Opinie o CE Project Group Sp. z o.o Spółka komandytowa w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CE Project Group Sp. z o.o Spółka komandytowa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w CE Project Group Sp. z o.o Spółka komandytowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CE Project Group Sp. z o.o Spółka komandytowa w Kraków

Administrator Nowy wpis

W CE Project Group Sp. z o.o Spółka komandytowa prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Asystent geodety. Jesteś osobą, która wzięła w niej udział? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Były pracownik Nowy wpis

Jeśli ktoś ma ochotę być ciągłą ofiarą humorków zarządzającego firmą to może wziąć udział w tej rekrutacji. Brak przedłużania umów bez podania przyczyny (szczególnie kobietom), "likwidacja" stanowiska pracy na UoP i branie na to miejsce studenta na zlecenie oraz inne kwiatki to w tej Firmie norma. Do tego straszenie znajomościami rodem z PRLu. Nie polecam!

Czy w CE Project Group Sp. z o.o Spółka komandytowa są szkolenia zewnętrzne?

TK

Nie ma.

Renata Nowy wpis
@TK

A wewnętrzne? Jest się od kogo nauczyć solidnego projektowania?

SASZA GRISZA I ANTON Nowy wpis

TAK. NA UKRAINIE????

Przemek

Mógłby ktoś napisać jak aktualnie wygląda praca w firmie? Opinie? Czy coś się zmieniło czy wygląda to tak jak w poprzednich komentarzach?

Kuba

Mam nadzieję, że to dobra praca jest głównym powodem braku aktualnych opinii na forum?

Zacznij myśleć
@Kuba

Chyba się nie wyspałeś. Popatrz na powycinane opinie. Komu chce się tracić czas na pisanie rzetelnej opinii?

Paulina
@Zacznij myśleć

Tak naprawdę wielu osobom chce się pisać rzetelne opnie, bo wiedzą, że w ten sposób pomagają innym. Byłoby super, jakbyś Ty pozostawił tu właśnie taką opinię. Wiesz może, czy pracownicy CE Project Group mają dostęp do nieograniczonej i bezpłatnej opieki medycznej? Jestem tego ciekawa.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie CE Project Group Sp. z o.o Spółka komandytowa? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Projektant / Projektantka - branża sanitarna?
logo firmy KIEROWCA KAT C
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Olek

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Tak dobrze pracuje się wam?

@Olek

Nie chcą drażnić siwego przed świątecznym exspose.

reflection

Oczywiście co osoba to będzie miała swoją opinie. Ciekawe ile czasu osoby pracowały w tej firmie? Z wypowiedzi nie wynika żeby było to np. kilka miesięcy, a wydaje mi się, że mowa o latach pracy. Skoro było im tak źle to ciekawe dlaczego tyle pracowały... Praca w firmie przez ok 3 lata. Nowe doświadczenie, nowi ludzie. Jeżeli umie nawiązywać się relacje z innymi, a nie wyżej sra niż d**ę ma to jest na prawdę przyjemna (ta osoba na szczęście już nie pracuje) Oczywiście "stary" ma swoje humory i czasami potrafi doprowadzić do białej gorączki, jednak jeśli pracę wykonuje się poprawnie to nie ma nic do zarzucenia (wg mnie ciężko o szefa, który ciągle będzie lukrować Twoje poczynania jakby to niektórzy chcieli żeby było) Nie jest wcale tak źle jak to opisują osoby powyżej. Co do "ciepłego" z konstrukcji to się akurat całkowicie zgadzam ;)

real_reflection
@reflection

Artykuł sponsorowany ?

kikso

Bardzo częste zmiany personalne, bałagan, nerwowa atmosfera. Biuro poniżej norm. Ogólnie porażka, nie polecam pod żadnym względem.

Nie polecam. Stracony czas. Poza nielicznymi wyjątkami, zatrudniani są rzekomi "fachowcy" z polecenia znajomków z klucza byłego układu postkomunistycznego(usunięte przez administratora)

taka_prawda

Nie polecam!!! Ciągłe traktowanie pracowników jak przedszkolaków. Stary wtrąca się nie potrzebnie, chociaż można samemu wiele pozałatwiać. Ponadto jest paru '(usunięte przez administratora)' którzy nic nie robią tylko słodzą staremu jaki to on nie jest ważny. Z resztą widać to na ofertach pracy jak ciągle coś im przeszkadza i w kółko rekrutują i zwalniają ludzi. Szczególnie uważajcie na 'ciepłego' z konstrukcji. Obrobi wam doopę za plecami zanim się zorientujecie.

nickey

Nie polecam. Duża rotacja pracowników, wieczne niezadowolenie szefa i wtrącanie się w projekty,(usunięte przez administratora) tego typu atrakcje.

obserwer

...niestety to prawda, kadra zarządzająca nie mająca pojęcia o zarządzaniu. właścicielek - m [usunięte przez moderatora] ze starych układów PKP mający nos wysoko w chmurach. mniemanie o sobie wysokie, a loty niskie i mierne. [usunięte przez moderatora] sposób traktowania pracowników skandaliczny. ogólnie dno !!!

Nie polecam tego pracodawcy! Atmosfera w pracy raczej nie jest miła, ludzie niesympatyczni (oczywiście są wyjątki) a sposób traktowania pracowników przez kadrę zarządzającą pozostawia wiele do życzenia...

Zostaw merytoryczną opinię o CE Project Group Sp. z o.o Spółka komandytowa - Kraków

CE Project Group Sp. z o.o Spółka komandytowa
1.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Beliny Prażmowskiego 12
    31-514 Kraków