Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o ADMAR GRUPA POLSKA

zdjecie uzytkownika
eska - 2009-12-06 09:07:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Podpisuję się pod opiniami, wytrzymałość pracy w tej firmie to około roku.
zdjecie uzytkownika
pracus - 2010-01-28 19:37:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ciekawe dlaczego piszecie tylko o rzekomo złych rzeczach które was w tej firmie spotkały a nie piszecie ile wam udzielono pomocy i wsparcia. No tak ja pracuje w tej firmie 4 lata bo jak ktos chce to pracuje a nie użala sie nad sobą. Skoro wasza kariera była tak krótka wynika z faktu ,ze albo wam się niechciało pracowac albo poprostu nie nadajecie sie na okreslone stanowiska. przykro jest gdy osadzacie nieslusznie innych bezpodstawie. Zanim cos napiszecie 2 razy sie zastanówcie !!!

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie ADMAR GRUPA POLSKA!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADMAR GRUPA POLSKA

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: