Opinie o Businessface Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Businessface Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Businessface Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Businessface Sp. z o.o. w Warszawa

natalia

Bardzo zła atmosfera w biurze, zakłamani ludzie rozsiewają plotki, tak aby osoba poczuła się obgadywana za plecami...! Nikomu nie polecam-nerwy i jeszcze raz nerwy

Albik
@Sandra

To świetnie, że jest możliwość zdalnie odbyć 1 etap rozmowy. Zapytam, czy jak ktoś wypadnie dobrze na takiej rozmowie to z ilu etapów ona się składa? Czy przy pierwszym etapie już negocjowane są warunki płacowe? Dzięki, jak coś.

KW

Dzień dobry, widziałam ogłoszenie na stanowisko księgowej w Kielcach. Czy będzie to praca stacjonarna? Czy przyjmują Państwo na to stanowisko studentów? Jestem studentką na kierunku finanse i rachunkowość. Zależy mi aby wraz z nauką zdobyć doświadczenie.

Xyz
@Businessface Sp. z o.o.

Dzień dobry, W ogloszeniu wymagają Państwo 2 letniego doświadczenia w zawodzie w tym doświadczenie w księgowości jednoosobowych działalności gospodarczych. Czy jeśli mam staż,ale nie mam doświadczenia w księgowości jednoosobowych działalności gospodarczych to kandydatura jest odrzucona? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Irmina Nowy wpis

Dla pewności; ta praca zdalna dla księgowej to od razu z domu? Pytam, bo w ogłoszeniu nie wyjaśnili, a mi tą lokalizacja jednak nie pasuje, aby dojeżdżać tam do pracy. Proszę o informację.

Mira Nowy wpis

Najpierw zaprasza na rozmowę rekrutacyjną jakiś słup, który zbyt wielkiego pojęcia o pracy nie ma. Wyciąga informacje od kandydata, a później stwierdza, że wszyscy są na urlopach i jak będą mieli czas, to się odezwą. Nawet gość nie wiedział, czy jeszcze w banku potrzebują pracowników. Wyglądało tak, jakby czekał aż mu (usunięte przez administratora) zrobię za pracę. Żałosne praktyki urągające tym, którzy wysyłają do nich cv. Nie polecam. Mam nadzieję, że żadna opłacona (usunięte przez administratora) nie usunie mojego komentarza, bo widzę, że większość opinii jest tutaj kupiona :D

Mońka Nowy wpis

Czy 5,5 - 6,5 tys. brutto niezależnie od miejsca zamieszkania księgowej to trochę nie za bardzo zunifikowana płaca? W Warszawie ja z 4-5 tysiącami netto nie mam co zrobić. Czy firmie o to chodzi, żeby aplikowali księgowi z Pcimia i byli zadowoleni z wysokiej jak na ich lokację pensji?

KW

@KW

Dzień dobry! praca poza Warszawą jest całkowicie zdalna :) Poszukujemy osób, które posiadają min. 2-letnie doświadczenie w księgowości. Zachęcamy do śledzenia naszych rekrutacji, aby być na bieżąco z ofertami dopasowanymi do indywidualnych preferencji. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Businessface

@Businessface Sp. z o.o.

Praca zdalna to coś dla mnie. Doświadczenie także posiadam. Czy zapewniacie sprzęt niezbędny do pracy z domu? Pracownik zdalny musimy pojawiać się w siedzibie? Jak często i w jakich sytuacjach?

Dzień dobry! w takim razie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji :) Zapewniamy niezbędny sprzęt tj. laptop oraz telefon służbowy. Pierwsze 2-3 dni szkolenia są w biurze, później już zdalnie. Częstotliwość spotkań stacjonarnych jest uzależniona od potrzeb i ustalana indywidualnie na początku współpracy. Na pewno nie częściej niż raz na miesiąc lub rzadziej. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Businessface

Xyz Nowy wpis
@Businessface Sp. z o.o.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Businessface Sp. z o.o. na stanowisko Doradca Klienta? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
odradzam

Nie fajna firma, nie szanują kandydatów do pracy.

@odradzam

A coś więcej możesz powiedzieć ? Chodzi o to ze nie dali feedbacku? Z ciekawości na jakie stanowisko aplikowales i w ogóle jakie pytania zadawali na rozmowie ? Nie wiem czy już na 1 spotkaniu ci podali widełki płacowe czy jak?

Przeglądam oferty na stanowisko doradcy bankowego i wymagają one założenia własnej działalności gospodarczej. Jest to więc de facto współpraca, nie praca w rozumieniu kodeksowym. Czy zdarzają się (mam na myśli Bydgoszcz) oferty z umową o pracę?

Dzień dobry, tak, pojawiają się oferty z umową o pracę w Bydgoszczy. W tej chwili nie prowadzimy rekrutacji w tym mieście, natomiast zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej :) Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Businessface sp. z o.o.

Mistrz

Również pracowałam w punkcie w Opolu. Atmosfera słaba, motywacja pracowników do robienie planów jest przez zastraszanie. Nie polecam

Sandra HR

Dzień dobry, Doceniamy, że podzieliłeś się swoją opinią na temat pracy w naszej firmie. Staramy się zawsze uwzględniać potrzeby naszych pracowników i tworzyć przyjazne środowisko pracy. Warto podkreślić, że zawsze dążymy do tego, aby nasi Pracownicy mieli zapewnioną odpowiednią atmosferę i szacunek w miejscu pracy. Jesteśmy otwarci na sugestie, dzięki temu cały czas się rozwijamy i mamy na uwadze dobro każdego miejsca pracy w naszej firmie. Zapewniamy, że w Opolu również zaszło wiele pozytywnych zmian i zachęcamy do aplikowania na stanowisko Doradcy klienta. Dziękujemy za Twoje spostrzeżenia!

@Sandra HR

Czy stanowisko Doradcy Klienta nadal jest wolne, czy może kogoś firma już znalazła?:) Mogę prosić o podanie tych zmian, które zaszły?

Dzień dobry, rekrutacja na stanowisko Doradcy Klienta w Opolu wciąż trwa, zapraszamy do aplikowania! :) Wprowadzenie nowego Team Leadera wraz z Zespołem przyniosło nowe perspektywy i podejście do naszej pracy, co miało kluczowy wpływ na efektywność współpracy oraz komunikację. Zachęcam do aplikowania pod poniższym linkiem: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=185364736c654630bd44e57033def40f Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Businessface sp. z o.o.

Cześć Wam, szukam pracy jako księgowa, akurat szukają do siebie i zastanawiam się czy aplikować. Trochę zastanawiam się dlaczego dość często szukają księgowej? Ciężko utrzymać się na tym stanowisku u nich czy może powoli ten dział u nich się rozrasta i tworzą nowe wakaty? Piszecie, że wypłata jest całkiem dobra, może ktoś podać widełki płacowe u nich?

eM

Hej Też się zastanawiam nad aplikowaniem do Businessface (dziś znalazłam ogłoszenie), zależy mi na pracy całkowicie zdalnej, czy ktoś może podać jakieś konkrety?

@eM

Po dwóch tygodniach co zrobiliście tak ostatecznie? Czy poszly od was zgłoszenia? Chce się dowiedzieć po jakim czasie dają feedback i czy w ogóle warto praca się interesować. po jakim czasie zapraszają na rozmowę i po niej kiedy tak średnio umowę się już podpisuje?

Sandra HR

Dzień dobry! Nasza firma cały czas się rozwija, czego rezultatem jest rekrutacja nowych pracowników na różne stanowiska w naszej firmie. Niedawno zakończyła się rekrutacja na stanowisko Księgowej, jednak zachęcam do wysłania CV na adres rekrutacja@businessface.com.pl abyśmy mogli skontaktować się w procesie przyszłych rekrutacji :) Pozdrawiam serdecznie!

Sylwia
@natalia

Mnie generalnie ploty nie interesują, więc słabo troche. To kilka osób czy większość biura takie rozrywki sobie znajduje w ciągu dnia? :/ A te nerwy to tylko to obgadywanie czy coś jeszcze rzuciło ci się w oczy?

@natalia

Rozumiemy Twoje emocje i dziękujemy, że się z nami tym podzieliłaś. Dobro naszych pracowników jest dla nas najważniejsze. Przykro nam, że nie poinformowałaś nas wcześniej o zaistniałej sytuacji, wtedy na pewno wyjaśnilibyśmy ten temat. Niemniej jednak przyjrzymy się temu głębiej.

@Sylwia

Według mnie to większość biura... A nerwy to gadanie za plecami nie wiadomo o czym, jak i całokształt, ludzie itp.:( Jednak to jedynie moje odczucia.

@natalia

Hej :) A jak to wygląda w dziale HR? Właśnie szukają Specjalisty ds rekrutacji. Jak tutaj z atmosferą? Mam też pytanko o zarobki. Firma jasno podała zarobki, wahają się między 4 tyś a 7 tyś. Wiesz może, czy to 7 tysięcy to realna kwota do zarobienia w firmie? Czy wchodzą już do tego jakieś premie czy coś takiego? Jak wygląda proces rekrutacyjny? Ile etapów obejmuje i jak szybko mogę oczekiwać odpowiedzi? Jak to u Ciebie wyglądało? :)

Sandra
@Jolanta

Hej, obecnie pracuję w HR w tej firmie :) Rekrutacja jest 1-etapowa - rozmowa zdalnie lub stacjonarnie w biurze. Wynagrodzenie w wysokości do 7 tys. jest na umowie B2B jak najbardziej realne. Odpowiedź dajemy do tygodnia po rozmowie w zależności od projektu. Pozdrawiam serdecznie!

Albik
@Sandra

Halina

Dlaczego firma w 2022 roku tak często poszukiwała przedstawicieli handlowych? Czy to na skutek dużej rotacji czy rozwoju firmy? Pytam, bo myślę czy aplikować do nich na przedstawiciela, ale finansowego, chyba że to jedno i to samo... czy jest szansa na umowę o pracę, bo w ogłoszeniu widzę, że oferują B2B lub umowę zlecenie. Jaki pakiet szkoleń oferują dla przedstawicieli?

Wioletta

Czy w firmie można pracować też zdalnie? Czy firma posiada klimatyzację? :-) Dziękuję.

@Wioletta

W zależności od projektu lub działu istnieje możliwość pracy stacjonarnej, hybrydowej lub całkowicie zdalnej. W naszych biurach posiadamy klimatyzację.

@Businessface Sp. z o.o.

A czy w dziale administracji jest możliwość pracy w systemie częściowo hybrydowym? Czy biuro posiada kuchnię? :) Dziękuję.

@Wioletta

Pani Wioletto, w dziale administracji pracownicy z zasady pracują stacjonarnie. Biuro oczywiście posiada kuchnię.

@Businessface Sp. z o.o.

Jeszcze chciałam się dowiedzieć, jak w biurze wygląda proces onboardingu? Czy są to ogólne szkolenia, czy jest sprawdzana wiedza z omawianych materiałów?

Brawa dla firmy za dodatkowe benefity i przyjazną atmosferę;)

@Ania

Robimy, co możemy ;). Staramy się zapewniać naszym pracownikom ciekawe benefity i dbamy o atmosferę.

Agata

Czy firma ma wolne stanowiska administracyjne? Posiadam orzeczenie o niepełnosprawności I szukam pracy. Dziękuję.

@Agata

Pani Agato, aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko administracyjne. Zachęcamy do wysłania CV przez formularz na naszej stronie kariera lub na rekrutacja@businessface.com.pl

@Businessface Sp. z o.o.

Czy na stanowisko administracyjne o którym Pani pisze, jest jeden wakat dostępny czy więcej?

@Agata

Pani Agato, w tej chwili poszukujemy jednej osoby

@Businessface Sp. z o.o.

Mogę wiedzieć, jak długo trzeba czekać na odpowiedź na wysłane cv? :-) Czy rekrutacja to jeden etap, czy może bardziej złożony proces? Pozdrawiam!

@Jolanta

Pani Jolanto, rekrutacja jest jednoetapowa, na odpowiedź czeka się zwykle do 2 tygodni

@Businessface Sp. z o.o.

A jakie umiejętności należy mieć na podane stanowisko? Czy jest wymagana znajomość języka angielskiego? Dziękuję.

@Businessface Sp. z o.o.

Jakie są wymagania na stanowisku administracyjnym? Czy trzeba znać języki obce? Pozdrawiam i dziękuję.

@Agata

Potrzebujemy osoby, która przejmie obowiązki związane z porządkowaniem i archwizacją dokumentów, nie wymagamy języków obcych

@Agata

Nie wymagamy języków obcych :). Bardziej zależy nam na nastawieniu "da się" i chęci nauki

@Businessface Sp. z o.o.

Czy w ramach archiwizacji o której Pani pisze, wchodzi też obowiązek opisywania teczek? Czy odbywa się to elektronicznie czy ręcznie?

@Businessface Sp. z o.o.

A czy są państwo otwarci również na studentów? Lub osoby z wcześniejszym doświadczeniem?

Jak najbardziej :)

@Agata

Pani Agato, chodzi głównie o cyfryzację zasobów archiwum, ale więcej szczegółów podamy na rozmowie

Justyna

A czy na stanowisku administracji związanym z archiwizacją dokumentów, ponieważ widzę w poprzedniej odpowiedzi,jest wymagana praca też na wysokości? Dokladniej chodzi o to czy trzeba wejść wyzej po np.dokumenty? Jest to dla mnie dość ważne.

@Justyna

Nie, Pani Justyno, nie ma pracy na wysokości

Czy firma oferuje pracownikom pakiet opieki medycznej i jakie są ogólne warunki? :)

@Ewa

Tak, Pani Ewo, oferujemy różne pakiety medyczne, sportowe i inne benefity naszym pracownikom.

Edyta Chendoska

Bardzo mi ta firma zaimponowała, chociaż nie znalazło się tam miejsce dla mnie. Dziękuję, że Państwa poznałam.

Były pracownik 2

Odradzam również. Wszystko się zgadza z pupilami, z brakiem szacunku, z szantazowaniem, robieniech chorych kar. Nie interesują ich nasza praca na działalnościach. Jednemu dadzą zarobić,drugiemu nie. Odradzam zdecydowanie. Często awarie systemów, często opinia klienta i to wszystko spada na Ciebie.

Women
@Były pracownik 2

Witam, Aż jestem zaskoczona taką negatywną opinią. Pracuje w tej firmie już1,5 roku w Bydgoszczy .Jestem doradcą stacjonarnym. Nie było nigdy takich incydentów z brakiem szacunku do człowieka lub kar. Firma dba o ludzi,przestrzega reżimów sanitarnych, panuje bardzo dobra atmosfera. Jeżeli chodzi o zarobki no cóż trzeba się starać jak to w sprzedaży. Pozdrawiam

@Były pracownik 2

Dziękujemy za opinię. Szkoda, że nie skontaktowałeś się z nami w trakcie trwania Twojej umowy - wtedy moglibyśmy wyjaśnić sytuację i Twoje wątpliwości. Żadnej informacji nie pozostawiamy bez odpowiedzi. Dobro naszych pracowników, także tych pracujących na własnej działalności, jest dla nas priorytetem.

@Women

WOMEN, dziękujemy za Twoją opinię. Zawsze staramy się traktować naszych pracowników z należytym szacunkiem, a karanie pracownika jest dla nas niedopuszczalną praktyką. Szczególnie cieszymy się z faktu, że dostrzegasz nasze starania przedsięwzięte w celu utworzenia dobrej atmosfery pracy.

Alutka
@Businessface Sp. z o.o.

co za obłuda, nawet pięknie kłamać nie potraficie

Aktualność
Businessface to przede wszystkim ludzie. Razem pracujemy, razem podejmujemy wyzwania, razem spędzamy czas.
Dzisiaj przedstawiamy Wam naszą Szczęśliwą Trzynastkę - pracowników Biura Zarządu w Waraszawie.
Na zdjęciu Zarząd, Księgowość, Kadry i Administracja.

Aktualność
Cieszymy się, że z nami jesteście i pragniecie poznać naszą firmę. W związku z rosnącym zainteresowaniem kandydatów pracą w Businessface postanowiliśmy aktywnie wykorzystywać GoWork jako nową platformę komunikacji.

Zapraszamy do aplikowania na nasze oferty pracy. Szanujemy Kandydatów, dlatego odzywamy się do każdej osoby, która złoży u nas swoje CV, nawet jeżeli jej aplikacja nie będzie dalej procedowana. Wierzymy, że zaufanie buduje się już od pierwszego kontaktu. Proces aplikowania jest u nas maksymalnie uproszczony. Po wysłaniu CV każdemu kandydatowi przydzielamy opiekuna rekrutacji tak, by przepływ informacji był jak najsprawniejszy. Informujemy też w formie mailowej o każdym kolejnym etapie rekrutacji, jakiemu podlega kandydat. Staramy się, by rekrutacja była szybka, choć nie na każde stanowisko jesteśmy w stanie zaprosić na rozmowy już po dwóch dniach ;)

Wierzymy, że największą wartością naszej firmy są ludzie, dlatego podczas rekrutacji szukamy osób, które dzięki swoim kompetencjom i sposobowi bycia uzupełnią nasz zespół i będziemy się dobrze czuli w swoim towarzystwie. Dlatego też wyżej, niż dyplomy, cenimy sobie predyspozycje i komunikatywność kandydata.

Zachęcamy do komentowania, dzielenia się z nami i innymi członkami społeczności Waszymi opiniami. Jesteśmy otwarci na feedback w każdej postaci, ponieważ wierzymy, że dzięki niemu nasza firma rozwija się i staje coraz lepsza.

Jednocześnie informujemy, że treści naruszające polskie prawo i niezgodne z regulaminem będą moderowane i archiwizowane przez administratora. Prosimy o zachowanie atmosfery wzajemnego szacunku.

Businessface to rekrutacja z ludzką twarzą.
witko

O rany to skoro są tak duże inwestycje @grzanka98, to się nie dziwię, że współpraca z nimi jest taka popularna. Przecież przyjacielskie stosunki to już jest połowa sukcesu, ciekawe czy benefit jakieś dorzucają.

@witko

Cieszymy się, że atmosfera w naszej firmie jest dla naszych pracowników tak ważna. Staramy się, by każdy pracownik miał odpowiednie warunki do rozwoju, czuł się zauważony, doceniony i wzmocniony,

Zostaw merytoryczną opinię o Businessface Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Businessface Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Businessface Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

Businessface Sp. z o.o.

Businessface Sp. z o.o.