Opinie o Stomil Sanok w Sanok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stomil Sanok. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Stomil Sanok o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stomil Sanok w Sanok

kolo

ta firma to dno układy układziki kapusie lizusy tylko ich się ceni pracowałem tam 5 lat to wiem dobrze ze odszedłem , familiada po biórach

gocha

do roboty weź się specjalisto od picia kawy przy kompie, idiotów tu nie znajdziesz

Hehe

Same problemy z pogleszem. Warunki pracy wyglądają na wporzadku. Tyle że robi człowiek na 3 zmiany to za 1400 nie warto. Jeden na drugiego donosi aby utrzymać się w firmie...

Dziadowstwo nie placa tak jak trzeba przymuszaja w soboty podnoszenie norm umowy smieciowe i ten poglesz

Nie miła, wredna, nie powinna być na swoim stanowisku P. Lisowska... Ma gdzieś ludzi którzy przychodzą do biura... Wiele razy i wielu osobom mówi że dzwoniła do nich w sprawie pracy kilkadziesiąt pracy tylko że albo " zły numer mi Pan/pani podała. " " nie odbierał Pan/pani. " i taki cytat który jakiś czas temu znajomy usłyszał... " Oo niedźwiadek się obudził po rocznej przerwie jak ja dzwoniłam setki razy że mam ofertę dla Pana? Teraz to co sobie Pan wyobraża że ja dalej będę wydzwaniac a pan będzie olewac? " Odrazu pisze ze żadnego kontaktu nie było.a jak były to nie więcej niż 2 w ciągu roku. Z badaniami też problem... Stara, głupia, mało widząca Pani doktor która wymyśla choroby których ludzie nie mają. Byłem kiedyś u Niej i denerwowala się co było widać wysłała mnie na wiele badań pod kątem wyszukania padaczki, epilepsji czy czegoś podobnego, gdy zrobiłem badania... Minął miesiąc czasu... Poszedłem do Pani doktor i dziwią się że choroba w ciągu miesiąca zniknęła... Niech już idzie lepiej na emeryturę ..

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Instalator sieci swiatłowodowych
INTERQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
san

zero możliwości rozwoju, zero podwyżek dno totalne i pół metra mułu

obczajka

ja slyszalem ze na walcowni zdaje sie egzamin po 3 miesiacach....ja nie mam pytan-za 1400 podobno ? hehe ale wymysl i 6 dni pracy-w stokrotce sie zarabia 2200 i nie 6 dni a 5 i czasem moze po 9 godzin

Pati

szkoda czasu ,chyba że masz tam kogoś z rodziny

Rubber

No zarobki to 5 000...Szkoda tylko że w 5 miesięcy :-)

sanoczanin

czterobrygadowka czy normalna zmiana? tez mnie interesuje ile przez poglesz a ile w firmie na produkcji

hej janicku

ile przez poglesz a ile bezposrednio sie zarabia?

Alicja

@andy, a co najbardziej podoba Ci się w pracy?

Zły

Jeśli jest rekrutacja to przyjmują na obecny miesiąc ludzi, wysylaja na badania od reki, wyniki wporzadku a po wejściu do biura " prosze czekać na telefon bo nic nie wiemy na temat stanowiska. " Nie uprzejma i nie mila P. Krystyna L. W biurze poglesz... . Nie ma co liczyć na robotę tam... Skladalem podanie 3 razy przez 1,5 roku i dopiero nie dawno zrobilem badania i leci tydzień za tygodniem gdy w sluchwce telefonu slysze " proszę zadzwonić za tydzień " i nic innego... Nie potrafia traktować ludzi z szacunkiem... Nie polecam nikomu...

Zbyszek R

Przepracowalem w "stomilu" 32 lata.Same dobre wspomnienia ,chociaz trzeba bylo solidnie pracowac.Zaklad dobrze zorganizowany ,profesjonalnie zarzadzany jedyna wada to niskie place pracownikow fizycznych.Jestem od 2 lat mlodym emerytem( 60 )lat (szkodliwe )Do dzisiaj nie moge sie z Sanokiem rozstac.I jeszcze jedno.Nie ma jak to pracowac w solidnym zakladzie---nie bylo zadnych trudnosci z dokumentacja w ZUS.Pozdrawiam elektrykow na Z-1.

edek
@Zbyszek R

ależ oczywiście panie dyrektorze nawet na emeryturze ma pan zupełną rację

szrek

hej, kto tam jest drektorem,,

szrek

hej, kto tam jest drektorem,,

sajmon says

a niby dlaczego kolego tak bardzo nie polecasz - masz jakiekolwiek argumenty żeby uczynić twoją wypowiedź wiarygodną czy po prostu tak hejtersko oskarżasz? @pbk ja również uważasz że zawsze się jakieś cenne doświadczenie zdobędzie

dfghjkl

omijać z daleka, nie polecam nikomu nawet najgorszemu wrogowi

fghj

to najlepiej wygląda dla firm z branży HR kiedy takiego jelenia ustrzelą

pkb40%

@erf praktyki, staż to są dobre w sklepie spożywczym, w dużej firmie, to chyba tylko po to żeby poobserwować, podpatrzeć, nauczyć się czegoś nowego i puść z falami :)

Nicki

@ulka, prześledź jeszcze raz raporty, które są na ich stronie domowej, i nie pisz o lepszych czy gorszych miesiącach, wyraźnie widać, że zatrudnienie od kilku lat tam spada, nie tylko w zakładzie ale i po oddziałach

Zostaw merytoryczną opinię o Stomil Sanok - Sanok

• Jak się pracuje w Stomil Sanok?

Zobacz opinie na temat firmy Stomil Sanok tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stomil Sanok?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stomil Sanok?

Kandydaci do pracy w Stomil Sanok napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stomil Sanok