Opinie o Stomil Sanok w Sanok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stomil Sanok. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Stomil Sanok o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stomil Sanok w Sanok

Jak się pracuje z ludźmi z Stomil Sanok?

Anna Nowy wpis

Witam. Czy w tej firmie pracują Ukraińcy i czy są traktowani jak święte krowy czy muszą robić normy tak jak Polacy

Wiecie, czy Stomil Sanok udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pracownik Nowy wpis

Co to za różnica między wydziałami z1 i z2 na z1 dostali teraz premie 1000zl a na z2 roboty bardzo dużo a premii zero

Nie miła, wredna, nie powinna być na swoim stanowisku P. Lisowska... Ma gdzieś ludzi którzy przychodzą do biura... Wiele razy i wielu osobom mówi że dzwoniła do nich w sprawie pracy kilkadziesiąt pracy tylko że albo " zły numer mi Pan/pani podała. " " nie odbierał Pan/pani. " i taki cytat który jakiś czas temu znajomy usłyszał... " Oo niedźwiadek się obudził po rocznej przerwie jak ja dzwoniłam setki razy że mam ofertę dla Pana? Teraz to co sobie Pan wyobraża że ja dalej będę wydzwaniac a pan będzie olewac? " Odrazu pisze ze żadnego kontaktu nie było.a jak były to nie więcej niż 2 w ciągu roku. Z badaniami też problem... Stara, głupia, mało widząca Pani doktor która wymyśla choroby których ludzie nie mają. Byłem kiedyś u Niej i denerwowala się co było widać wysłała mnie na wiele badań pod kątem wyszukania padaczki, epilepsji czy czegoś podobnego, gdy zrobiłem badania... Minął miesiąc czasu... Poszedłem do Pani doktor i dziwią się że choroba w ciągu miesiąca zniknęła... Niech już idzie lepiej na emeryturę ..

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Sanok
logo firmy Instalator sieci swiatłowodowych
Sanok
INTERQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Nati

Witam czy ktoś może coś napisać o pracy na prasach na z2? Czy pracują tam kobiety i jak wygląda praca?

Emilia

A czemu tak odradzasz? Chodzi o zarobki? Bo o tym już było tu pisane. Masz jeszcze jakieś inne powody?

Masakra z tymi zarobkami czego nic nikt nie robi żeby w zakładzie podwyższyć pensje nie mówię tu o 50 70groszy bo to śmiech normalnie. Wszyscy powinni stanąć i coś zrobić!!!! Wtedy by się obudzili płacą najniższa i w du. Pie mają

Czy w Stomil Sanok wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Jest nagroda za niechorowanie w ubiegłym roku łącznie to było 1950 zł brutto/rok. Jest też premia jeśli się zrobi powyżej normy na 8 godzin.

Mateusz

Czy firma przestrzega bhp?

Arsenal
@Mateusz

Haha ????????jakie bhp kierownik na z3 jedna wielka porażka zero pojęcia (usunięte przez administratora)

Czy w Stomil Sanok jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Aaaa

Nie

Guloc

kto może nie zdać testów psychologicznych ?

Są przyjęcia na walcowni? na jaki adres można wysłać CV

Jureczek

Czy istnieje Stowarzyszenie dla emerytów tj byłych pracowników stomil sanok -gdzie są spotkania proszę o informację

Ana

Zarobki mogłyby byc wyższe ale tragedii nie ma. 2600 do ręki po 6 latach pracy, najpierw na produkcji teraz w kontroli jakości. Do tego dodatki roczny i chorobowy. Praca na 3 zmiany.

@Ana

Z iloma sobotami i niedzielami??kontrola jakości wychodzi w soboty i niedziele przecież

Zurek

Ktory wydzial

@Ana

Co masz na myśli mówiąc o dodatku chorobowym? Ile on wynosi i jakie są zasady jego przyznawania? Jestem ciekaw.

@Marcin

Rocznie 1200 podzielone na kwartały. Różne kwoty za dany kwartał w zależności od Zakładu, ale suma roczna 1200.

@...

a zasady takie, że dostajesz kasę jak w danym kwartale nie byłeś na zwolnieniu chorobowym

@...

Dzięki za wyjaśnienie. A czy poza dodatkiem chorobowym można liczyć na jakieś jeszcze benefity? Czy Stomil oferuje swoim pracownikom możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia medycznego?

@Anna

Jest jeszcze nagroda roczna wypłacana gdzieś w połowie roku. !200 PLNów - warunek mniej niż 3 miesiące na chorobowym, urlopie bezpłatnym czy macierzyńskim. O dodatkowym ubezpieczeniu medycznym nic mi nie wiadomo.

@Ana

Żeby prowadzić produkcję na trzy zmiany to przede wszystkim trzeba mieć duże zaplecze kadrowe a rubber takowych nie posiada. Nawet soboty są wolne od pracy. Pozdrawiam.

@Adam

Powiesz coś więcej o systemie pracy w Stomil Sanok? Naprawdę nie pracujecie w weekendy? Napisz, ile jest tam zmian. Z góry dzięki.

Anders
@Ana

I co Twoim zdaniem 2600 to dużo. W dzisiejszych czasach to (usunięte przez administratora) nie pieniądze .Ty masz 2600 a na produkcji myślisz że ile ledwo 2000 i co powiesz na to chodzi o z-2

Słabo to wszystko w tej firmie wygląda jak lepsze stanowiska można dostać tylko po znajomości...

xxxxxxx

Firma ma potencjał ale nie jest wykorzystywany...wszędzie znajomości, rodzina, koledzy, koleżanki, sąsiedzi ( nie masz znajomości, nie masz lepszego stanowiska)...na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują gruszki na wierzbie i na tym się kończy. Papier wszystko przyjmie, a potem szara rzeczywistość, bez możliwości awansu, szkoleń, rozwoju itp.

Seba

@Pracownik to tylko jeden dział dostał podwyżki ?

Wielkie podwyżki dla wytlaczarkowych ok rozumie. Ale sa tez inni na tym zakładzie co robią robotę i dla nas też się należą a nie najniższa krajowa i tyle to ma być sprawiedliwe???

Oczywiście mowa o ludziach z-2

Czym zajmuje się konfekcjoner czy to walcownia?

Zależy na, którym wydziale.

Konfekcjoner zajmuje się wykańczaniem gotowych produktów np pracuje diajsrm czy tez nożyczkami, klei pęknięcia czy też np opala palnikiem gazowym wykończony profil. Czasem też pracuje na jakiejś maszynie typu wykrojnik.

Prac

Ludzie pracują po 4 dni w tygodniu, ale na z-2 kto wychodzi w soboty dodatkowo?(usunięte przez administratora)

M.M
@Prac

Kogos cos zabolalo bardzo :D po co pieprzysz glupoty durniu jak nie wiesz nawet gdzie pracuje jak ci sie nie podoba cos to powiedz czlowiekowi prosto w oczy a nie w internecie jak p*zda

M.M
@M.M

Poza tym pewnie sie nadajesz tylko do zmywania posadzki na hali wiec ciebie nie ma po co brac na sobote

Luka
@Prac

Kiedy placa wczasy ?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Stomil Sanok? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

...

wszyscy w ten dzień biorą urlopy, więc nikt nie pracuje (poza małymi wyjątkami)

Zostaw merytoryczną opinię o Stomil Sanok - Sanok

• Jak się pracuje w Stomil Sanok?

Zobacz opinie na temat firmy Stomil Sanok tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stomil Sanok?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stomil Sanok?

Kandydaci do pracy w Stomil Sanok napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stomil Sanok