Hipermarket Kaufland

Sanok

Opinie o Hipermarket Kaufland

Słowa kojarzące się z Hipermarket Kaufland (np:.doświadczenie w pracy z bezpośrednimi klientami, profesjonalna, rozwojowa, :Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średnia . Atmosfera bardzo dobra i ludzie tam pracujący są życzliwi, chętni do pomocy . Od jakiej stawki można negocjować pensję( to była moja pierwsza praca więć nie bardzo miałam szanse negocjować) Najbardziej podobało mi się w Hipermarket Kaufland: praca bezpośrednio z ludźmi, Najbardziej nie podobało mi się w Hipermarket Kaufland: brak możliwości wykazanie się .

Zostaw opinię o Hipermarket Kaufland - Sanok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hipermarket Kaufland