Opinie o Trustwave Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Trustwave Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Trustwave Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trustwave Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Pracownik Finance

Firma to jeden wielki chaos . Czuje się oszukany/a przychodząc do tej firmy. Brak wdrożenia pracownika do obowiązków. Brak jasności wymagań , brak procedur , spieprzone procesy, które musisz przejąć . Nie polecam , szkoda zdrowia psychicznego.

@Pracownik Finance

Witam zainwestowałem parę zł twierdzą że zablokowało mi konto handlowe AML czy możesz mi pomóc w odzyskaniu pieniędzy

Broda

Mam problem z wypłatą pieniędzy w aplikacji backoffice pieniądze widać że są a nie mogę wypłacić analityk twierdzi że zablokowała mi jakąś firmą AML bardzo proszę o pomoc dziękuję

Markos

U mnie wszystko ok Jest, regularnie wypłacam zyski, wypłaty normalnie działają nawet jak jestem zagranicą zarabiam około 1.5% każdego dnia od tej minimalnej kwoty

Zuźka Nowy wpis

Hejka, zainteresowała mnie pozycja RFP Analyst, głównie przez możliwość pracy zdalnej. Z drugiej strony wymagań jest sporo, a jedyną oferowaną umową jest zlecenie. Czy z czasem pracownicy mają okazję przejść na umowę o pracę, na pełny etat?

T Nowy wpis

Witam, Ja również skuszony chęcią szybkiego zarobku przelałem trochę pieniędzy. Teraz gdy chce je odzyskać pracownik mówi żebym założył portfel krypto i dostałem pismo żeby zrobić na tym portfelu obrót dla potwierdzenia i wtedy zostaną mi wypłacone pieniądze….. czy to możliwe ?

Trust Nowy wpis
@T

Ja mam taką samą sytuacje zaufałam zaciągnięty kredyt zrobione zysk ale za nic w świecie nie można tego odzyskać do dziś dostałam już drugie pismo z AML i znów mam zrobić obrót wcześniej na 2350 teraz na 3094 euro i straszy mnie teraz komornikiem ze zostaną mi naliczone odsetki od obsługi konta finansowego i że zablokują mi konta

LinkedIn podsunął mi juniorską ofertę pracy na stanowisko HR Coordinatora, ma kilka dni, a już grubo ponad 100 osób aplikuje. Macie może jakieś rady co do rozmowy kwalifikacyjnej, jak się przygotować, wypaść jak najlepiej. Zależy mi bardzo, bo oferują trochę benefitów, rozwój zawodowy no i umowe o pracę..

Wiesław

Zainwestowałem pieniądze, widać na aplikacji że są przychody, ale gdy chcę wypłacić zero reakcji. Brak kontaktu z brokerem. Ostrzegam!!!!!!!!!!!!! to (usunięte przez administratora) Wiesław

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Trustwave Poland Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

na LinkedIn pojawiła się nowa oferta pracy na stanowisko senior threat architect. zastanawiam się nad aplikacją. mało tutaj opinii pracowników. czytam w ogłoszeniu, że firma oferuje całkiem sporo benefitów, tj. karta sportowa, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie medyczne, karta obiadowa... zachęcają one bardzo, czy od pierwszych dni się one należą? niech ktoś w końcu da znać jak się tutaj pracuje :)

w46

Zainwestowane moje pieniadze w oferowane inwestycje w krypto waluty byly uzyskane juz zyski z tych inwest. a wyplat niema. Niema wogule zadnego kontaktu z Nimi. To jest duze (usunięte przez administratora)

wdl

proszę nie wierzyć tym negatywnym komentarzom jest to nieuczciwa konkurencja która stara się popsuć reputację firmy, u mnie jest wszystko ok wypłaty i wpłaty działają sprawnie, i zyski są takie jakie były obiecywane Pozdrawiam Waldek

@wdl

czy masz jakiś kontakt do tej firmy typu księgowość itp.

@wdl

Stary to nie konkurencja tylko zainwestowałem pieniądze których nie mogę wypłacić jaką konkurencją ????????????

Dosłownie dzisiaj pojawiła się oferta na stanowisko Junior HR Coordinator, co myślicie - warto aplikować, czy lepiej zastananowić się kilka razy przed wysłaniem cv. Opinie są różne, ktoś zarzucił że pisze je nieuczciwa konkurencja, więc sama nie wiem co mam myśleć o podjęciu tutaj pracy i o warunkach. Widziałam, że oferują umowe o pracę i podstawowe benefity, a co z dodatkami płacowymi np. premią. No chyba, że podstawa jest jakaś konkretna ;)

wojt

Polecam wszystkim możesz zacząć już od 1000 szybka wpłata wypłata żadnych komplikacji dodatkowo edukacja i pomoc.. oby jak najwięcej takich uczciwych firm

@MarekHezonja
@Broda

Tez mialem taka sytuacje . Bawelm sie robic obrot . Zaufalem . W ten sam dzien dostalem przelew . Wyplacilem wszystkie pieniedzy i dalej kontynuuje wspolprace . Pozdrawiam

poszkodowana
@Broda

witam też mam problem z wypłatą pieniędzy. proszę o kontakt

nick
@poszkodowana

udało się coś odzyskać ?

Paulina

Czy poradziłeś sobie z wypłatą? Mam ten sam problem :/

@Paulina

Niestety nie oni chcą żeby wpłacić pieniądze do obroty taką samą kwotę jak widnieje na koncie czyli około 2 tys euro niestety nie zaufam aż tak muszę gdzieś znaleść kogoś kto mi pomoże

Broda

To są (usunięte przez administratora) proszę nie wpłacać więcej pieniędzy do obrotu bo oni twierdzą że jeśli będziesz z nimi dalej współpracować to wtedy będzie można wypłacić środki u mnie na koncie wisi 1900e chcą żebym drugie tyle dopłacił i wtedy zrobię Obry i wypłacę pieniądze to są (usunięte przez administratora) analityk powiedział mi 3 miesiące temu że zablokował mi te środki urzad skarbowy AML i muszę się spieszyć bo zajmą mi konta bankowe ja poszedłem do urzędu skarbowego powiedzieli mi że nic takiego jak AML nie istnieje proszę im nie wierzyć to są (usunięte przez administratora)

Markos

Dce1

Jestem bardzo zadowolony z Trust Wave, przede wszystkim bardzo komunikatywna i rzeczowa obsługa klienta, a sama platforma potrafi zadowolić amatora- który chce sobie troszkę pohandlować jak i również bardzo doświadczone i wymagające osoby ???? Wypłaty zysków bardzo łatwo i sprawnie przebiegają - polecam, bo sam jestem zadowolony

JK

Jestem zadowolony z Trust Wave, nawet bardzo. Niezla platforma, szybko sie przyzwyczailem. Maja dobra oferte. Do tego dla mnie najwiekszy plus, Fajnie, ze to polska platforma Jakos daje mi to poczucie bezpieczenstwa przez kontrole KNF

ewka

opiekunowie kompetentni wiedzą o czym mówią, a ten ich system automatyczny działa jak powinien, dzisiaj wypłaciłam pierwsze zyski, pozdrawiam ewa

marek1242

Świetna Platforma. Jedna z lepszych na rynku pod względem bezpieczeństwa jak i samej platformy transakcyjnej. Czytelna i łatwa obsługa za pomocą smartfonu. Mają również jedne z najniższych stawek wśród brokerów

Marta s

Polecam za aktualnie najlepsza oferte na rynku!

sebastian.d

Bardzo pomocni konsultanci, sporo sie nauczylem, nie rozumiem skad te negatywne wpisy.

Antoni

Profesjonalisci w kwestii inwestowania. Zainwestowalem 250 euro i po 2 dniach na koncie juz mam 300.

Radek

Bardzo Dobra Firma, Udalo mi sie duzo zarobic na inwestycjach z nimi Polecam kazdemu.

Czy Trustwave Poland Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jagoda

Zostałam (usunięte przez administratora) przez te firmę. Nie mogę wypłacić swoich zainwestowanych pieniędzy. Najpierw pomoc z ich strony jednak później zero kontaktu. Co robić? Miał ktoś podobnie?

Jak to nigdy? Skąd wiesz? Nie ma żadnej szansy na odzyskanie tych pieniędzy? Poinformuj.

Zostaw merytoryczną opinię o Trustwave Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Trustwave Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trustwave Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trustwave Poland Sp. z o.o.?

Trustwave Poland Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 7 ocen.

Trustwave Poland Sp. z o.o.