Opinie o Anatomic Iron Poland sp. z o.o w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Anatomic Iron Poland sp. z o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Anatomic Iron Poland sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anatomic Iron Poland sp. z o.o w Kraków

Cvany

Witam, Aplikowałem na Edytora w Programie Tekla Structures i dziś zaproszono mnie na spotkanie. Pani która zadzwoniła nie powiedziała w zasadzie żadnych szczegółów i zaprosiła na spotkanie grupowe z Dyrektorem. Bardzo proszę o konkretne informację jak wygląda ta praca, na co można liczyć, jaka atmosfera, jakie zarobki? Szkoda mi brać dzień wolnego, żeby jechać na spotkanie po którym może nie będę chciał w tej firmie pracować. Dodatkowo proponują kurs w godzinach wieczornych i może w sobotę - jeśli mam poświęcić swój wolny czas, którego nie mam zbyt dużo to zależy mi na konkretach! :)

zaintrygowany

Witam! Pytanie kierowane w szczególności do aktulanych pracowników Anatomica. Powiedzcie proszę na jakie zarobki może liczyć człowiek z rocznym doświadczeniem? Zostałem wstępnie zaproszony na rozmowę i chciałbym poznać choć trochę realia tam panujące. Warto starać się o zatrudnienie w tej firmie? Pozdrawiam!

Edytor rysunków

Nie wiem jak było wcześniej ale obecnie wydaje mi się że warunki są dobre. Umowa o pracę od początku zatrudnienia, bez jakiś śmieciowych umów zlecenie. Płatne nadgodziny, nie ma tu naciągania, wszystko jest jasne i przejrzyste. Obecnie nie ma już nocnej zmiany, ale praca zmianowa została tyle że w godzinach 6-14 i 14-22. Wnioski z tego takie że musiało się w ostatnich dwóch latach sporo zmienić na plus w firmie.

mati

Kolejna amerykanska firma w Krakowie (usunięte przez administratora)

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Anatomic Iron Poland sp. z o.o po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku 3D Artist. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Andrzej G.

Żeby ukrócić wszelkie spekulacje - to nie ja pisałem

expert od tekli 19

Najpierw zwalniają pracowników z firmy a potem szukają nowych jestem ciekawa kto spełni te wymagania i podejmie prace. (usunięte przez administratora)

andrzej

To już 3 oferta od początku tego roku w tym temacie.

ano nim

oferta - 2012-03-18 20:39:41 Jeśli chcesz zmienić prace, pozostając przy tekli to zacznij szukać w necie ofert. (usunięte przez administratora) o! ale co z tego jak to cholerna rzadkość takie tematy!

oferta

ano

njp.mp3 - 2012-02-15 17:04:15 To była (usunięte przez administratora) nie zamknęli Anatomica? Jakim cudem?była, a raczej były nie zamkneli, nadal jest otwarty takim cudem że w Polsce każdy przedsiębiorca może robić co mu się rzewnie podoba :)

njp.mp3

(usunięte przez administratora)nie zamknęli Anatomica? Jakim cudem?

wszyscy pochowali głowę w piasek i niema co się dziwić, jak w Polsce ma się pracę to się trzyma póki się nie znajdzie nowej. A że chwilowo ciężko na rynku to ciężko z jakimiś informacjami :)

RD

Znowu wykasowali post, ciekawe kto za tym stoi. (usunięte przez administratora)

nynek

Czesc Wam !!! Od ladnych paru lat ( Samek Fab... , West Coast Steel) robie te szkoly w oparciu o Wasze rysunki. Z tego co wyczulem, moze to nie jest najlepsze miejsce do tego co chce powiedziec ale przynajmniej bede mowil do ludzi, dzieki ktorym moja robota jest latwiejsza. Rozumiem, ze sa jakies cyrki tam u Was i oczywiscie nie mam na to wplywu. Mam tylko jedna prosbe zeby te rysunki byly na tym samym poziomie co dotychczas,. Kochani nawet nie macie pojecia jaka radoche nas trzech Polakow mialo jak szef na jeden project postanowil zamowic rysunki w innej firmie... czlowiek sie szybko do dobrego przyzwyczaja i dlatego byl placz i zgrzytanie zebow. To na tyle, jeszcze raz dzieki and say Hi to Kerry from me.. will You? Grzegorz

MD

O wypasowali mój post :) qrcze jak to leciało... Drodzy Pracownicy Anatomic! Prawda jest taka żeby pracować tam póki płacą a tak najgorzej to jeszcze niepłacą. Ale alternatywę trzeba do cholery mieć. Ktoś mi kiedyś powiedział kiedy należy szukać nowej pracy: pierwszego dnia pracy obecnej :) Więć pchajcie się na model, uczcie cię Tekli,Revita etc. po nocach czy wieczorach czy w dzień w Anatomic :). Masa tutoriali jest na youtube. Obecnie po Anatomic opłaca się trafić tylko do firmy gdzie jest Tekla. Jest ich niewiele więc jest ciężko coś znaleść. No pozostaje jeszcze kwestia pracy po znajomośći :) Ale! już niedługo będzie od groma ofert dla osób znających takie oprogramowanie. Zdaje sobie sprawę z tego durnoty pisze i że ciężko po nocach jeszcze coś w tym klimacie robić...ale ja robiłem i się opłaciło! pozdrawiam byłych i obecnych !

anonim - 2011-11-15 11:51:30 może dlatego nie podał nikt sprawy do sądu, bo nie ma podstaw... dziwię się, że ludzie mają czas na pisanie tutaj tego wszystkiego zamiast pogadać wprost o tym z szefostwem. Nie trzeba odwagi aby pod Anonim wypisywać paszkwile. Podpisz się i wtedy wyrażaj swoją opinię, wtdy będzie to fair. no odezwał się anonim...

ech

"W nawiązaniu do słów Kerrego Younga" -A co ma innego powiedzieć właściciel firmy jak nie taki(usunięte przez administratora), że zaprasza do firmy żeby samemu się przekonać jak to jest kolorowo, jak dużo płaci pracownikom itd. Przecież nie powie jak jest naprawdę! Napisze, że stosuje (usunięte przez administratora)?, że zmusza do pracy po godzinach?, że razem z (usunięte przez administratora) są bezczelni? Po co usunął pozostałe wątki? Boi się, że wyjdzie jak naprawdę tam jest? A tak w ogóle, panie Kerry, czemu do tej pory nie ustosunkowałeś się do sprawy (usunięte przez administratora) w Twojej firmie? Chcesz przez to powiedzieć, że to co piszą (pisali - bo usunąłeś te wpisy) to nie prawda? Powinieneś się cieszyć, że do tej pory nikt nie podał sprawy do sądu.

rozczarowanie

Tego można było się spodziewać Zapłacili i myślą ze problem z głowy; minie 2 tygodnie i znowu się pojawi kilkanaście komentarzy. (usunięte przez administratora) Zamiast dać te pieniądze pracownikom na bony, katy mulit czy coś innego . Najlepiej poprawić zasady pracy w firmie - przestrzegać kodeksu pracy to nie było by pretensji w postach. Przecież nadal pozostaje złota zasada firmy: przestrzegasz zasad anatomic albo do widzenia

ano nim

i jeszcze ten ostatni komentarz od pracownika :) przecież to moment i będzie znowu to co ma być o tej firmie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Anatomic Iron Poland sp. z o.o - Kraków

• Jak się pracuje w Anatomic Iron Poland sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Anatomic Iron Poland sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anatomic Iron Poland sp. z o.o?

Anatomic Iron Poland sp. z o.o
1.9/5 Na podstawie 165 ocen.
  • Lindego 1C
    30-148 Kraków