Opinie o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Gliwice ul. Toszecka 17

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Gliwice ul. Toszecka 17

Jo Nowy wpis

Właśnie byłam na rozmowie o pracę na stanowisko dydaktyczne połączone z administracyjnym. Wszystko super, możliwość łączenia pracy biurowej z wykładami, pani prowadząca rozmowę bardzo sympatyczna, piękny budynek, duży wymiar urlopu wypoczynkowego - 36 dni i na tym koniec. 4200zl brutto wynagrodzenia ???? w 2024 roku, przy takim stopniu inflacji dla magistra nauczyciela z perfekcyjnym angielskim i wieloletnim doświadczeniem pracy w międzynarodowym środowisku, za 40h pracy również w weekendy…Szkoda mi Pani, która musi rekrutować ludzi i odpowiadać na pytanie o zarobkach, bo to jest jakiś żart… błagam, nie wspierajmy takiego braku szacunku dla drugiego człowieka i nie akceptujmy takich ofert…

E. M. Nowy wpis

Jako były pracownik polecam wszystkim, którzy rozważają pracę w sektorze edukacji. Praca bardzo rozwijająca. Jeśli chodzi o wynagrodzenie - szału nie ma, ale to niestety standard na prywatnych uczelniach. Można za to zdobyć cenne doświadczenie, praca ze studentami jest bardzo satysfakcjonująca, a kadra sympatyczna i z dużą wiedzą. Pozdrawiam

Nowy wpis

Aktualność
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bonów edukacyjnych, dzięki którym można w znaczący sposób obniżyć czesne za studia!

Regulamin bonifikat
Nowy wpis

Aktualność
Zapraszamy na VI Międzynarodową Konferencję Naukową, która odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia 2023 roku w Galinach. Szczegóły konferencji pod linkiem:
Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Gliwice
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
XYA

Nie polecane dla normalnych.

Aktualność
Minął Nowy Rok, a Twoim postanowieniem jest rozpocząć studia?
Nasza uczelnia właśnie rozpoczęła rekrutację!!!
Nie czekaj, złóż dokumenty rekrutacyjne i zacznij studiować od marca!
Sprawdź naszą ofertę studiów i wybierz dogodny dla siebie kierunek!
Pamiętaj, aby zapoznać się  z aktualnie dostępnymi bonifikatami. Korzystając z bonu zyskujesz!

Właśnie zakończyłem swoją współpracę z uczelnią, ale muszę przyznać, że czas tutaj spędzony oceniam bardzo pozytywnie. Zawsze lubiłem wyzwania, a tutaj rzeczywiście ich nie brakowało. Może nie dla wszystkich jest dobry taki tryb pracy, ale ja się w nim odnalazłem i mogę śmiało polecić pracę tutaj. Nie będę się rozpisywał z czego wynikła zmiana pracy bo uważam, że każdy ma swoje osobiste pobudki.

M.

Pracowałam ponad 2 lata w WSB w latach 2019-2021, uczelnię wspominam dobrze, uważam, że to było jedno z lepszych miejsc w których przyszło mi pracować. Rotacja była i pewnie nadal jest spora, to fakt, ale moim zdaniem wynika to z tego, że trzeba się przyzwyczaić do tego trybu pracy. Przynajmniej dla mnie pierwsze miesiące były najtrudniejsze, ale im dłużej tam pracowałam, tym więcej satysfakcji i przyjemności ta praca przynosiła. Jeśli chodzi o wynagrodzenia - szału nie było (jak to w edukacji), ale były przyzwoite i zawsze na czas. Ale co ważniejsze - zdobyte umiejętności i doświadczenie otworzyły mi wiele możliwości zawodowych, aktualnie mam bardzo dobrą sytuację finansową. Dodatkowo na uczelni pracuje wielu wartościowych i sympatycznych ludzi, z niektórymi z nich nadal mam dobry kontakt. Osobiście polecam.

Iza

Serdecznie polecam pracę na tym wydziale :-) Fajny zespół, i praca to czysta przyjemność. Może nie każdy się tu odnajduję, ale naprawdę warto spróbować. Dlaczego? Bo ja również długo się zastanawiałam czy to dobry pomysł czytając niektóre opinię, ale z doświadczenia wiem, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Dla jednych ta praca może wydawać się skomplikowana, ale to zawsze na pierwszy rzut oka, potem jak już się wdroży to to już wiesz czy jest to praca dla Ciebie. Dla mnie jest:-) i polecam.

Marzena
@Iza

No to faktycznie może być nawet ok, ale temat wynagrodzenia nie został poruszony. Każdy ma tak samo?

SC 1984

Trudny jest rynek pracy w dzisiejszych czasach, niestety. Ale "przerobiłam" kilka miejsc pracy w ostatnich latach i na ich tle Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa wypada naprawdę nieźle. Aktualnie przeprowadzam się do Niemiec i zmieniam pracę, ale czas spędzony na uczelni oceniam pozytywnie. Trudno zarobić tyle ile w korporacji a pracy momentami jest sporo, pewnie to zniechęca niektórych pracowników. Ale za to: praca jest ciekawa i rozwijająca, pracownicy na ogół wydają się zgraną i zaangażowaną ekipą, jest więcej dni urlopu niż w innych miejscach pracy, panuje dobra atmosfera. Dodatkowo zawsze miło będę wspominać kontakty z studentami. Osobom, które mają otwartą głowę i nie boją się wyzwań bardzo polecam - można się rozwinąć, zdobyć cenne doświadczenie.

Zapracowany

Tyle jadu dawno nie widziałem w żadnej pracy. Nikt nie może być zadowolony bo od razu każdy na niego wjeżdża. Dziwi mnie, że dorośli ludzie nie potrafią się przyzwoicie zachować. Mogę zrozumieć, że komuś pewne aspekty pracy ciążą i jest coś co mu nie odpowiada, ale obrażanie innych świadczy o Was. Nie tylko jak to nazywacie "pupilki" się tutaj wypowiadają. Są osoby, którym ten system pracy odpowiada i osobiście ich znam. Co nie znaczy, że wszystkie warunki są idealne, bo chyba nie ma takiego miejsca pracy nigdzie. Zawsze byłem uczony szacunku do pracy i jestem zdania, że "krowa, która dużo muczy mało mleka daję"- i niestety zawsze się to sprawdza. Osoby, które dość mało pracują i nie potrafią zorganizować sobie czasu najwięcej krzyczą jaka ta praca jest zła, a jak widzę jak zamiast pracować siedzą w telefonach albo plotkują sobie, a później wielkie: Ojejku tyle pracy, że się nie wyrabiam - to mi ręce opadają. I pretensję, że mało płacą i dużo obowiązków, a może by tak zacząć pracować w czasie pracy? To byście się wyrabiali i otrzymali podwyżkę. Myślicie, że nikt tego nie sprawdza? Że nikt nie widzi jak spędzacie czas w pracy. Ech musi dużo wody upłynąć zanim niektórzy zaczną najpierw od siebie.

ON

Dobrze mi się tu pracuję, zawsze byłem wszechstronny i lubię taki rodzaj pracy.

L

Jestem pozytywnie zaskoczona pracą w WSB. Przed podjęciem pracy przeczytałam wiele komentarzy na Gowork i zaczęłam pracę z myślą, że najwyżej szybko się zwolnię. Jednak będąc tu kilka miesięcy zupełnie nie mogę się zgodzić z większością komentarzy. Co prawda są aspekty, które wymagają poprawy, jednak zauważyłam, że uczelnia intensywnie nad nimi pracuje i stopniowo je poprawia. Praca jest rozwijająca, na uczelni panuje przyjazna atmosfera. Do wszystkich zainteresowanych pracą w WSB - radzę kierować się własnym rozumem, a nie komentarzami, które w większości są przesadzone, a nieraz zupełnie niezgodne z prawdą.

Ola

Dobrze wspominam pracę na uczelni. Wiele nowych rzeczy się nauczyłam, które naprawdę mi się przydały w kolejnej pracy.

Angela

Bardzo dużo nauczyłam się w tej pracy. I muszę przyznać, że nawet jeśli zechcę kiedyś ją zmienić to wiedza, którą tu nabyłam bardzo mi się przyda na przyszłość :-)

Jeżeli ktoś szuka ciekawej pracy, w której może się rozwijać to jest bardzo dobre miejsce. Podnoszę swoje kwalifikację, a dzięki serdecznym współpracownikom nie stresuję się powierzonymi obowiązkami bo wiem, że zawsze można liczyć na pomocną dłoń!

Paulina

To są jakieś szkolenia organizowane, skoro jest to taka ciekawa praca, w której można się rozwijać? : ) Czy w jakiś inny sposób można to robić?

Joachim

A wiadomo czy aktualnie prowadzą rekrutacje?

Paulina
@Joachim

Tak, rekrutacja obecnie trwa

Kasper

Faktem jest, że pierwsza umowa może być zlecenia, tak słyszałem od części pracujących tu ludzi, ale nie jest to regułą. Ja np. dostałem od razu umowę o pracę (przechodziłem z innej firmy) na stanowisko administracyjne z dydaktyką. Jednak do tej dydaktyki nie zostałem zmuszony, rektor na rozmowie pytał się mnie, czy chcę i czy moim zdaniem dam sobie radę. Wiadomo, że nie każdy ma predyspozycje, co wychodzi dopiero w praktyce i może dlatego niektórzy rezygnują. Na plus, że rektor na tym zleceniu nie trzyma nie wiadomo jak długo, jak niektórzy inni pracodawcy, tylko po miesiącu proponuje ludziom umowę o pracę. Zresztą właśnie te zlecenia dotyczą młodych ludzi bez doświadczenia zawodowego. Każdy ze stażem pracy, szczególnie z doświadczeniem w nauczaniu jest chętnie widziany i wynagradzany od razu na dobrym poziomie. Trudno, żeby młodej osobie bez doświadczenia proponować od razu wysoka pensję, jeśli nie jest po wąskiej, rzadkiej specjalności. Tak jest wszędzie. Stanowiska administracyjne nie są szczególnie dobrze wynagradzane nigdzie, bo na niższych szczeblach nie wymagają szczególnej wiedzy ani doświadczenia. A właśnie na tej uczelni jest realnie możliwy awans zawodowy w stosunkowo krótkim czasie.

Penthause

Wróciłem tam po jakimś czasie i o ile na początku różowo nie było o tyle teraz jest znacznie lepiej.

Mariusz
@Penthause

Wróciłeś do pracy, w której już kiedyś pracowałeś? Co spowodowało tę decyzję? Czy warunki pracy okazały się tak dobre, że postanowiłeś wrócić i podjąć zatrudnienie? Napisz proszę więcej szczegółów o warunkach wynagrodzenia i atmosferze w pracy. Jestem bardzo ciekaw, jak to wygląda. Na stronie https://www.wsb.net.pl/biuro-karier/oferty-pracy-i-praktyk/poznan/ jest dużo ofert pracy, a także praktyk i staży dla studentów lub osób bez doświadczenia. Piszcie o swoich doświadczeniach z pracodawcą. Wszystkie informacje będą mile widziane.

MD34

Skoro wrócilem tam do pracy to chyba musi być spoko:)

Zostaw merytoryczną opinię o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa - Gliwice

• Jak się pracuje w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa?

Zobacz opinie na temat firmy Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa