Anatomic Iron Poland sp. z o.o

Kraków

Opinie o Anatomic Iron Poland sp. z o.o

oferta 2012-03-18 20:39:41
Jeśli chcesz zmienić prace, pozostając przy tekli
to zacznij szukać w necie ofert.

ano nim 2012-03-20 18:59:13
oferta - 2012-03-18 20:39:41

Jeśli chcesz zmienić prace, pozostając przy tekli

to zacznij szukać w necie ofert.

o!

ale co z tego jak to cholerna rzadkość takie tematy!
andrzej 2012-03-21 15:15:08
To już 3 oferta od początku tego roku w tym temacie.
expert od tekli 19 2012-03-28 23:46:32
Najpierw zwalniają pracowników z firmy a potem szukają nowych
jestem ciekawa kto spełni te wymagania i podejmie prace.

Andrzej G. 2012-03-30 13:02:28
Żeby ukrócić wszelkie spekulacje - to nie ja pisałem
mati 2012-05-22 11:00:31
Kolejna amerykanska firma w Krakowie (usunięte przez administratora)
Edytor rysunków 2013-06-16 15:39:55
Nie wiem jak było wcześniej ale obecnie wydaje mi się że warunki są dobre. Umowa o pracę od początku zatrudnienia, bez jakiś śmieciowych umów zlecenie. Płatne nadgodziny, nie ma tu naciągania, wszystko jest jasne i przejrzyste. Obecnie nie ma już nocnej zmiany, ale praca zmianowa została tyle że w godzinach 6-14 i 14-22. Wnioski z tego takie że musiało się w ostatnich dwóch latach sporo zmienić na plus w firmie.
zaintrygowany 2014-07-25 19:12:27
Witam!
Pytanie kierowane w szczególności do aktulanych pracowników Anatomica. Powiedzcie proszę na jakie zarobki może liczyć człowiek z rocznym doświadczeniem? Zostałem wstępnie zaproszony na rozmowę i chciałbym poznać choć trochę realia tam panujące.
Warto starać się o zatrudnienie w tej firmie?
Pozdrawiam!
Cvany 2014-10-21 15:05:26
Witam,

Aplikowałem na Edytora w Programie Tekla Structures i dziś zaproszono mnie na spotkanie. Pani która zadzwoniła nie powiedziała w zasadzie żadnych szczegółów i zaprosiła na spotkanie grupowe z Dyrektorem. Bardzo proszę o konkretne informację jak wygląda ta praca, na co można liczyć, jaka atmosfera, jakie zarobki? Szkoda mi brać dzień wolnego, żeby jechać na spotkanie po którym może nie będę chciał w tej firmie pracować. Dodatkowo proponują kurs w godzinach wieczornych i może w sobotę - jeśli mam poświęcić swój wolny czas, którego nie mam zbyt dużo to zależy mi na konkretach! :)
PREVIOUS 2014-11-13 23:09:54
Firma fantastyczna... dla zdesperowanych absolwentów jako przystanek w szukaniu normalnej pracy z perspektywami. Rozwój zawodowy żaden - sporządzanie projektów warsztatowych bazując na zewnętrznych projektach to żadna nauka (kto pracował w projektowaniu ten wie). Pieniądze dla człowieka kończące niełatwe 5-letnie studia żałosne. Jeśli ktoś ma prace niech nawet nie fatyguję się na pierwsze spotkanie bo sam system rekrutacji jest fatalny. Szkolenie w Tekla Structures to żadne szkolenie z programu, lecz nauka stylu opisywania rysunków wg Anatomic Iron. Firma wykorzystuje fatalną sytuacje na rynku pracy dla młodych budowlańców, bo w przeciwnym razie nikt średniorozgarnięty by tam nie pracował.
Edytor rysunków 2015-02-02 15:46:32
Tutaj jeszcze raz Edytor rysunków. Co do mojej wczesniejszej odpowiedzi to wszystko jest aktualne tyle ze juz tam dawno nie pracuje..... i tu sie zgadzam z wcześniejszą odpowiedzią. Jest to szalenie nierozwojowe miejsce chyba ze chcecie wyjechac do stanów i pracować w branzy za normalne zarobki.
Łukasz 2015-02-12 00:22:48
Szkoda czasu, bardzo złe zarobki, korporacyjność, nauka programu którego nikt w Polsce nie używa, szkolenia w czasie wolnym, praca zmianowa.
To praca dla osoby, która szuka stabilnej ale nie rozwijającej pracy klikacza. Ciężkie pięcioletnie studia budowlane wg mnie zupełnie zbędne do tego typu zajęcia.
Łukasz 2015-03-29 14:56:06
Witam! Program Tekla, polecam sprawdzić ile jest ofert pracy w Polsce dla osób pracujących w tym programie. Zarobki to tylko trochę więcej niż najniższa krajowa. Praca bardzo odtwórcza, kreślarza. System zmianowy. Z pozytywów to umowa o pracę od początku i mimo wszystko jasne zasady dla wszystkich. Każdy musi podjąć decyzję sam.
Pozdrawiam i powodzenia!
Łukasz 2015-05-17 17:25:38
Nie zarobisz tyle, chyba że po kilku latach.
advance steel wymiatacz 2015-05-21 20:16:26
Dzis dzwonila do mnie pani kadrowa,
telefonicznie poinformowala, ze moglbym liczyc na starcie na zarobki 4k brutto.
Najwiekszym minusem w mojej ocenie jest brak mozliwosci uzyskania wpisow do dziennika praktyk ...
Łukasz 2015-05-22 17:22:35
Szczerze mówiąc trudno mi w to uwierzyć. W Ironie zarobki są bardzo szczegółowo zaplanowane. Prawdopodobnie musiałbyś od razu wskoczyć bardzo wysoko.
Mati 2015-08-31 00:26:06
Ostatnio była dosyć duża rekrutacja na stanowisko kreślarza. Proponowane stawki wynosiły ~9,50 zł/h tj. miesięcznie ~1500-1600 zł, brak możliwości zdobycia uprawnień, praca na dwie zmiany. Praca na przeczekanie dla zaocznego studenta 3-4 roku.
Grzegorz 2015-09-05 10:51:55
Dokładnie tak! Osoby, które się tam zasiedzą dłużej wypadają z rynku, bo nie mają kontaktu z projektowaniem, obliczaniem konstrukcji, są tylko mrówkami, które rysują jakiś element obliczonego przez kogoś projektu.
Na rekrutacji można usłyszeć takie kwiatki jak obietnice własnego, stałego biurka po 2 latach pracy (na którym po dwóch latach będzie sobie można postawić kubek i zdjęcie!!), szkolenia pracownicze poza godzinami pracy (nie, nie jako nadgodziny, w czasie wolnym za free).
Ogromny open space, optymalizacja kosztów, a więc praca na dwie zmiany: 6-14, 14-22. Outsourcing. I tyle w temacie.
michał 2015-09-23 10:14:22
Nie macie racji! Umowa o pracę od początku, a o nią teraz nie łatwo (płatne chorobowe, urlop), możliwość awansu, jeśli ktoś będzie się przykładał do pracy. Narzekają ci, którzy się nie dostali, albo byli za słabi, aby awansować.
G. 2015-09-23 21:44:12
Jeśli kogoś po ciężkich inżynierskich studiach satysfakcjonuje 1500zł i umowa będzie zadowolony. Do 2000zł da się dojść w kilka lat. Tyle że doświadczenie z Iron nie powali poważne budowlane firmy na kolana.
michał 2015-09-24 11:25:05
Przecież ludzie tworzący modele w 3D zarabiają więcej niż 2000. Nawet ludzie tworzący e-plany, myślę że spokojnie wyciągają 2500.
njp 2015-09-24 14:22:19
Moim osobistym zdaniem płacenie inżynierom poniżej 3000zł na rękę to wstyd, zresztą taki sam jak dawanie umów zleceń czy o dzieło (fajnie że choć z tym nie ma problemu). Z anatomic iron rozstałem się parę lat temu i to była napewno dobra decyzja. Natomiast warto tam spędzić chwilę czasu - zrozumieć rysunek techniczny, amerykański std wymiarowania też warto poznać. W systemie się oklikać też dobrze. Ale im dłużej tym trudniej zmienić pracę - kompetencje zdobyte w tej firmie na nikim nie robią specjalnego wrażenia - w sumie ograniczają się do znajomości rysunku i tego że ktoś potrafi klikać w programie (niestety odtwórczo).
michał 2015-09-29 20:52:33
przynajmniej praca pewna, bezstresowa i płatne nadgodziny, jak to nie często stosowane przez firmy budowlane.
Mati 2015-10-02 19:36:09
Co z tego że płatne nadgodziny skoro takie niskie stawki??
ania 2015-10-05 23:27:03
I do tego mała możliwość rozwoju. Dziwie się, że ktoś tam pracuje dłużej niż rok.
Gosia 2015-10-06 08:13:12
Pracują bo utknęli i nikt z takim CV ich nie weźmie do normalnego projektowania. Po za tym nadgodzin praktycznie nie ma ponieważ jest mało stanowisk pracy (stąd praca zmianowa). Jeśli ktoś by miał zostać na nadgodzinach to by nie miał gdzie siedzieć. Optymalizacja kosztów.
bartek 2015-10-06 11:52:39
Ci, którzy utkneli, przynajmniej zarabiają dobrze. Nie to co zwykli asystenci projektanta jak gosia i mati po 2000 brutto.
Gosia 2015-10-06 18:22:32
Gosia zarabia więcej niż 2000 brutto ;-)
G. 2015-10-06 22:01:43
Odnoszę wrażenie że jednak ludzie do Iron nie walą drzwiami i oknami stąd to ostre spamowanie jak dobrze i super tam jest. A prawda jest taka, że dobra firma obroni się sama, ludzie będą chcieli tam pracować i nie potrzebne będą zachęty: damy Ci 9,50zł/h ale z umową o pracę.
Firma nastawiona jest na outsorcing i jednemu to pasuje a drugiemu nie. Ambitniejsi na pewno pracować tutaj nie będą.
maciek 2015-10-20 17:30:58
Gosia nie dała sobie rady w AI i robi czarny PR. Po prostu nie awansowałaś i nie możesz się z tym pogodzić.
anonim 2016-02-16 01:58:21
O pieniądzach w AI lepiej nie mówić (zresztą i tak nie wolno bo szefostwo zakazało ;) ) - są skromne i w żaden sposób nie rekompensują systemu zmianowego, ograniczonych perspektyw czy bardzo wyśrubowanych limitów czasowych. Praca zmianowa nie wynika z braku stanowisk tylko chciwości zarządu - licencje Tekli nie są tanie, więc dlatego lepiej zmuszać ludzi do pracy 6-14 i 14-22.
Na plus można zaliczyć jedynie możliwość nauczenia się Tekli, ale to tylko pod warunkiem, że uda się przeskoczyć z stanowiska Edytora na Modelarza. Ale to i tak może zająć parę długich lat (przez które trzeba żyć za głodową pensję).
Mateusz 2016-03-15 17:44:02
Cześć, czy ktoś może odpowiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja w tej firmie? Czy jest to miejsca na tyle rozwojowe by było atrakcyjne dla przyszłych pracodawców? Jak z zarobkami dla wyższych-technicznych?
kumaty 2016-03-15 22:19:54
Wszystko masz w komentarzach. Tam się nic nie zmieniło.
Eriona 2016-03-17 17:08:47
Rzeczywiście, jak na 2016 rok to zarobki dla inżynierów/magistrów w wysokości 1500zł na rękę to kpina (przepraszam, ale na produkcji w firmach typu krzak tyle wyciągałam). Możliwość podniesienia kwalifikacji sprowadza się tylko do tej firmy nie przyda się zupełnie w innych krakowskich zakładach. Co do awansu to komentarz "Do 2000zł da się dojść w kilka lat" jest bardzo demotywujący i mówi wszystko o wykorzystywaniu pracowników. Reasumując, takie miejsca są dobre dla osób chcących coś dorobić do cv, w między czasie szukając innej pracy. Bój o wyższe stanowiska z tak niską płacą wg mnie jest niezbyt rozsądnym rozwiązaniem.
majkel 2016-03-18 18:05:44
Ile w takim razie zarabia w tej firmie osoba pracująca stanowisko wyżej od eydtora (czyli wspominane stanowisko za 1500zł na rękę)? Ktoś coś wie?
bartek 2016-03-25 07:19:22
Zdecydowanie więcej, powyżej średniej krajowej. Ludzie na wyższych stanowiskach nie chcą się przyznawać ile można wyciągnąć, ponieważ nie chcą mieć konkurencji w przyszłości. Kolega pracował na stanowisku prelima i wyciągał ok 3500 netto na miesiąc
Ja 2016-03-31 18:27:35
Każdy zaczyna od edytora - 9,50zł/h na rękę (kontrola wydajności taka, że strach do ubikacji wyjść na 5min). Wyżej.. leading edytor - 10,50zł/h (ilość obowiązków znacznie większa). Ciężko stwierdzić, ile zarabiają osoby na wyższych stanowiskach, bo wszystko zależy od tego do kogo się uśmiechną i jak dogadają. Awanse dla wybranych, brak organizacji pracy, marnowanie czasu na niepotrzebną biurokrację i nieścisłości wynikające z braku komunikacji pomiędzy działami, ciągły stres, pretensje o niską wydajność i niepozamykane projekty, atmosfera dość napięta, ale przy okazji też groteskowa, ciągła rotacja pracowników. Miejsce i praca odpowiednia dla studenta, który potrzebuje sobie "dorobić" na ostatnim roku, ale myśl, iż podwyżka z 1500zł na 2000zł nastąpi po 2 latach, nie jest zbyt zachęcająca dla osoby szukającej stabilnej pracy..o ile w ogóle możemy o takiej mówić w tej firmie, a koszty życia każdy zna. Przecież można swoich pracowników traktować, jak ludzi, a nie jak niewolników.
Memorandum. 2016-04-04 15:46:46
@bartek
Chyba Ci ten Kolega zapomniał dodać że tyle to on może i bierze ale za 2 miesiące z góry. Kwota o której piszesz jest nie osiagalna dla modelarza z 5cio letnim stażem. Więc ni pisz bdur.

@ja
Nic dodać nic ująć; ) Nic na prawde nie poradzisz;)
anonim 2016-04-06 21:35:05
@Memorandum

Jest możliwe, aby prelim zarabiał 3500zł miesiąc. Jeżeli siedział jak typowy prelim po 10-12h dziennie, to by mu wyszło 3500zł (czyli podstawa 2100-2300zł) Nie musiał kłamać. :)
Memorandum. 2016-04-07 20:14:09
Lidl parter - zarobki 3k - informacja drzwi wejściowe do Lidla.
Anatomic - 3cie piętro zarobki 3k po kilku latach pracy.

Im wyżej tym nizej:)
Mua 2016-04-12 15:07:53
Ścieżka kariery (tradycyjna) :
Edytor > Leading Edytor > Junior Eplan > Eplan > Eplan Project Lead/Base Model > Junior Light Steel Modeller > Light steel modeller > Connector > Senior Connector > Final Checker

Widełki na stanowisku Senior Connector to zdaje się 19-23zl godz. Netto co wychodzi 3192-3864zł netto miesięcznie.
Fart 2016-04-13 18:33:46
Z opinii jednoznacznie wynika, że firma nastawiona na wykorzystywanie polaków jako taniej siły roboczej dla hamerykańca. Boli to, że młodzi ludzie dają się na to nabrać i zaczynają z tak marną stawką. Cóż zrobić, trzeba się kiedyś wyrwać z domu rodzinnego, to jasne:) Mimo wszystko gdzieś z tyłu głowy zapala się czerwona lampka mówiąca: jak bardzo daję się murzynić.

I mała anegdotka:
Edward 2016-04-18 15:35:55
Awansować ale pod warunkiem odbycia szkoleń po godzinach. W normalnych firmach szkolenia przeprowadzane są w godzinach pracy pracownika i pracownik dostaje za ten okres wynagrodzenie. Tutaj są to godziny dodatkowe, czyli czas wolny, czas dla rodziny i dla relaksu.
Bylynaiwny 2016-04-19 01:14:19
@baśka jesteś w anatomic kimś wysoko postawionym i Twoim obowiązkiem jest obrona tych pseudo idyllycznych warunków? Ambitni ludzie tam pracują? Wolne żarty. Ambitny to ostatnie co można powiedzieć o pracownikach AI. Co komu po awansach skoro nawet modelarz na początku ma sporo poniżej 3k... każdemu kto się jeszcze waha czy przyjść na bezpłatne szkolenie a potem dawać się ruchac przez liście klonu - lepiej juz być dziw... u Polaka niż napychac kieszenie obcokrajowca. Młodzi jeśli chcecie sobie tylko dorobić na chwile to polecam. W każdym innym przypadku nawet nie marnujcie swojego czasu na rozmowy. Ps. Jeśli się juz zdecydujecie to wiedzcie ze rozmowę przechodzi kazdy, test na edytora tez. Przynajmniej jakiś czas temu tak było. Pozdrawiam stara ekipę. Chłopaki zwalniajcie się jeśli tylko macie gdzie :)
anonim 2016-04-21 21:45:02
@Bylynaiwny Twierdzenie jakoby pracownicy AI nie byli ambitni jest krzywdzące. W tej firmie jest (a raczej było) wiele naprawdę porządnych osób, które miały sporo talentu, potencjału i umiejętności, jednak uroki tej pracy, tj. specyficzna organizacja, nieomylność zarządu, zamiłowanie do utrudniania pracownikom życia coraz lepszymi procedurami czy brak docenienia wysiłku skutecznie zabiją jakiekolwiek ambicje.
karol 2016-05-05 15:43:10
Większość to debile, pracujący bezmyślnie, według schematów.
piotrek 2016-07-26 11:22:36
2800 brutto :)
Eugenia 2016-07-26 20:03:48
Za tyle możesz wynająć pokój dzielony w mieszkaniu kilku osobowym najlepiej w pobliżu Biedronki. Gdy usłyszałam na spotkaniu rekrutacyjny stawkę podziękowałam i dobrze bo na rynku są znacznie lepsze oferty i właśnie taka dostałam.
nikuś 2016-08-04 22:49:15
Prawda jest taka ze albo zmienią się płace w AI, albo zaraz nie będzie miał tam kto pracować . W Polsce maleje bezrobocie i zaczyna się rynek PRACOWNIKA. W firmach o podobnych wymaganiach/odpowiedzialności pracownika/itd.itd/ zarabia się po 5 latach ok 6k - 9k . plus premie roczne w wysokości ok 3 poborów miesięcznych .
baska 2016-08-11 18:15:40
Hoho @nikuś a może podasz ich nazwy? Ten rynek dopiero się w Polsce rozwija i wątpię w to, żeby ludzie po 9 tysięcy zarabiali..a podasz jaka stawka jest tutaj ciekawi mnie tak konkretnie 3D animator ile wyciąga
Zostaw swoją opinię o Anatomic Iron Poland sp. z o.o - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anatomic Iron Poland sp. z o.o