Opinie o FCA Services Polska Sp. z o.o. w Bielsko-Biała Węglowa 72

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie FCA Services Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FCA Services Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FCA Services Polska Sp. z o.o. w Bielsko-Biała Węglowa 72

Praca

Wszystko fajnie dla pracowników, jednak nowi pracownicy to głównie pracownicy tymczasowi, odchodzą ludzie na emeryturę, ale to nie oznacza miejsca w zespole. 2200 na rękę, a obowiązki takie jak inni pracujący na umowę o pracę. Benefity ok, ale dla pracowników. Agencyjni nie dostaną żadnej premii. Nic nie można załatwić, bo większość decyzyjnych osób boi się podejmować decyzje, czy zawalczyć o pracownika. Sumienna praca nie jest wynagradzana, ciężko się wykazać, a nawet jeśli to nic z tego nie ma.

byly pracownik
@Praca

Moge sie pod tym podpisac obiema rekami... oczywiscie tylko, ze perspektywy kolegi, ktory mial umowe o prace, ale to totalna prawda - pracownicy agencyjni robią to samo, co pracownicy na umowe o prace, a nie mają zadnych benefitow (premii itp.) - z tego co widze rowniez i duzo mniejsza pensje

Dziewczyny jaki styl panuje w FCA Services Polska Sp. z o.o.?

Katka

Jesli chodzi o ubior- to raczej luzny. Jedni ubieraja sie elegancko inni sportowo. Natomiast jak to w babskim gronie- zazdrosnic o ciuchy czy ladna figure nie brakuje....

Pytać

Czy ktoś orientuje się jakie są stawki w FCA Services na stanowisku młodszego księgowego?

Stefan
@Pytać

Rzeczywiście firma poszukuje aktualnie nowej osoby na stanowisko młodszego księgowego. Z ogłoszenia wynika, iż pracodawca wymaga od kandydatów dobrej znajomości języka angielskiego. Czy spełniasz to wymaganie?

@Natka
@Stefan

A co jeżeli komuś się wydaje, że spełnia i że sobie poradzi? :)

Katka
@Pytać

(usunięte przez administratora)i zatrudnienie przez Adecco. Raczej watpliwe jest ztrudnienie bezposrednio przez Fiata.

Czarek

Czy to korpo czy nie to i tak wszędzie trzeba pracować ale ważne, że tu jest dobrze!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie FCA Services Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Asia

Witam, czy ktos sie orientuje w zarobkach w ksiegowosci ? Nie przez agencje ale pod firmą FCA

...
@Asia

2600 zł netto na początek

@...

Jesteś zorientowany w wysokości wynagrodzenia. A czy mógłbyś napisać jeszcze o dodatkach, jakie pracodawca oferuje do pensji? Czy są premie lub jakiegokolwiek rodzaju świadczenia socjalne? Mam na myśli bony na święta lub dofinansowanie do wypoczynku letniego? Ponadto może zechcesz jeszcze nam opisać, jak wygląda atmosfera i relacje z przełożonym? Praca w przyjaznym otoczeniu pozwala wydajniej pracować, nie sądzisz?

zzz
@Andrzej

są 3 premie w roku. na święta BN, grusza i efektywnościowa. opieka lekarska. paczki dla dzieci, kolonie.

Halina
@zzz

Wobec tego śmiało można powiedzieć, że firma FCA Services Polska stara się jak najlepiej dbać o swoich pracowników. Zarówno premie, jak i reszta dodatków, o których napisałeś sprawiają, że dany pracownik jest bardziej zmotywowany i doceniony. Widziałam, iż firma często przeprowadza rekrutację, jednak wszystkie oferty pracy są po angielsku. I dlatego chcę Cię zapytać, czy pracodawca ten wymaga od kandydatów biegłej znajomości tego języka, czy wystarczy znajomość w stopniu komunikatywnym?

Dominika

@Witold, pytasz o rekrutacje. Czy jeszcze jesteś zainteresowany praca w firmie? Poszukują specjalisty do spraw prawnych. Mile widziane jest doświadczenie związane z tematyką ochrony danych osobowych lub zainteresowanie tym obszarem, a także doświadczenie przy obsłudze korporacyjnej organów spółek. Wymagana znajomość języka włoskiego.

Niki

Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje i jaką sobie wypracowaliśmy pozycję w firmie!

Witold

Czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Jarek

Na tak dużą ilość pracowników zawsze znajdzie się kilka osób niezadowolonych!!!

Irek

Na tą fatalna atmosferę to chyba sami sobie pracujecie? Tylko marudzenie aż czytać się nie daje, więcej pracy może poprawi się nastawienie?

życzliwy

Niestety - fatalna atmosfera zabija wszystko w tej firmie. Nastroje grobowe. W przeciągu 5 lat firma z całkiem fajnego miejsca stała się ponurą dziurą. Mam wrażenie, że największa w tym zasługa managementu średniego szczebla.

Dominika

Aktualnie jest kilka nowych ofert pracy. Wpadło mi w oko ogłoszenie na stanowisko Junior IT Specialist. Pracodawca zamieścił ogłoszenie w języku angielskim, co wskazuje na wymagania językowe dla kandydatów. Czy ktoś z was aplikował na podobne stanowisko? Wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie B2, jednak zastanawia mnie w jaki sposób jest to weryfikowane. Czy na rozmowie rekrutacyjnej przeprowadzane są testy?

Ef

Tak teraz zauważyłem ze szukają na stanowisko pracownika działu księgowości ze znajomością języka czeskiego w Bielsko Białej w sumie to jest dosyć nietypowe wymaganie nie uważacie? Jak ktoś znać może aplikować

Zostaw merytoryczną opinię o FCA Services Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w FCA Services Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FCA Services Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FCA Services Polska Sp. z o.o.?

FCA Services Polska Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 139 ocen.

FCA Services Polska Sp. z o.o.