Opinie o Euromaster s.c. Wrocław w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Euromaster s.c. Wrocław. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Euromaster s.c. Wrocław o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euromaster s.c. Wrocław w Wrocław

MAREK TRANSPORT Nowy wpis

Omijać z daleka tą firmę Nie Płaci . Porażka !!!

PRZEWOZNIK Nowy wpis

(usunięte przez administratora)nie płaca za usługi teraz zmienili na spółkę żeby wywinąć wala UWAGA OMIJĄĆ Z DALEKA

Jerzy Nowy wpis

Jak można jeździć 48 godzin bez przerwy? przecież są tachografy które rejestrują czas pracy. Pracodawca tego nie przestrzega? Chciałbym wiedzieć, czy chociaż płaci mandaty czy spada to na kierowce?

Alicja Nowy wpis

Różnie się tutaj pisze o zarobkach i nie wiadomo w co wierzyć. Może niech ktoś napisze ile ma wpisane umowę, w sensie pensję? To bardziej wiarygodne, aczkolwiek mówicie o jakichś obcinaniach pensji itd...

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Euromaster s.c. Wrocław? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Tomasz

@Gregor a co najbardziej Ci się tu podoba?

KIEROWCA

Pracodawca nie godny polecenia, nawet wrogowi nie polecam tam pójść. Śmieszne pieniądze, dziwne potrącenia, nawet za mandaty nie z twojej winy, jezdzisz po 48 godzin bez przerwy, gonią Cię jak psa z miejsca na miejsce-jeśli zagrozisz, że odejdziesz mszczą się dając Ci trasę w miejsca delikatnie mówiąc niebezpieczne z "dziwnymi"ładunkami. Podsumowując : obiecują 4-5 tys mies-KŁAMSTWO!!! zarobisz max 2,500 jesli wogole ci wyplacą, nie spisz, z rodzina sie nie skontaktujesz bo musisz byc ciagle pod telefonem i te dziwne układy własciciel Piotr krętacz numer jeden i spedytor jakiś psychopata Marcin kręcą na kazdym kroku, a drugi z wlascicieli Michał jest ich marionetką. (usunięte przez administratora) ludzie z daleka od takich! (usunięte przez administratora) KŁAMCY, NAJGORSZA FIRMA !!!

Kierowca
@KIEROWCA

Tak piszą tyko tacy którym się nie chce pracować i uważają że im się należy nawet za leżenie. A co do płatności to nigdy nie było problemów i opóźnien Wszędzie jest dobrze tam gdzie nie ma nas lecz ja osobiście na tą firmę nie narzekam

Zbyszek
@KIEROWCA

pracuje w tej firmie prawie od początku 8lat, właściciele to fajne chłopaki , ten puszysty Michał ma nawet poczucie humoru gorzej z tym drugim łysym z wiecznie skwaszoną mina. Praca jak praca z tym wyjątkiem ze w tej firmie potrafią zauważyć ze podchodzisz profesjonalnie do tematu i nie żerują na tobie. Jak byłoby inaczej nie siedział bym tak długo, jeżeli chcesz pracować i zarabiać to pracodawca godny polecenia.

Kiero

Firma spoko. Płaca na czas. Dniówki, jak wszędzie tyle ze auta nowe i atmosfera pracy lepsza.

kierowca

Bardzo dobrzy pracodawcy. Świetne warunki pracy. Ze wszystkim można się z szefem dogadać.

Zostaw merytoryczną opinię o Euromaster s.c. Wrocław - Wrocław

Euromaster s.c. Wrocław
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Karwińska 11
    52-015 Wrocław