Opinie o Anatomic Iron Poland sp. z o.o w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Anatomic Iron Poland sp. z o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Anatomic Iron Poland sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anatomic Iron Poland sp. z o.o w Kraków

Dominik Kluś

Uśmiałem się czytając niektóre opowieści na temat pracy w Anatomic Iron lub funkcjonowania tej firmy. Zaskakujące jak szczere a z drugiej strony przejaskrawione potrafią być opinie osób de facto anonimowych, co za tym idzie nie koniecznie prawdziwych. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, skoro jednemu może coś nie pasować to drugiemu może to być na rękę jak najbardziej. Mając całkiem zacne doświadczenie zarówno z Anatomic jak i Art’s mogę jedynie powiedzieć, że jeśli ktoś się czuje na siłach pracować, gdzie może rozwijać swoją jakość jak i firmy to niech próbuje. Wszelakie oparcia na tematach subiektywnych jest bardzo słabe. Przecież decyzja i chęci są po stronie zainteresowanej pracą. Jeśli komuś nie pasuje ta praca to ją zmienia i idzie dalej a jeśli pasuje to pracuje z uśmiechem na ustach. Zawsze się znajdą osoby niekoniecznie pozytywne, presja czasu czy jakości, tak samo jak i produktywnego i fajnego spędzenia czasu gdzie w ciężkich czasach można znaleźć wsparcie. Podsumowując. Polecam wszystkie poniższe opinie traktować z dystansem. Możemy z nich iść w skrajne kierunki. Wszędzie są plusy i minusy. Jednak to do nas należy decyzja czy chcemy tam pracować czy nie. Generalnie dla osób zainteresowanych polecam spróbować i samemu ocenić. Mamy jedno życie więc po co się nad nim zastanawiać :)

Komentarzy tu już od prawie roku nie ma a właśnie jest dostępna oferta dla Junior Prelim Checker’a. mam doświadczenie z podobnego stanowiska, więc chce się dowiedzieć jaka atmosfera utrzymuje się obecnie w biurze oraz to czemu nie można sobie pozwolić na tryb hybrydowy? chociażby jeden dzień z domu?

Dominik Kluś Nowy wpis

Administrator Nowy wpis

W Kraków Anatomic Iron Poland sp. z o.o poszukuje pracownika na stanowisko Designer. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Daj znać, jak on wyglądał. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Dorota

Otwarta jest teraz rekrutacja dla Graphic Designera. Szukam informacji o tym, czy rekrutacja jest też po angielsku? Pytam, ponieważ właśnie ogłoszenie jest w tym języku. Czy rozmowy odbywają się po angielsku? Cv też lepiej wysłać po ang?

Frytka
@Dorota

Tak, właścicielami firmy są osoby anglojęzyczne i w takim języku pracuje AI.

Dorota Nowy wpis
@Frytka

Właściciele właścicielami, ale co z rekrutacją? Rozmowy są z tymi właścicielami, czy z kimś z HR, kto mówi po polsku?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Anatomic Iron Poland sp. z o.o po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku 3D Artist. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Preliminary checker

Jeżeli skończyłeś studia i nie możesz znaleźć pracy a złożyłeś CV do anatomic iron i chcą cię zatrudnić. Nie rób tego. Its a trap. Dajmy tej firmie umrzeć śmiercią naturalną. BTW. Prezesem i managerem, z którym będziecie mieć na co dzień kontakt jest gość, który trenuje BBJ na swojej siłowni w tym samym budynku. Pozdrawiam.

Dorota
@Preliminary checker

Hmmmm a można wiedzieć dlaczego? Bo tu w zasadzie nie wiadomo z czego te ostrzeżenia płyną? Jak przychodzi taka niedoświadczona osoba, to jest szansa może nie na super kase, ale chociać na załapanie zawodowego doświadczenia? Można nauczyć się pracy i profesji? Czy też raczej nie?

Lol
@Preliminary checker

Nie do konca rozumiem co ma do rzeczy czym zajmują się prezesi po godzinach pracy. Jest trenerem i właścicielem siłowni, do której każdy z pracowników ma prawo (nie obowiazek) chodzić za darmo. Druga sprawa.... Mimo byłoby rozwinąć tema co robiła(e)ś dotychczas w firmie i jaki był Twój staż realnej pracy oraz co stanowiło powód odejścia

Bogdan
@Lol

A Ty, jak rozumiem nie zgadzasz się z nim w tej materii? Możesz coś więcej napisać o perspektywach na ciekawy zarobek i zdobywanie umiejętności przydatnych również poza tą konkretną firmą? O ile oczywiście tam pracujesz i wiesz co nieco na te tematy?

Ktos

Anatomic Iron zamieściło w indyjskim serwisie ofertę pracy z podanymi zarobkami - od 2000 do 5800zł (po przeliczeniu z rupii) na stanowisku Final Checker. Zakładam, że to stawki netto bo inaczej by płacili poniżej minimalnej na teoretycznie najwyższym, najbardziej wymagającym stanowisku. Miło wiedzieć, że firma woli ściągać "specjalistów" z Azji zamiast dbać o ludzi aby nie uciekali.

@Ktos

Piszesz, że ogłoszenie zostało zamieszczone na zagranicznym portalu, czy zatem oferta dotyczy pracy w Polsce, czy poza granicami? Widzę, że masz wiedzę dotyczącą tego pracodawcy, dlaczego sądzisz, że w Anatomic Iron nie dba się o pracowników? Twoja wypowiedź może pomóc osobom poszukującym zatrudnienia.

PiotrekB
@Ktos

Jako Erection Planner zarabiałem 4500 zł netto. Więc nie wierzę, że Final Checker ma mniej niż 9000 zł :)

@PiotrekB

Rozumiem, że zarabiałeś taką kwotę pracując w firmie Anatomic Iron Poland? Skoro byłeś pracownikiem tej firmy, to może wypowiedziałbyś się na temat panującej tam atmosfery oraz możliwościach rozwoju zawodowego? Nie ukrywam, że interesują mnie te tematy, dlatego liczę na Twoją wypowiedź.

Alicja

Może nie piszmy o konkretnych osobach. A oprócz podstawowej pensji można dostać premię w Anatomic Iron? Daj znać, dzięki.

@PiotrekB

Final checker ma obecnie (2022) ~6-7 tys na rękę z tego co mi wiadomo (pracuję na innej pozycji)

Jak wygląda sprawa grafiku w Anatomic Iron Poland sp. z o.o. Czy pracodawca idzie na rękę?

Zależy, zazwyczaj sztywne biurowe 9-17 z możliwością pracy zdalnej max. 4 dni w miesiącu. Dział tech pracuje w godz. 11-19 ale też bez dużego pola manewru

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Anatomic Iron Poland sp. z o.o?

Tak, można iść prosto po studiach bez wcześniejszego doświadczenia. PS Nie rób tego.

Minusy: - natłok pracy i ilość stresu nieproporcjonalne do niskich zarobków - mała szansa na podwyżkę - częste upominanie, mimo że swoją pracę wykonuje się dobrze. Rzadko można za to usłyszeć dobre słowo o wykonaniu dobrej roboty - niektóre osoby postawione wyżej w tej firmie wypowiadają się lub piszą maile w nieprzyjazny, nieprofesjonalny sposób (milion znaków zapytania lub wykrzykników, caps lock, poczucie wyższości w tonie głosu, zwracanie uwagi na "niezrobione" rzeczy które tak naprawdę są zrobione i wymagały po prostu sprawdzenia czy coś jest w pliku itp.) - praca z ludźmi z Indii, która potrafi wyprowadzić z równowagi nawet spokojnego człowieka - możliwość pracy zdalnej jedynie 4 dni w miesiącu - trzeba uważać na niektóre osoby (gadanie za plecami, donoszenie) Plusy: - wielu bardzo fajnych współpracowników - chillroom z ps4, rzutkami - christmas party w grudniu i wiele eventów w ramach team buildingu - darmowa siłownia - możliwość wyjazdu na Filipiny Podsumowując, firma dobra dla kogoś zaraz po studiach na jakieś 2 lata. Jedyna podwyżka, na jaką można liczyć, to śmieszna podwyżka "inflacyjna" lub w przypadku awansu - albo przy składaniu wypowiedzenia propozycja podwyżki 500 zł. Dziwię się osobom, które utknęły tu na dobre kilkanaście lat. Takie zarobki, jakie ma się po takim stażu pracy w Anatomicu, dostaniesz na start w każdej innej lepszej korpo. To się nazywa docenienie wiernego pracownika ????

marianek123

Firma jak każda podobna w tej branży. Pracowałem przez kilkanaście miesiecy przenoszac sie ostatnio do konkurencji. Na plus zdecydowanie atmosfera i ludzie, głowny minus to natłok pracy (co niektórzy lubią). Oceniając z perspektywy czasu stawki chyba nawet nieco wyższe niż na stanowiskach w podobnych firmach.

Krystyna
@marianek123

No to wypłata powinna być w takim razie tu pocieszająca. A co należało do Twoich głównych obowiązków tutaj?

Clifford wielki czerwony pies

Prace w Anatomic Iron zaczynałem od razu po ukończeniu szkoły średniej więc otrzymanie stanowiska takiego samego jak ludzie z tytułem magistra budownictwa było dla mnie motywujące i uznałem to za duże wyróżnienie aczkolwiek z pespektywy czasu stwierdzam, że to nie ja miałem takie szczęście tylko ludzie, którzy tu trafili po 5 latach ciężkich studiów mieli takiego pecha. Prawdę mówiąc z pierwszej lepszej napotkanej osoby na ulicy można zrobić edytora czy modelarza bo tak czy siak nikt nie znał Tekli przed podjęciem tutaj pracy. Wynagrodzenie po tak wielu opiniach jest chyba rzeczą oczywistą - konkurować można z Paniami z Lidla oraz Rossmana, które znajdują się w tym samym obiekcie. Najlepiej będę wspominał ludzi, których tu poznałem bo ekipa swego czasu była tam naprawdę super. Z perspektywy czasu uważam, że zdobyłbym dużo więcej przydatnych umiejętności wybierając jakąkolwiek korporacje czy nawet call center na swoją pierwszą prace, ale to też powiedział mi prezes tej firmy podczas rozmowy rekrutacyjnej, jeśli ktoś nie planuje tu zostać na bardzo długo, to jest tak naprawdę jest strata czasu. Z drugiej strony osoby z największym doświadczeniem i nie należące do kadry zarządzającej zarabiają tam śmieszne kwoty jak na swój staż pracy, a po kilkunastu latach pracy w Anatomic Iron perspektywy nie mają żadnej, ale sami zgotowali sobie ten los stawiając na wygodę i unikając nowych wyzwań więc zarówno na to wynagrodzenie jak i brak jakichkolwiek perspektyw zasłużyli w 100% Można powiedzieć, że firma Anatomic Iron składa się z trzech typów ludzi: -którzy się łudzą, że kiedyś w końcu dostaną jakiś super awans i ogromną podwyżkę (XD) -którzy aktywnie szukają pracy -oraz tych którzy będą wegetować w tej firmie do emerytury przekonując samych siebie, że nie jest tak źle i w sumie to pierwszego starcza, a jak wlecą nadgodzinki, których czasem jest sporo to w ogóle bajka xD Mimo to jeżeli komuś nie przeszkadza niskie wynagrodzenie, brak perspektyw i prezes który przynosi kury albo siano do biura to z czystym sumieniem mogę polecić firme Anatomic Iron ze względu na poniższe plusy: + super atmosfera i ludzie + pączki w każdy tłusty czwartek + bardzo fajne imprezy integracyjnie gdzie niektórzy ludzie zostawiają swoją godność :) + darmowa siłownia + jak ktoś się zwolni to są słodycze, a zdarza się to bardzo często więc to wbrew pozorom duży plus + bardzo miła Pani sprzątająca + mi się nawet podobało biuro + przez okno w kuchni widać jak nieudolnie próbują się włączyć do ruchu samochody z pobliskiego ośrodka egzaminującego + bardzo często Tekla się psuje albo trzeba ładować nowe pakiety do projektu co dość długo trwa więc jest dużo wolnego czasu + bardzo blisko jest Lidl, Rossman i Buczek

Marny Robak Edytor

+Imprezy integracyjne, bardzo atrakcyjne na przykład żagle albo ścianka wspinaczkowa, ale zero chętnych aby w nich uczestniczyć. Ludzie w wolnym czasie wolą szukać innej pracy. +Bardzo fajna praca dla studenta, żeby zacząć karierą i się czegoś nauczyć. Długofalowa współpraca jest niewarta zachodu. +Brak stresu -Firma uosabia wady korporacji, ale bez jej plusów. -Jeżeli lubisz wyzwania, to znajdziesz je w firmie na przykład. "Jak przeżyć za wypłatę". -Podwyżki będą jak PIS podniesie minimalną krajową, także łatwo obliczyć ile się zarabia po 2 latach pracy. -Kodeks pracy jest traktowany jako bonus i łaskawość pracodawcy. -Cykliczna fala zwolnień, która działa demotywująco na innych i każdy się zastanawia 'dokąd ta firma zmierza' -Domyślny brak szacunku do pracownika -To co jest obiecane, nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości, w rezultacie ciężko ufać obietnicom o zmianie stanowiska, podwyżce czy szkoleniu. Szkolenia mają opóźnienia o nawet 10 miesięcy. -Nie ma ani jednego byłego pracownika który wypowiadałby się pozytywnie o pracy w Anatomic Iron Zazwyczaj spotykane komentarze: "I jak tam? Podnieśli coś zarobki", "Zmarnowałem tutaj tyle lat życia i nic z tego nie mam.", "zwolnij sie"

rowniez marny robak ex-edytor

widze ze od 4 lat nic sie nie zmienilo :D

@Marny Robak Edytor

Wspominasz, że studenci mogą w firmie nauczyć się zawodu i nabrać doświadczenia. Czy grafik pracy jest ułożony tak, że można łączyć zatrudnienie z nauką, a po ukończeniu stażu uczące się osoby dostają szansę na stałą pracę?

kerry
@Michał

Ciekawe ile wlasciciele zaplacili gowork zeby takie osoby o nickach: Michał, Joanna itd tutaj siedzialy i pisaly :D

Julia
@Marny Robak Edytor

@Marny Robak Edytor dlaczego uważasz, że długofalowa współpraca nie jest warta zachodu? Myślę, że to dobrze iż firma jest miejscem gdzie możesz liczyć na stabilną pracę. Jak wygląda również kwestia niespełnionych obietnic, odbywają się konkretne rozmowy i albo idziemy w jedną stronę albo w drugą? Wiesz coś na temat jak teraz pracuje się w tym miejscu?

Joanna

Czy w Anatomic Iron Poland pracodawca zapewnia swoim pracownikom jakieś formy integracji, na przykład po godzinach pracy, które w pewnej części finansuje? Ciekawa też jestem, czy w ogóle skład jest zgrany, a atmosfera w pracy dobra i przyjemna. To bardzo ważne :)

Jasiek

@kerry To forum jest dla wszystkich a nie tylko dla maruderów w firmie. Dla mnie do firma jest dobrym pracodawcą i radzę zacząć to doceniać!

Joanna

@meble, jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Anatomic Iron Poland? Daj znać, czy aplikowałeś już. Czy znajdą się na forum osoby, które niedawno aplikowały do pracy w tym miejscu? Byliście już na rozmowach kwalifikacyjnych? Jeśli tak, to napiszcie proszę, jak przebiegały.

@Joanna

Ja już jestem po procesie rekrutacji. Ktoś tu pisał że rozmowa kwalifikacyjna to pic na wodę; żeby się nie zdziwił. Rekrutacja jest dwuetapowa: najpierw rozmowa z panią od HR i drugim, miłym panem. Na tym etapie standardowe pytania: dlaczego wybrałem tą firmę, na jakie stanowiska aplikuję ogólnie, opowiedzieć o swoim dotychczasowym doświadczeniu zawodowym, coś odnośnie prac dyplomowych, co wniosę do firmy jeśli się u nich zatrudnię, czego oczekuję od pracodawcy. Później była gadka szmatka po angielsku o hobby. Na koniec pytanie o oczekiwane zarobki; moją odpowiedź rekruterzy skrzętnie zapisali sobie w kajecikach. Drugi etap to rozmowa z prezesem, po angielsku. Trzeba mieć na nią przygotowane CV po angielsku. Przez dobre 15 minut prezes odpytywał mnie o wszystkie szczegóły z CV. Później wyjął kartotekę z jakimiś projektami i kazał powiedzieć co na nich jest. Dla kogoś bez doświadczenia z architekturą czy budownictwem raczej ciężka sprawa. Nie mówiąc już o tym że angielski przy tej rozmowie powinien być płynny.

Paul
@meble

Ile trwał 1 etap? Czy 2 etap jest w tym samym dniu czy po przejściu 1 zapraszają na 2?

Alicja
@Paul

@Paul Rzeczywiście etap rekrutacji nie wygląda najłatwiej. Wysłałeś już swoje CV do Anatomic, czy dopiero się zastanawiasz? Życzę powodzenia i koniecznie daj znać jaki rezultat.

Eng

Praca w tej firmie na kilka miesięcy na początek kariery jest ok żeby obyc się z branżą. Nie sądzę że moja praca w tej firmie była rozwojowa, zarobki tragicznie słabe i mały sZacunek do pracowników. Myślę że firma Anatomic powinna zrobić research zarobków na rynku i zacząć szanować pracowników. Ponadto poprawa atmosfery w pracy też sprawi że będzie się lepiej pracowało.

Joanna

@meble, dziękuję Ci bardzo za tak szczegółowy opis swojego procesu rekrutacyjnego! Na pewno bardzo pomoże osobom, które aplikowały do pracy w Anatomic Iron Poland i czekają na telefon z zaproszeniem na rozmowę. Czy finalnie zdecydowałeś się na podjecie pracy w tej firmie? Czy jeszcze czekasz na odpowiedź?

@Joanna

Nie dostałem się, prawdopodobnie poległem z powodu angielskiego po rozmowie z prezesem.

@meble

@meble, rozumiem, szkoda, że tak się stało. Może następnym razem się uda! Wygląda na to, że rozmowa była naprawdę dość wymagająca. A mogę zapytać, na jakie stanowisko aplikowałeś? Może warto spróbować jeszcze kiedyś ponownie. Pozdrawiam serdecznie!

@Joanna

W ogłoszeniu było stanowisko: detalista konstrukcji stalowych, z rozmów wynikało że zaczyna się jako edytor bo i tak trzeba zdobyć doświadczenie w Tekli. Wątpię abym kiedykolwiek starał się o tą posadę jeszcze raz; na dalszy etap rekrutacji dostałem się prawdopodobnie tylko przez to, że podałem śmiesznie małą kwotę wynagrodzenia.

@meble

@meble, rozumiem. Dziękuję Ci bardzo za rozmowę i życzę powodzenia w innych rekrutacjach! Czy ktoś z Was także aplikował do pracy na to stanowisko, a może już podjął pracę w Anatomic Iron Poland?

komoda
@meble

Idz byku do black-red-white, lepiej na tym wyjdziesz.

dudek

@mocny Możesz mieć pretensje do siebie. Firma normalna, zarobki i warunki ok.

...
@dudek

Anka nie ściemniaj ...

mocny

Pracowałem w tej firmie przez wiele lat a nawet za czasów jak zaczynała raczkować. Nie polecam takiej ścieżki kariery zawodowej a szczególnie dla absolwenta budownictwa. Studia nie są potrzebne do obsługi programu - bo tym się człowiek tak naprawdę zajmuje w firmie Anatomic ...... tym bardziej kończąc studia które przygotowują do kierowania budową lub projektowania. Dzięki pracy w tej firmie straciłem część ambicji budowanej latami i koniec końców zostałem inspektorem nadzoru..... Decyzja o zatrudnieniu i wieloletniej tam pracy zaważyła na całym moim życiu zawodowym NEGATYWNIE niestety. Odradzam pracę u rodziny Youngów.....

Czarek

Jak sadzicie czy są jakieś szanse , że firma zacznie podnosić zarobki? Wszyscy mówią o braku rąk do pracy.

Wiesiek
@Czarek

Może tak być, ale nie liczyłbym na wiele

Wienia
@Wiesiek

Czarek, stawki są następujące: Edytor 18zł/h netto, Modelarz 25zł/h

@Wienia

Netto? To wychodzi prawie 3k za miesiąc dla edytora.

Zostaw merytoryczną opinię o Anatomic Iron Poland sp. z o.o - Kraków

• Jak się pracuje w Anatomic Iron Poland sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Anatomic Iron Poland sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anatomic Iron Poland sp. z o.o?

Anatomic Iron Poland sp. z o.o
1.9/5 Na podstawie 165 ocen.
  • Lindego 1C
    30-148 Kraków