Opinie o GRUPA FINANSOWA ECF SP. Z O.O. w Polska ełk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy GRUPA FINANSOWA ECF SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w GRUPA FINANSOWA ECF SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRUPA FINANSOWA ECF SP. Z O.O. w Polska ełk

Ktośtam

Miałam identyczna sytuację, kilka dni przed zatrudnieniem telefon, że jednak nie. Człowiek zostaje na lodzie.

Magda Nowy wpis
@Ktośtam

Komentarz jest usunięty i nie wiadomo o co chodzi, możecie napisać coś więcej? Chce wysłać swoje CV i wolę nie wtopić...

Prezesik

Dlaczego mój komentarz został usunięty ? Prawda boli?

Magda Nowy wpis
@Prezesik

A rozwiniesz o jaką "prawdę" chodzi?

Pracownik Nowy wpis

Bardzo przyjazna firma, nie mam zastrzeżeń :)

Doradca Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie jakiś czas. Ciężko się zgodzić z poniższymi opiniami, oczywiście trzeba pracować, realizować plany, ale to chyba normalne w sprzedaży. Podobało mi się to, że nie było bezsensownych tabelek, dziwnych raportów i innych korpo bajerów. Praca polegała na dzwonieniu do klientów i sprzedaży kredytów. Praca raczej stacjonarna, czasami tylko jeździłam do klientów.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w GRUPA FINANSOWA ECF SP. Z O.O. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Zdegustowany

Zacznę od tego że... stanowczo nie polecam. Panowie prezesi naczytali się psychologicznych badziewiaków i ustalili kilka zasad. Na papierze zasady wygldają OK. Jednak życie pokazuje że dotyczą one ich samych i ich rodzin. To właśnie własnymi żonami i inną rodziną poobsadzali stanowiska, i to na tę że rodzinkę i na nich samych masz tyrać. Tak, tyrać. Bo ciebie zasady nie obejmują. Jesteś trybikiem wymienialnym. Brak jakickolwiek szkoleń. Bynajmniej ja ich nie doświadczyem. Pieniądze, inne niż te na które się umówiliśmy. Niby miałem dostać to co chciałem po pewnym okresie. Otóż nie dostałem. Prezesi mają milion pomysłów na minute i oczekują że nadążysz. Jednak zspominają cię wtajemniczyć. A oczekują że będziesz po stupkach caował i siedział cichutko. Jeśli zaczniesz się upominać o szkolenia i o wynagrodzenie, to ... zaproszą cię na szkokenie. Jednak zamiast szkolenia dostaniesz wypowiedzenie. Rozczarowująca hipokryzja. Dlaczego rekrutują? Bo ludzie mają dość i odchodzą. Zostają tylko tacy co określają prezesików manem swoich panów.

@Zdegustowany

Podsumowując. Dużo się wam obieca, i... na obietnicach się zakończy. Jeśli ktoś jest podatny na psychologiczny bełkot to będzie potrzebował trochę czasu aby przejrzeć na oczy. Ale po co marnować ten czas?

@Zdegustowany

Czy dobrze rozumiem, że zostałeś zaproszony na szkolenie, na którym wręczono Ci wypowiedzenie? Czyli tak naprawdę szkolenie było tylko pretekstem? Powiedz coś więcej o tej sytuacji.

Tymon

Czy macie jakiś powód, że zapomnieliście o tym forum?

@Tymon

O ECF i prezesikach lepiej zapomnieć. A jeszcze lepiej omijać szerokim łukiem.

rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze, warunki finansowe moze mogly by byc lepsze ale zobaczymy. Kontakt bardzo dobry zawsze zgodnie z deklaracja oddzwaniali, elastyczne podejscie do pracownika.

Grzegorz

Czy dzieje się coś w firmie? Jaki jest powód tej ciszy?

golik

Witam serdecznie .Słyszałem , że w firmię kilka lat temu i uważam , że tamten czas spędzony w tym miejscu na pewno nie był czasem straconym. Teraz w pracy jest mi sporo łatwiej bo dużo się tutaj nauczyłem. Jeśli jesteście zainteresowani pracą u nich to prowadzą obecnie rekrutacje dla bankierów klienta detalicznego

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA FINANSOWA ECF SP. Z O.O. - Polska ełk

• Jak się pracuje w GRUPA FINANSOWA ECF SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA FINANSOWA ECF SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRUPA FINANSOWA ECF SP. Z O.O.?

GRUPA FINANSOWA ECF SP. Z O.O.