Opinie o Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. w Warszawa

Jak długo czekaliście na odzew z Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.? Oddzwaniają zawsze?

Karol
@ARP

Dokładnie tak jest. Oni tylko wykazują zainteresowanie na etapie selekcji i rozmów kwalifikacyjnych. Dalej to już zatrudniają kuzynów, bratanków i wieloletnich sąsiadów z którymi załoga spotyka się w osiedlowym zieleniaku. Szkoda czasu.

Barbara Nowy wpis

Hej, jak oceniacie ten wskazany w opisie oferty dla specjalisty ds. IT elastyczny czas pracy? Mam zamiar aplikować ale jestem jeszcze w trakcie studiów. Czy na spokojnie udaje się pogodzić w tym przypadku pracę z nauką?

Cześć, był już ktoś może na rozmowie dla programisty? Oferta jest od jakiegoś tygodnia widoczna i szczerze myślałem, że opinia odnośnie niej teraz się pojawiła. Ciekaw jestem w jaki sposób jest prowadzona, zwłaszcza myślę teraz o części technicznej. możecie o niej opowiedzieć?

Programista Nowy wpis

Byłem właśnie na takiej rozmowie dla programisty. Ta sama kultura pracy co wcześniej większość już napisała. Rozmowa w niezbyt przyjemniej atmosferze. Niektóre pytania są dość głupie. Potem zero odzewu mimo zapewnienia że będzie informacja zwrotna od nich. To chyba w tej całej wielkiej agencji norma. Patrzcie na nazwiska i powiązania osób tam pracujących, również w IT. Nie polecam.

Karol Nowy wpis
@Programista

Te powiązania są na wyszych szczeblach i faktycznie awanse otrzymują tylko osoby po znajomości. Szkoda czasu na pracę w budżetówce,bo ani pensja nie jest odpowiednia, ani kadra ani ich umiejętności. Co do osób pracujących w IT, to gdyby nie pracowały wcześniej w budżetówce, to nigdy nie chciały by się zatrudniać w kolejnej budżetówce. Ci z IT to i tak mają wiedzę i umiejętności :)

Faktycznie z tymi rozmowami jest tak jak piszą, że mogą zdawać się być wręcz nieprzyjemne? Szkoda, bo dziś dodali ofertę dla Administratora Infrastruktury i Systemów IT, idealnie wpasowuje się w wymogi i chciałem aplikować. był ktoś na rozmowie to konkretne stanowisko? co sprawdzają?

To prawda z tym całym obsadzeniem? Ktoś pisał kiedyś ze ogłoszenie są publikowane na pokaz, na ile w tym prawdy? Jest teraz dostępna oferta dla menadżera ds. zakupów. Prócz warunków na miejscu interesuje mnie także przebieg samego procesu rekrutacyjnego, czy ktoś brał może w takim udział i by ocenił?

Administrator IT

Sztywno i bylejak. Rekrutacja na zasadzie przesłuchania w bardzo nieprzyjemnej atmosferze. Prowadzący uważający się za jakiś lepszych? Idealny przykład atmosfery panującej w takich instytucjach.

Pytania typowe dla tego stanowiska wręcz oklepane. Sam sposób rozmowy bardzo nieprofesjonalny i poza jakąkolwiek krytyką. Osobie prowadzącej rozmowę pozostaje życzyć więcej radości z życia i mniej wylewanie swoich niepowodzeń życiowych na innych. Takie rzeczy to do psychologa. Polecam wszystkim, którzy myślą, że praca w państwówce to jakiś prestiż i w ogóle zaszczyt. Skutecznie was wyleczą z tego tragikomicznego przekonania. Gwarantuje.

reniferia

Ogłoszenia rekrutacyjne publikowane są na obsadzone juz stanowiska, tylko dla porządku w papierach muszą przeprowadzić konkurs. Od jakiegos czasu pojawiaja sie w firmie ludzie z jednej skompromitowanej instytucji (nazwa zaczyna się od słowa narodowe....) i są one zatrudniane tylko dzieki znajomosciom. Pracownicy czekaja az być może po wyborach zmieni się władza i to towarzystwo wzajemnej adoracji zasili na nowo rynek pracy.

Też mam pytanie o stanowisko Starszy Analityk. No i chce dowiedzieć się, o co chodzi z tymi bogatymi szkoleniami. Czy chodzi o szkolenia takie wprowadzające, onboardingowe. Czy też w trakcie pracy jest ich wiele i różnorodne?? Firma je finansuje czy dofinansowuje pracownikom?

Czy pensja w wysokości 14600 w mieście Warszawa jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Analityk?

niedoszły pracownik

W moim przypadku rekrutacja zakończyła się (?) bez żadnej odpowiedzi choć rekruterka zarzekała się, że potrwa to maksimum trzy tygodnie.

@niedoszły pracownik

A dawno byłeś na rozmowie? Kilka osób już pisało, że nie było odpowiedzi zwrotnej. Może warto wysłać maila z zapytaniem o status rekrutacji. A sama rozmowa jak wyglądała? Przedstawili warunki?

niedoszły pracownik
@Karolina

Sama rozmowa wyglądała poprawnie, choć przełożona spóźniła się na spotkanie ale to można rozumieć (wiadomo, kiedy prezes wzywa...) Przedstawiono mniej więcej warunki ale nie przedstawiono proponowanej kwoty. Było tylko pytanie o to jakie chciałbym mieć wynagrodzenie. Brak informacji zwrotnej to bardzo zła praktyka

Irena
@niedoszły pracownik

A odnosząc się do tego, że jakieś przedziały czasowe rekrutujący mają tutaj poustalane... To opowie mi ktoś coś więcej na temat pracy właśnie z ich perspektywy? jak oni mają to poukładane, że wgl dopuszczalny stacje się brak feedbacku? Ile za taką pracę płacą i czy mają coś liczone od kandydata?

ARP

Nie oddzwaniają. Myślę, że te ogłoszenia, to jedna wielka farsa. Zamieszczają je by zachować pozory a posady są już obstawione. Rozmowa rekrutacyjna słaba. Przebiegła tak jakby trzeba było odbębnić.

Karol
@ARP

Wiecie czy Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Zz

Tak, udostępnia

Mike
@Zz

W arp NIE MA PRACY ZDALNEJ! nie ma jej w regulaminie. wyjątkiem (bardzo krótkim - tylko jak Mateusz nakazał) była praca zdalna przez kilka miesięcy.

@Mike

czyli co, teraz wszyscy chodza juz do biura? a ten okres paru miesiecy pracy zdalnej to bylo podczas pandemii czy z innej okazji ? skoro wtedy dało sie to zorganizowac to czemu teraz juz nie?

Irena
@Mike

Podobnie jak koleżanka wyżej również Jestem zainteresowana tematem pracy zdalnej, co prawda opinia ta padła miesiąc temu więc może przydałoby się jej odświeżenie? i przede wszystkim interesuje mnie uzasadnienie odnośnie tego że jej nie było. obecna organizacja pracy na to nie pozwala? jak wygląda?

kandydat

Co do rozmowy o pracę nie mam żadnych zarzutów niestety pracodawca uprawia ghosting co jest w obecnych czasach bardzo niedobrą praktyką. Brak informacji zwrotnej a także informacji o statusie rekrutacji.

K.B

Na początku napisze ,ze zaczęło się od tego ze dostałam ofertę pracy na asystentke Moje ogłoszenie dałam na portalu Gumtree pewnie nie jedna osoba o tym słyszała , a wiec dostalalam ofertę ,zapytałam więc jaka to dokładnie oferta ,odpowiedzieli mi ze szukają kogoś na asystentke biura bądz nawet asystentke zarządu , wiec tak naprawdę nie wiedziałam czego się spodziewać czy biura czy zarządu?? Wiec aplikowalam.dostałam mejla z ze zapraszaja mnie na spotkanie tego i tego dnia . W dniu spotkania napisałam czy mogę przełożyć to spotkanie na inny termin albo późniejsza godzinę , owszem dało się , ale napisałam ze mogę sie spóźnić o czym oznajmiałam na bieżąco ze miałam jeszcze cos do załatwienia i mogę być godz do dwóch później Pani Dyrektor sie zgodziła i pisząc do Pani nie bylo problemu ze będę później korki itp a faktycznie bylo juz po czasie ale pisałam dalej ze dojeżdżam i dostałam odp Ok dobrze Na miejscu przyjął mnie chyba bardzo zdenerwowany Prezes który był bardzo niezadowolony i wygarnąl mi mocno moje spóźnienie ze to moje 5 min miałam szanse życia Haha ze mnie to juz skreśla odrazu i ze to bylo moje 5 min na pokazanie siebie bo to firma polityczna przecierz taka wspaniała ze mogłamk tu zrobic niesamowita karierę…. I ze jak mogłam przyjść w jeansach ??? Ze Jakto ?!na wielu tego typu spotkaniach byłam w jeansach na tych stanowiskach plus czarny elegancki top itp ze to nie wypada bo on ma stroj taki jak do ślubu Haha każda firma ma swoje wymagania No tak rozumiem to…. wystarczyło żeby powiedział w trakcie rozmowy ze na tym stanowisku ważny będzie stroj biznesowy i tyle a nie odtazu skreślać osobę bo miał wyobrażenie ze przyjdę wystrojona jak stroz w Boże Ciało , jeszcze nie spotkałam sie z taka arogancją i pokazaniem wyższości w stosunku do drugiego człowieka . Moj mąż pracuje 20 lat jako chanel developmen menager w międzynarodowej światowej firmie (philips )ze dodam ,tez nie spotkał sie z takim podejściem chcąc kogoś zatrudnić , pytanie były tez bardzo dziwne , nie miałam doświadczenia jako asystentka w zarzadzie i zapytal o to i jak jako osoba bez doświadczenia bym sie tu odnalazła ??Haha to odpowiedziałam ze przecierz jak chcecie zatrudnić osobę bez doświadczenia to wiadomo ze będę te doswidczenie musiała zdobyć a prezes odp no tak trafna odp powiedział, powiedziałam tez o tym Panu Prezesowi ze czytałam o złych opiniach o firmie a Prezes nie wiedział nawet gdzie można te opinie przeczytać ????zapytal gdzie ma szukac bo chce sprawdzić bo nie wie A on sie pytał czy znam dobrze exela Haha Prezes potrzebuje wyluzować trochę wyszedł by do clubu potańczyć pracuje na Nowym świecie daleko na mazowiecka nie ma ????oderwał by sie od tej szarej rzeczywistości i więcej uśmiechał bo ja tam jak zobaczyłam osoby ( kobiety starsze ) pracujące to nie umywały sje do mnie pomimo ze miały spódnice i sztywno chodziły na przeciętnych butach na obcasie wiec jak wiadomo ze bym dostosowała się do wymogów czyli odpowiedni ubiór itp oczywiście Prezes podkreślił ze tutaj odbywają się spotkania z szefostwem kulturka Ok tylko ze Prezes skreślając odrazu po jeansach nie wie nic o moim obyciu biznesowym pomimo tego ze nie pracowałam jako asystentka zarządu o mojej kulturze o moim doswidczeniiu życiowym o mojej klasie pomimo jeansów i mojej błyskotliwości wielu tam dyrektorów mogloby byc zachwyconych szczególnie moimi nogami Haha hak bym założyła spódniczkę z dekoldem oj tacy się boja życia w terminarz za często patrzą nie widząc dookoła przyrody i pięknych już kobiet Prezes w szarości codziennie siedzi i myśli ze coś zmieni w tej Polsce To jak Panie Prezesie może to Pan właśnie poprawi swoje ambicje ?kim Pan jest? Jestem Pan takim samym Człowiekiem jak inni ,bo mówił pan ze chce Pan coś poprawić w firmie ? Nie wiem czy Pan żonę ma ale jak ma to współczuje żonie ..

Emi
@K.B

Czytając Pani komentarz jestem przekonana, że Pan Prezes podjął właściwą decyzję - z korzyścią dla każdej ze stron Raczej nie pasowałaby tam Pani Pozdrawiam

K.B

Jeszcze dodam do mojej długiej wypowiedzi !!!!!!!! Pan Prezes zdjął maseczkę w połowie rozmowy a byłam z nim w jednym pomieszczeniu .Najlepsze jest to ze Pan prezes założył ją na początku spotkania rozmowy ,a później w połowie ją zdjął ,to po co ja wogole zakładał???????? zapytałam czy ja tez mogę zdjąć odp ze Tak , tylko ze ja zrobiłam to na własną odpowiedzialność bo po 1. byłam szczepiona a po 2 niedawno przeszłam covid i to nie lekko dosłownie mc temu , stan taki ze myslalam ze wyląduje w szpitalu Jak chodzę ostatnio na spotkania w sprawie pracy tez w takiej mniej więcej sali miałam rozmowy nawet większej kazali mi założyć bezwłocznie maseczkę ze to jak oznajmili ze to dla ich i mojego bezpieczeństwa .Nie widać zadnych działań z ich strony ,bo sami nie chcą dostosować się Czy w takim razie to jest poważna firma??

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.?

ex-pracownik

Tak, są organizowane ale to zależy od jednostki/komórki wewnątrz agencji. A do jakiego konkretnie biura aplikujesz? Jak to Biura Usług Finansowych to szczerze odradzam z całego serca. Naprawdę opuść sobie.

Czy agencja faktycznie rozwija umiejętności pracowników ?

Zz
@Marta

jest dużo szkoleń, poszerzających wiedzę i rozwijających kompetencję jednak zależy w jakim dziale

generator

Czekałem 50 minut na spóźnioną rozmowę kw. Zadano mi tylko kilka pytań. Odrzucono moją kandydaturę bez żadnych testów, pomimo, że takie miały być. Brak feedbacku dlaczego kandydatura została odrzucona. Nie polecam.

jarzabek
@generator

pewnie kandydat był narzucony do wybrania, a reszta to teatrzyk odegrany przez rekruterów. Tak jest w firmach rządzonych prze z polityków

Kandydatka
@generator

Dokładnie. U mnie i u mojej znajomej ( obie aplikowałyśmy na stanowisko ) Identyczny scenariusz : spóźnienie na rozmowę, brak przełożonej która również miała brać udział w rozmowie, bardzo nieprzyjemna atmosfera/sztywna/ czuło się wyższość od Pani A ( nie wiem z jakiego powodu naprawdę praca w takiej instytucji to nie jest wygranie życia :) i oczywiście brak informacji zwrotnej - a takowy miał być :)

?

@Nick a czy szkolenia są też dokumentowane ?

Dawid

Czy firma zatrudnia również studentów? Zaciekawiła mnie Twoja informacja w zakresie szkoleń i benefitów, które oferują, dlatego też chciałbym wiedzieć, czy będąc studentem, są jakiekolwiek szanse na to, aby dostać się do pracy w tej firmie.

roa

a jak ma się to do koronawirusa? ARP jest właścicielem wielu firm produkujących i nie widać w tych filmach jakiś działań przeciwko koronie - wirusowi. jak wszyscy bedą chorzy to ciekawe kto będzie pracował...

Cześć mogę prosić o kontakt jakiś do Pana

Rafał

to jest jakas porazka , zadawali mi tylko pytania czego nie umiem i ostatecznie nie zdecydowali sie na mnie , masakra jakas

utko
@Rafał

Skoro zadawali takie pytania, to pewnie na tym o co pytali im zależało

admin

Wiesz coś na temat firmy Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.. w Warszawie czego kandydaci nie dowiedzą się na rozmowie kwalifikacyjnej. Czekamy na opinie z pierwszej ręki.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.?

Kandydaci do pracy w Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Nowy Świat 6/12
    00-400 Warszawa

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.