FL Tax - Paweł Fałkowski, Kamil Lewandowski Doradcy podatkowi Sp. z o.o.

Opinie o FL Tax - Paweł Fałkowski, Kamil Lewandowski Doradcy podatkowi Sp. z o.o.

Poinformowany 2016-05-14 15:49:53
Oszuści!!!!! Nie polecam, biorą od klientów pieniądze po czym olewają i nie kończą spraw. Jaka taka firma może być rzetelnym pracodawcą?
Były Klient 2016-05-28 10:34:06
Również mogę przychylić się do tej opinii. Firma rozrosła się kosztem spadku jakości. Byłem klientem od kilku lat. Ostatnie zlecenia robione "po łebkach", wyjaśnienie sprawy - oczywiście fakturowane godziny pomimo, że FL Tax udzielił błędnej odpowiedzi a sprostowanie było niejasne. Ostatni case zostawiony w połowie (błędnie sporządzone pismo), zwróciłem się do firmy z BIG4 żeby to skończyli, złapali się za głowę jak przeczytali. Oczywiście faktura wystawiona i zapłacona. Jak to nazwać? Z tego co wiem, nie jestem jedynym klientem z mojej branży, który się ewakuował. I żeby być obiektywnym to jeszcze dwa lata temu jakość i podejście ludzi było OK. Wedle starej zasady jeden niezadowolony klient zniechęci dziesięciu potencjalnych a nie wierzę, że jestem jedyny co nawet widzę po wcześniejszym wpisie kolegi o nicku Poinformowany.
we 2016-06-30 20:44:04
hej wlasnie widze ze akutrat na ksiegowowa pojawila sie oferta jakis czas temu bo pameitam ze ktos pytał o to stanowisko wymagany jest 1 rok doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości (mile widziane doświadczenie w firmie świadczącej usługi księgowe)
Zostaw swoją opinię o FL Tax - Paweł Fałkowski, Kamil Lewandowski Doradcy podatkowi Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FL Tax - Paweł Fałkowski, Kamil Lewandowski Doradcy podatkowi Sp. z o.o.