Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

4.1 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jakie warunki pracy są w Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Ankieter?

Mira Nowy wpis
Kandydat

Szatnia jest praktycznie od zawsze? A co z tematem dojazdu, bo mnie też zaciekawił? Był może poruszany? Pracownicy mają z nim problem? Albo czy są zwrotki za niego lub cokolwiek? zespół sam proponuje przyszłe benefity? jakie zostały dodane w ostatnim czasie?

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy Vosti na stanowisko Inżyniera ds. instalacji Ktoś mógłby się szerzej wypowiedzieć na temat tego stanowiska, firmy ?

Pracownik
Pracownik
@Kandydat

Stanowisko fajne. Ciągły kontakt z DTH, oraz instalatorami. Szukanie rozwiązań technicznych i operacyjnych.

Prawie kandydat Nowy wpis
Inne
@Pracownik

Z tego co wiem firma nie szacuje pracowników. Obcinanie pensji, niespełniane obietnice, niespodziewane zwolnienia i kolesiostwo. Też byłem zainteresowany ofertą, ale dowiedziałem się od koleżki, ze nie fajnie wywalili z tego stanowiska spoko pracownika, druga zwolniła się z uwagi na złą sytuacje w firmie a teraz szukają kogoś kto będzie robił za (usunięte przez administratora) bo się chyba przeliczyli. Jak nie masz rodziny na górze to nie ma sie co pchać. Według osoby z wewnątrz brak szacunku do pracownika - wykorzystają i porzucą. Z tego co wiem, wiele pracowników czuje się niepewnie. Komentarze poniżej tez mnie nie przekonują. Ale jak lubisz żyć z dreszczykiem emocji to firma dla Ciebie.

Kandydatka Nowy wpis
Kandydat
@Prawie kandydat

Potwierdzam opinie, dowiedziałam się tych samych rzeczy. W ostatnim czasie duże rotację pracownicy są zwalniani i sami odchodzą. Podobno kiedyś był fajny skład i chciało się pracować, teraz odradzono mi aplikacje.

Pytanie
 Pytanie

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Ankieter.

Grażyna
Inne

spotkanie graniczy z cudem? a z jakich obecnych przyczyn? i skoro zostało to w ten sposób ujęte to po ile ludzie średnio pracują na tym stanowisku? są osoby o o wiele dłuższym stażu pracy mimo wszystko?

Pracownik-jeszcze
Pracownik
 Pytanie

Z racji tego że opinie są regularnie sprawdzane i weryfikowane przez zarząd, zapytam tutaj: Kiedy zostaną przywrócone premie dla pracowników, które najzwyczajniej w świecie im się należą ? Nikt w tej firmie nie zostanie dla idei

Grażyna
Kandydat

I nie było na ten temat prowadzonych jeszcze żadnych rozmów? zastanawiam się także nad tym że to pytanie tutaj zostało zadane... pracownicy nie mają bezpośredniego kontaktu z zarządem? nawet gdyby chcieli się o niego postarać? Do kogo najwyżej ustawionego ma się swobodny dostęp?

2
Pracownik też
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik-jeszcze

Nie szkorzystales/nie skorzystałaś z opcji rozmow z prezesem? Tak zachęcał do tego żeby go osobiście łapac jak się ma jakieś kwestie. ciekawe czy z kimś gadał finalnie czy glowa w piasek

2
Pracownik
Pracownik
@Grażyna

By skontaktować się z Prezesem nie ma żadnego problemu. Nr telefonu jest ogólnie dostępny, zawsze odbiera lub oddzwania. Wtedy można się zapytać wprost. Zawsze odpowiada na pytania. Wystarczy chcieć.

1
Kadra
Pracownik
@Pracownik

Rozmowy z prezesem zaczęły się gdy (usunięte przez administratora) na gowork zaczęło wybijać. Gdyby nie go work nie wiadomo czy w ogole rozmowy by sie odbyly. Maile o spotkaniu wyszły chwile po tym jak ktoś tu napisał ze prezes chowa głowę w piasek. Ja wszystko rozumiem ze są osoby zarażone firma jak i jej obrońcy ale mówimy jak jest bo po to jest gowork

Grażyna
Inne
@Kadra

Czasami chyba jednak jest tak, że jakiś bodziec musi się pojawić, żeby efekt był czy coś... Mimo tego do dziś komunikacja się poprawiła w firmie i z atmosferą jest ok? Z jakimi problemami obecnie ludzie się zgłaszają, są jakieś większe czy nie bardzo?

Pracownik
Pracownik
@Grażyna

Pracownicy mogą rozmawiać ze swoimi kierownikami którzy nad sobą mają dyrektorow ale kto wie jaka jest sytuacja ten niespodziewa się ze od dyrektora uzyska jakiejś informacji bo ten raczej nic nie wie, tylko zarząd wie co i jak. Chociaż i to czasami jest wątpliwie :)

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rekrutacja 3-etapowa, najpierw rozmowa telefoniczna z regionalnym oddziałem spółki, następnie przyjazd do siedziby regionalnej,jeśli zdecydują sie na współprace, a na końcu zaproszenie na podpisanie umowy do Lublina. I tutaj pierwsza nieścisłość: firma w ogłoszeniu na p******.pl dopuszcza formę współpracy: B2B, umowa-zlecenie lub umowa o pracę. W trakcie rozmowy rekrutacyjnej okazuje się, ze HR nie współpracuje z regionalnym, ponieważ regionalny nie wie nic o możliwej umowie zlecenia, którą w początkowym okresie współpracy zawsze wybieram. Druga kwestia to w ogłoszeniu na wymienionym wyżej portalu jest informacja, ze znajomośc branzy OZE "mile widziana" ale niewymagana koniecznie. I znów regionalny w feedbacku po rozmowie twierdzi, ze jednak brak pracy w branzy OZE jest przeszkodą. Na plus feedback, chociaż spóźniony o kilka dni. W trakcie rozmowy brak jednak konkretów typu, czy jest podstawa, jaki system prowizyjny, od kiedy auto sluzbowe. Możliwie zaproszenie na drugi etap do siedziby regionalnego oddziału,ale znowu wszystko owiane tajemnicą; w jakim charakterze, kiedy podpisanie umowy, jak z kosztami dojazdu na szkolenie, w jakim charakterze kandydat pojawia sie na szkoleniu: czy juz jako pracownik, co gdy jednak po szkoleniu zrezygnuje z oferowanej pracy. Rozmowa w praktyce niepotrzebna, a winnym brak komunikacji pomiędzy HR, tym co HRy wrzucają w ogłoszenia na portalach, a tym czego później oczekują regionalni mający bezpośrednią rozmowę z kandydatem. W mojej ocenie także za długi (tydzień) oczekiwania na feedback, skoro warunki formalne od początku nie zostały spełnione to należało zakończyć rozmowę nie marnując swojego czasu. Na szczęście w międzyczasie prowadziłem rozmowy z innymi firmami i udało się podpisać zlecenie

Pytania

1.Pytania dotyczyły dotychczasowego doświadczenia w sprzedaży.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
Pracownik
Pracownik
 Pytanie

Jeszcze jakiś czas temu było w tej firmie całkiem dobrze. Były spotkania, było co robić. Na dzień dzisiejszy nie polecam. Wyjeżdzasz z domu i tak naprawdę zastanawiasz się co masz robić bo pracy nie ma. Więc albo wcielasz się w akwizytorstwo i chodzisz ludziom po domach i prosisz o spotkanie albo objeżdżasz dotychczasowych klientów i próbujesz wydusić z nich polecenie. Dobrze mają co jedyni niektórzy co spijają łatwą śmietankę bo np dostają kontakty do ludzi co no sami dzwonią do firmy. Bywały też, różne dziwne numery. Np spotkanie które miałeś przypisane do siebie leciało nagle do kogoś innego. Ale to tylko garstka rzeczy, można by wiele pisać. Kolejna sprawa jest taka, że zarząd chyba za dużo pozwolił kierownikom oddziału i nie bardzo mają wiedzę co tak naprawdę się dzieje. Mówię tu tylko o swoim oddziale w którym ja pracowałem. Podejrzewam, że każdy inny jest lepszy. Dzwonisz do swojej kierowniczki, masz jakaś sprawę, pytanie ona nigdy nic nie wie i odsyła Cię żebyś do kogoś innego dzwonił. Jeszcze dobrze jak odbierze, bo z reguły to jest odrzucania połączenia i wyślę Ci wiadomość „pisz”… Wiecznie czymś zajęta;) a to telekonferencje a to rekrutacja ( tak, rotacja w firmie lepsza niż w Żabce czy Biedronce). Przychodzą ostatnie dni miesiąca kiedy potrzeba Ci dokumentów, czegokolwiek i co się dzieje? Nagle biuro zamkniete, zostajesz zamknięte drzwi. Okazuje się, ze dziś praca zdalna… Na początku grudnia wielkie ogłoszenie, ze szykują niespodziankę na święta. Co dostaliśmy? Życzenia świąteczne… 0 jakichkolwiek dodatków. A w tamtym roku były. Firma kiedyś robiła wysokie wyniki sprzedażowe, ale sama doprowadziła do tego, ze teraz robi się biednie i ratują się zwolnieniami pracowników. Z całego serca nie polecam. Szukam innej pracy

2

Pracodawca

@Pracownik

Szanowny Anonimowy Pracowniku, przykro nam, że ma Pan/Pani negatywne odczucia związane z pracą w Vosti. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy byli zadowoleni z pracy i usatysfakcjonowani z otrzymywanego wynagrodzenia, reagując jednocześnie na obecną sytuację rynkową firmą. Przykro nam, jeśli doświadczyła Pani/Pan dyskomfortu w naszym środowisku pracy. Każda opinia jest dla nas ważna.

Paweł
Inne
 Pytanie

A co z gwarancjami gdy firma zniknie? Byłem zapewniany,że gwarancja będzie

Pracodawca

@Paweł

Panie Pawle, firma nie znika, proszę się o nic nie obawiać. Jeśli ma Pan pytania odnośnie gwarancji zapraszamy do kontaktu z infolinią Vosti pod numerem 500 740 740.

anonim
Inne
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Pracodawca

Szanowna Pani, opinia nie jest zgodna z przeznaczeniem portalu GoWork, są to prywatne historie wraz z ujawnieniem personaliów, a nie merytoryczna opinia na temat usług bądź pracy w firmie Vosti.

Pracodawca

Szanowna Pani, opinia taka jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork, który zabrania umieszczania w Serwisie treści naruszających dobra osobiste.

MG
Inne
 Pytanie

Pan handlowiec po zakończeniu realizacji zamówienia bardzo niemiły, nieuprzejmy, przed sprzedażą i podpisaniem umowy żartował, odpowiadała na pytania a po sprzedaży? Niestety zmiana na gorsze...szkoda. Nie tak to powinno wyglądać za taką cenę. Panowie instalatorzy (u mnie ze Słupska)świetni, na wszystkie pytania spokojnie i rzeczowo odpowiadali, nawet na moją prośbę przyjechali ponownie po zakończeniu prac wyjaśnić wszelkie wątpliwości i odpowiedzieli konkretnie, uprzejmie za zadawane pytania.

Klient
Inne
 Pytanie

Od kilku dni próbujemy dodzwonić się do przedstawiciela firmy Vosti jak i do najbliższego ddziału i żaden telefon nie odpowiada.Ciągle brak sygnału i automatycznie łapie poczta.Bardzo dziwnie to wygląda tak jakby firma przestała istnieć.Czy ktoś wie co się dzieje?

Swistak
Pracownik
@Klient

Moze majówka, a może urlop… na stronie są numery bezpośrednio do oddziałów lub na infolinie. bez paniki teraz dużo ludzi wszędzie odpoczywa

Pracodawca

@Swistak

Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu pod numerem 500 740 740, infolinia mogła być zajęta ze względu na dużą ilość zapytań przed majówką. Ewentualnie gdyby znów natrafili Państwo na problemy, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego na stronie https://vosti.pl/#formularz-kontaktowy- konsultant oddzwoni do Państwa.

Pytanie
 Pytanie

Jaka atmosfera panuje w firmie Vosti? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 27 maja. Czy jest rotacja?

Guest
Pracownik
@Pytanie

Jakie stanowisko Cie interesuje

Asia
Kandydat
 Pytanie

Witam czy ktoś pracował jako ankieter terenowy ? Wysyłałam aplikacje na takie stanowisko może ktoś powiedzieć więcej na temat tej pracy ?

Ja
Kandydat
 Pytanie

Witam, Jak wygląda dzień pracy doradcy technicznego? Pozdrawiam.

1
Natalina
Były pracownik
@Ja

Doradca w Vosti tzw (DTH, ja jako były pracownik, nie będący DTH) mogę swoją opinię wyrazić iż.. Raz :są to wspaniali ludzie, żaden z nich nie kopie pod sobą dołków. Dwa z tego co wiem dobrze zarabiają (ale w Vosti są bardzo dobrzy handlowcy, którzy zauwazylam bardzo lubieja swoją pracę) tu też MOŻE i podkreślam MOŻE wchodzi w grę psychologia jak i to, że pracodawca dba o swoich pracowników... Towar sam w sobie się broni.. A jeżeli chodzi o SAM DZIEŃ W PRACY.. jako bycie handlowcem i to w każdej innej dziedzinie trzeba się liczyć z pracą popołudniami i tym, że lubisz to co lubisz-czyli bycie handlowcem i zdajesz sobie sprawę co, kosztem czegoś. Pozdrawiam cieplutko

Reknkii
Były pracownik
 Pytanie

Pracowałam w Vosti w 2021r jako Spec.Poz.Kont. Opinię dodaje teraz, gdyż po zapoznaniu się z opinią innych ludzi a szczególnie pracowników innych firm PV to bez dwóch zdań Vosti jako Pracodawca jest wspaniały względem swoich "ludzi" :) i dbaniem o nich. Np.od początku pracy dostaje się umowę o pracę, wyjazdy na szkolenia są normalnie płatne, same szkolenia:hotele, wyżywienie standard 4,5gwiazdek (płaci pracodawca), samochód służbowy do celów prywatnych z kartą paliwową (od początku umowy - bez zastrzeżeń. Nawet na wyjazd Szkoleniowy jedzie się autem służbowym. Pracodawca nawet by się nie zgodził aby człowiek marnował swoje paliwo na wyjazd. Szkolenia jak i spotkania z zarządem co co jakiś czas aby każdy wiedział "nowinki", wyjazdy integracyjne gdzie jest super - też na koszt firmy. Oddziały i ludzie w oddziałach? Tu nawet nie będę pisać gdyż to są wspaniali ludzie.. Dużo bym mogła pisać.. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie Specjalisty Pozysk.Kontaktow to jak dla mężczyzny może i nie są to kokosy, choć system premiowy się zmienił w Vosti. Dla kobiety jest to pensja ok. Bo tak naprawdę nie da rady się zmęczyć tą pracą ani nie pracuje się do godzin wieczornych, że NP jest ciemno na dworze. Jeżeli chodzi o handlowców (DTH) żaden z nich nie narzekał a wręcz bardzo chwalił zarobki. I odrazu napisze, że w każdej firmie nie tylko PV bycie handlowcem musi się wiązać z tym, że dana osoba na tym stanowisku pracuje zazwyczaj popołudniami bądź od 10 nawet do 20 i nie ukrywajmy tak jest wszędzie. Ale jak się jest ambitnym, coś kosztem czegoś to można zarobić 15tys.. Rynek PV jest przepełniony- owszem, ale nie jest to "towar odkurzacza bądź pościeli z wełny" którą "wciskają" tzw "domokrążcy" a jest to produkt, który się broni i sprzedaje sam w sobie bo jest on czymś co ma służyć klientowi a nie leżeć w szafie jak pościel z wełny :). Z resztą każdy człowiek, który posiada panele nigdy nie żałuję swojej decyzji.. Co dalej wiem odnośnie DTH to to, że nie muszą mieć swoich działalności tak jak w innych firmach pracodawcy wymagają swojej działalności. W Vosti kto chce owszem może mieć działalność ale wiem iż nie musi. Także naprawdę daje pozytywna opinie na temat pracodawcy.. A jak ktoś nie wierzy proszę sobie poczytać o pracodawcach i to wielkich pracodawcach PV, bo tu nie bez przyczyny Vosti ma tytuł "pracodawcy roku". Pozdrawiam obecnych, byłych jak i przyszłych pracowników.

Mati121199
Pracownik
 Pytanie

Witam jak wygląda podwykonawstwo w firmie Vosti ?

Pracodawca

@Mati121199

Dzień dobry, jeśli chodzi o pracę jako monter instalacji, zachęcamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie https://vosti.pl/rekrutacja/dolacz-do-vosti-szukamy-doswiadczonych-ekip-monterskich/

Darek
Inne
 Pytanie

Jak się z wami można inaczej skontaktować?skoro biuro nie odpowiada? Przysyłacie SMS o kontakt ,a jak się dzwoni to nikt nie odbiera ani nie oddzwania, pomimo że wybieram 1 na klawiaturze telefonu...,,oddzwonimy do Ciebie:).Problem z wami jest od kwietnia...no tak od kwietnia próbuje się do was dodzwonić , jakby firma już nie istniała .A mam parę pytań.No i problem który trwa już bardzo długo.Ja was naprawdę nikomu nie polecam.

Niepolecam
Były pracownik
 Pytanie

Kiepska podstawa, niskiej klasy auto, wieczne problemy ze spotkaniami. Szczerze? Jak ktoś jest dobrym handlowcem niech nie traci czasu. Odszedłem po paru msc jak wielu innych w ostatnim czasie.

Pracodawca

@Niepolecam

Głównym źródłem wynagrodzenia naszych doradców jest atrakcyjny system prowizyjny, gwarantujący wysokie zarobki w zależności od wyników. Flota Vosti jest regularnie uzupełniana i wymieniana na najnowsze auta marki Toyota. Liczba spotkań mogła być spowodowana różnymi czynnikami niezależnymi od działań Vosti. Przykro nam, że miał Pan negatywne odczucia związane z pracą w Vosti. Jeśli możemy w jakiś sposób Panu pomóc to prosimy o kontakt z zespołem HR przez maila rekrutacja@vosti.pl.

Majaa
Kandydat
 Pytanie

A jak wyglądają warunki zatrudnienia i warunki finansowe na stanowiskach administracyjnych? Tam przecież nie wchodzi w grę ani samozatrudnienie ani targety.

Pracodawca

@Majaa

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Jeżeli chodzi o pracę w działach administracji to warunki ustalane są indywidualnie z każdym kandydatem. Nie mamy jednego modelu, który stosujemy w zatrudnieniu, zależy nam na zadowoleniu naszych pracowników dlatego te kwestie są uzgadniane na drodze wspólnego porozumienia. Natomiast cele i targety są na każdym stanowisku. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ogłoszeniami rekrutacyjnymi i aplikowania, jeśli nasza oferta wyda się Pani ciekawa :)

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

(usunięte przez administratora) Rekrutacja przeprowadzona niepoważnie, telefon i umówienie się na spotkanie, potem przekładanie i przez tydzień cisza, żadnego kontaktu zwrotnego, potem sobie przypominają i dzwonią jeszcze raz i tak w kółko. Proponują jeden sztywny termin na konkretną godzinę, jak nie pasuje to "hmm zdzwonimy się w ciągu tygodnia". W moim odczuciu strata czasu.

halik 120@wp.pl
 Pytanie

Jaki czas musi minąć do realizacji po podpisaniu umowy i spełnieniu warunków finansowych

13

Pracodawca

@halik 120@wp.pl

W przypadku pytań o instalację fotowoltaiczną oraz o proces jej montażu i finansowania zachęcamy do kontaktu z naszą Infolinią: 500 740 740 :)

Zainteresowany
 Pytanie

Witam , mam pytanie odnośnie floty jakie auta mają doradcy handlowi ? Czy target jest realny do zrealizowania ?

Pracodawca

@Zainteresowany

Auta, którymi jeżdżą nasi handlowcy to auta klasy C. Target jest jak najbardziej możliwy do zrealizowania, większość handlowców co miesiąc go realizuje. W przypadku dodatkowych pytań o pracę w Vosti zachęcamy do kontaktu: rekrutacja@vosti.pl.

Pytanie
 Pytanie

Czy Vosti Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Titawa
Pracownik
@Pytanie

Umowa o pracę

Pracodawca

@Titawa

W większości przypadków nasi Pracownicy otrzymują umowę o pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Lublin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Przejdź do nowych opinii