania siła robocza. Płaca marna, mieszkania zaniedbane i pełne alkoholików, stawiają Cię przy taśmie i masz napierdalać jak maszynka. To obóz pracy, a Polacy nie potrafią się postawić jeszcze patrzą żeby jeden drugiemu dojebać przy taśmie tak żeby nie dał rady.

krys

jak muchy do lepa sie cisniecie tam pracpwac a potem placzecie jasno ludzie pisza jak tam jest najgorszy cep powinien zrozumiec natomiast kazdy po swojemu widzisz ze tam jest bardzo zle po co sie pchasz a moze jeszcze pala walnac to sie rozjasni mozgownicom

mat

ted do mnie piszesz czy mam fejsa masz sprawę podaj meila napisze

aaaaaaa

byłem pracowalem kasa kasa do dupy ludzi oszukuja a jak zachorujesz to sobie sam lekarza musisz szukac a jak nie to ci powiedza zebys do polski jechał sie leczyc takze jak w wiekszosci komentarzy nie jedzcie bo to szkoda kasy

Zostaw merytoryczną opinię o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Zobacz opinie na temat firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Kandydaci do pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)
2.6/5 Na podstawie 510 ocen.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)