VanKing Celkar Group Sp. z o.o.

3.6 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy VanKing Celkar Group Sp. z o.o.

Zainteresowany Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Czy firma oferuje pracownikom jakieś benefity pracownicze ?

Nowy wpis

Pracodawca

@Zainteresowany

Tak:) Nasi pracownicy mają dostęp do platformy multikafeteryjnej, z której wybierają to co jest dla nich ważne. Mamy benefity cykliczne oraz jednorazowe Benefity cykliczne: • Opiekę medyczną • Kartę sportową • Ubezpieczenie grupowe Benefity jednorazowe: dostępne z szerokiej puli oferowanej przez dostawcę platformy multikafeteryjnej, takie jak np. bilety na różnego rodzaju wydarzenia, rabaty, promocje, zniżki i wiele innych.

Dorian Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie

Opinii na temat pracodawcy jak na lekarstwo za to dział HR zrobił sobie z "go work" miejsce do pushowania propagandy sukcesu i ogólnej wspaniałości VK. Nie bez powodu widać ten dział tak spuchł ostatnimi czasy. Ktoś celnie w tych nielicznych pozaHeRowych opiniach napisał "skórka ładna ale miąższ zepsuty". Mantrą firmy jest ciągłe powtarzanie jej pracownikom, że w VK jesteśmy wszyscy fajni, istotni, lubimy się itd. Taka socjotechnika na większość działa, bo kto nie lubi pochlebstw? Moment przejrzenia na oczy przychodzi jednak dość szybko i nagle się okazuje, że ani zarobki nie są najlepsze, ani Ci wszyscy wspaniali współpracownicy w teorii żyjący w harmonii nie są wystarczająco kompetentni, przyjaźni i szczerzy. Wszystkie nieprawidłowości oraz przykre rzeczy, które nierzadko spotykają pracowników są przemilczane/ignorowane/nie rozwiązywane po czym kierownictwo znów przystępuje do laudacji na temat wspaniałości tego przybytku. Pracuje tu wiele wartościowych ludzi, ale niekompetentnych karierowiczów i odklejeńców których największą cnotą jest bycie wiernym i na każde zawołanie również bez liku.

Nowy wpis

Pracodawca

@Dorian

Dziękujemy za opinię. Wszystkie są dla nas istotne i przykro mi, że jako były pracownik Twoje wrażenia są takie, jak opisałeś. Rozumiem, że chcesz pozostać anonimowy (bo nie mieliśmy pracownika o takim imieniu), ale jeśli chciałbyś udzielić nam konkretnych informacji zwrotnych, to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z HR. Każdą informację zwrotną analizujemy i wprowadzamy zmiany tam, gdzie to potrzebne. Odnosząc się do Twojej opinii sprostuję dwie kwestie: „Nie bez powodu widać ten dział tak spuchł ostatnimi czasy” Odp.: Dział HR w 2020 roku liczył 2 osoby, w 2021 roku 3 a w bieżącym 4 osoby. Od 2020 roku zwiększyliśmy liczbę pracowników w firmie z 170 do ponad 280 osób, co wymaga zwiększenia liczby osób, które zajmują się procesami HR kierowanymi do pracowników. Dzięki temu uruchomiliśmy platformę kafeteryjną z benefitami dla pracowników, czy organizujemy wyjazdy integracyjne oraz szkolenia. „w tych nielicznych pozaHeRowych opiniach” Odp: HR nie pisze opinii. Wszystkie opinie pozytywne jak i krytyczne oraz zadawane pytania pochodzą od kandydatów oraz pracowników (w tym byłych). HR dba o to, by na każdy komentarz odpowiadać. Przykre słowa, jakie napisałeś odnośnie innych pracowników pozostawię bez komentarza. Pozdrawiamy i życzmy, by nowe miejsce pracy lepiej pasowało do Twoich standardów i potrzeb. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię, dzięki której na pewno wyciągniemy wnioski. Pozdrawiamy, dział HR

Karol
Kandydat
 Pytanie

Witam jak wygladają zarobki na magazynie?

Dawid
@Karol

Też bym się chciał dowiedzieć. Wiesz może czy do pracy na magazynie trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe? Jakbyś był na rozmowie to daj znać czego się dowiedziałeś :)

Barbara Szostak
Pracownik
@Karol

Witam serdecznie! jeżeli chodzi o wynagrodzenie, to jest ono rynkowe. Natomiast o szczegółach informuje Kierownik Magazynu na rozmowie rekrutacyjnej, ponieważ prócz kandydatów/pracowników, czytają te informacje inni Pracodawcy :). Wózek widłowy nie jest u nas żadnym wymogiem przy rozpoczynaniu współpracy. Co więcej, minimum raz w roku firma organizuje i opłaca kurs na wózki widłowe :) pozdrawiam, Barbara Szostak Specjalista ds. HR VanKing Celkar Group Sp. z o.o.

Paweł
Kandydat
 Pytanie

Ostatnio były ogłoszenia na PH i mam pytanie, czym PH poruszają się w Van King?Tzn jakie marki aut?

Edyta Berdecka
Pracownik
@Paweł

Większość aut, którymi podróżują nasi Przedstawiciele Handlowi pochodzi z wypożyczalni długoterminowych. Wśród dostępnych modeli zawsze staramy się wybierać te najbardziej komfortowe z segmentu B. Posiłkując się wykazem marek najpopularniejsze to Fiat, Skoda oraz Renault. Pozdrawiam! Edyta Berdecka Specjalista ds. HR VanKing Celkar Group Sp. z o.o.

 Rozmowa kwalifikacyjna
VanKing Celkar Group Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy – branża części samochodowych . Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Pytanie
 Pytanie

Jakie warunki pracy są w VanKing Celkar Group Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Product Manager?

Ariadna Leśniewska Dyrektor HR
Pracownik
@Pytanie

Warunki są bardzo dobre. Właśnie zakończyliśmy ogólnopolskie badanie dotyczące oceny warunków pracy i uzyskaliśmy wyniki znacząco wyższe od średniej w innych firmach. Jest świetna atmosfera, fajni ludzie. Nie ma korporacyjnej biurokracji, działamy elastycznie. Oczywiście mamy szatnię, w części biurowej dwie kuchnie i właśnie przerabiamy biuro tak, by była nowoczesna kantyna. Product manager ma możliwość pracy hybrydowej. Nie mamy zorganizowanego transportu pracowniczego- każdy przyjeżdża czym chce, o której chce i kiedy chce do biura. Jeśli ktoś przy takiej swobodzie potrafi być efektywny, to zapraszamy :)

Paweł
Kandydat
@Ariadna Leśniewska Dyrektor HR

Czytając Państwa odpowiedzi aż ciężko uwierzyć że to wszystko możliwe w polskiej firmie :) gratulacje

Pytanie
 Pytanie

Czy w VanKing Celkar Group Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Lubię V
Pracownik
@Pytanie

W ramach premii świątecznej dają czekoladki, gorzką kawę oraz pierniki z Auchahan’a

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Ostatnio otrzymaliśmy pudełko z hubertówką, konfiturą malinową, czekoladą, kawą ziarnistą oraz piernikami. Sądzę że paczka spoko. Ładnie zapakowane a produkty też nie byle jakie.

Robert
@Lubię V

A co powiesz o samej pracy w VanKing? Jak oceniasz tego pracodawcę pod kątem atmosfery w zespole? A jak relacje z pracodawcą? Daj znać! :)

@Pracownik
Pracownik
@Robert

Atmosfera jest na prawdę spoko. Jest luźny klimat i fajni ludzie. Nastawienie na szukanie rozwiązań a nie na drążenie problemu. Ostatnio sporo pracujemy zdalnie, więc jest inaczej niż przed 2020'tym, ale jak ktoś chce, to może pracować w biurze.

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Witam. Czy są przyjęcia na magazyn?

Barbara Szostak
Pracownik
@Zainteresowany

Witam, w tym momencie nie mamy przyjęć na magazyn. Jeżeli jest Pan zainteresowany wzięciem udziału w przyszłych rekrutacjach, to bardzo proszę o wejście na naszą stronę internetową: https://vanking.pl/kariera/ i zaaplikowania na dane stanowisko. Dzięki temu będziemy mieć informacje dotyczące Pana doświadczenia oraz możliwość skontaktowania się :). pozdrawiam, Barbara Szostak VanKing Celkar Group Sp. z o.o.

Ciekawy
Kandydat
 Pytanie

W jakich godzinach jest praca na magazynie?

Mag
Pracownik
@Ciekawy

6-14 14-22

Iza
@Mag

Czy w VanKingu zmiany wieczorowe są rozliczane tak samo jak poranne? Teoretycznie nocki powinny być lepiej płatne.

Viking
Pracownik
@Iza

Tak, wszystkie zmiany są rozliczane tak samo. Zarówno zmiana od 6 do 14 jak i od 14 do 22 Nocne stawki miałaś wyższe dlatego że miałaś zapewne dodatek nocny który obowiązuje od 22 do 6 rano. A z racji że magazyn pracuje tylko i wyłącznie w dzień od 6 do 22 stawka nocna nie obowiązuje

Poszukujący
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry. A ja mam pytanie odnośnie jakości pracy na magazynie. Z opinii, które można dostrzec na forum, wszelkie wypowiedzi dotyczą właściwie pracy niezwiązanej z wymienionym przeze mnie działem. Wszelkie komentarze, superlatywy czy niekorzystne opinie dotyczą innych obszarów przedsiębiorstwa- jak się zatem sprawy mają z magazynem? Jak wygląda jakość i organizacja pracy magazynu? Czy pracownicy chwalą sobie warunki zapewniane przez pracodawcę? Czy istnieje możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy z pozycji pracownika magazynu?

Ariadna Leśniewska HR Manager
Pracownik
@Poszukujący

Dzień dobry, Jeśli chodzi o pracę na magazynie, to odbywa się w dwóch zmianach: 6-14 14-22. Atmosfera jest fajna, luźna. Właśnie rozpoczęła się budowa drugiej hali magazynowej, więc z pewnością jest perspektywa rozwoju, bo na pewno zespół będzie się powiększał a team liderów/brygadzistów wyłaniamy z zespołu. Jeśli chodzi o opinie pracowników magazynu, to kilka znajduje się na tym portalu: "Magazynier08.05.2018 20:19 Jeśli chodzi o prace na samym magazynie atmosfera jest super." "pracownik24.04.2015 09:41 Witam,(..), praca na magazynie wysokiego składowania (4000m2) z częściami samochodowymi- rozpakowywanie, zbieranie, pakowanie do klienta itp. Czasem są ciężkie rzeczy, ale nic ponad normę. Zarobki poda kierownik podczas rozmowy, składają się z pensji w oparciu o umowę o pracę i nagród, które można dostać za efektywną pracę. Pozdrawiam" W razie zainteresowania zapraszam do złożenia CV. Na naszej stronie https://vanking.pl/kariera/ znajduje się zakres obowiązków oraz możliwość zaaplikowania. Pozdrawiam, Ariadna Leśniewska HR Manager

Iza
@Poszukujący

Hej @Poszukujący, sprawdziłam aktualne rekrutacje do VanKing i nie poszukują nikogo do pracy na magazynie, jedynie : managera Marketingu, Specjalisty ds. Telefonicznej Obsługi Klienta, Analityka Sprzedaży. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś mogący udzielić Ci większej ilości informacji.

Viking
Pracownik
@Iza

na stronie Vanking.pl w zakładce kariera jest dostępne ogłoszenie o naborze na Magazyniera

Kinga838
Kandydat
 Pytanie

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku Specjalistka ds administracyjnych? W jakich godzinach się pracuje?

Ariadna Leśniewska HR Manager
Pracownik
@Kinga838

Wynagrodzenie zależy od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji przyszłego pracownika a także formy współpracy (umowa o pracę, zlecenie, B2B - dopuszczamy różne formy). Widełki to ok. 2500-3600 na rękę plus luxmed, dofinansowanie do ok system. Godziny- jesteśmy elastyczni, ale najczęściej to 8.00-16.00 lub 9.00-17.00 Możliwa jest praca częściowo zdalna. Zachęcam do aplikacji. Podczas rozmowy rekrutacyjnej z pewnością będziemy mogli doprecyzować kwestie warunków. Pozdrawiam, Ariadna Leśniewska HR Manager

Pytanie
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w VanKing Celkar Group Sp. z o.o.?

Ariadna Leśniewska HR Manager
Pracownik
@Pytanie

Nie ma przyjętych ram czasowych. Analizujemy możliwości awansu spośród obecnych pracowników zawsze, gdy pojawia się potrzeba objęcia stanowiska w firmie. W poprzednim roku w ten sposób awans otrzymało 10 osób. Jeśli masz odpowiednie kwalifikacje, jesteś przedsiębiorczy, uczciwy, świetnie współpracujesz z innymi i masz pasję do tego, co robisz, to z pewnością zostaniesz tutaj zauważony i doceniony.

Ściema
Były pracownik
@Ariadna Leśniewska HR Manager

Lata czekałem na awans, a kiedy pojawiła się możliwość to na stanowisko zatrudniacie ludzi z zewnątrz

Ariadna Leśniewska HR Manager
Pracownik
@Ściema

Trudno mi odpowiedzieć, bo niestety nie wiem jakiego stanowiska dotyczy wypowiedź. W ostatnim roku mieliśmy rekrutacje na 9 stanowisk kierowniczych, z czego 6 zostało objętych w drodze awansu wewnętrznego. W 3 przypadkach były rekrutacje zewnętrzne (dotyczyło to małych 2-3 osobowych oddziałów). Obecnie prowadzimy 10 rekrutacji: przedstawiciel handlowy (2 oddziały), przedstawiciel handlowy eksportowy (z biegłą znajomością niemieckiego), sprzedawca (2 oddziały), księgowa/księgowy, wsparcie sprzedaży, pracownik biura obsługi klienta, pakowacz, kierowca. Jeśli sprawa możliwości awansu jest nadal aktualna, to zachęcam do kontaktu. Pozdrawiam, Ariadna Leśniewska HR Manager

Iza
@Ściema

Czy zgłosiłeś chęć objęcia tego stanowiska do przełożonego VanKingu? Zastanawiam się, czy Twoja kandydatura została w ogóle wzięta pod uwagę, czy po prostu przyprowadzili kogoś z zewnątrz?

kandydat
Kandydat
 Pytanie

Witam jakie są zarobki w dziale administracyjnym?

Ariadna Leśniewska HR Manager
Pracownik
@kandydat

Zarobki w dziale administracyjnym są różne na różnych stanowiskach. W dziale administracyjno-prawnym mamy kilka stanowisk. Na każdym ze stanowisk zarobki są na poziomie rynkowym, lub powyżej tego poziomu. Dokładne kwoty są ustalane po analizie zakresu zadań, poziomu odpowiedzialności, kompetencji danego pracownika. W celu bardziej precyzyjnej odpowiedzi, będę wdzięczna za kontakt mailowy: ariadna.lesniewska@vanking.pl. Proszę napisać o jakie stanowisko chodzi i jaki jest Pani/Pana poziom doświadczenia na tym stanowisku. Pozdrawiam, Ariadna Leśniewska HR Manager VanKing

Ak
Kandydat
 Pytanie

Jakie są zarobki na stanowisku księgowy?

Ariadna Leśniewska HR Manager
Pracownik
@Ak

Nie mamy sztywno przyjętej siatki płac. Zarobki na każdym stanowisku zależą głównie od: - kwalifikacji pracownika (posiadanego doświadczenia, wykształcenia, ukończonych kursów, posiadanych uprawnień) - rynkowej wyceny stanowiska (z całą pewnością zarobki są zgodne z rynkową wyceną pracy na danym stanowisku) - formy współpracy (rodzaj umowy) - oczekiwań kandydata W trakcie pracy na wzrost wynagrodzenia ma wpływ również efektywność pracy, zaangażowanie oraz podnoszenie kwalifikacji. Jeżeli byłaby Pani/byłby Pan potencjalnie zainteresowany pracą na tym stanowisku, proszę wysłać CV w odpowiedzi na ogłoszenie na naszej stronie: https://vanking.pl/kariera/. Po zapoznaniu się z CV kandydatek i kandydatów osoby spełniające wymagania stanowiska zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną, podczas której możemy już indywidualnie odnieść się do pytania o zarobki.

Niedoszły pracownik.
Kandydat
 Pytanie

A ja napisze swoje odczucia z rozmowy z tzw Zarządem. Odbywałem rozmowę z panami z zarządu dyrektorem oraz kierownikiem sprzedaży. Szczegolnie zapadł mi w pamięci pan dyrektor który reagował śmiechem na każdy temat . Jego zachowanie spowodowało ze podziękowałem za rekrutacje i zrezygnowałem z próby podjęcia pracy w tej firmie. Rozumiem praca tez jest śmieszna ? Pan się zachowywał jakby był co najmniej niespełna rozumu i szukał do pracy głupiej blondynki która będzie parzyła kawę i podawała ciastka a nie kierownika oddziału. W rozmowie wyszło ze to nie tylko kierownik oddziału ale i sprzedawca i handlowiec i po części magazynier bo się rozwijają dopiero.... śmieszna firma i śmieszne podejście .....

Niedoszły pracownik
Kandydat
@Niedoszły pracownik.

Ps. Jedynie kierownik zachowywał się normalnie oraz zadawał pytania związane z punktem obsługa klientów itp .

Ariadna Leśniewska HR Manager
Pracownik
@Niedoszły pracownik.

Dziękuję bardzo za przesłaną opinię. Staramy się prowadzić proces rekrutacji profesjonalnie i przykro mi, że miał Pan takie odczucia po rozmowie. Pana opinia z pewnością pozwoli nam wyciągnąć stosowne wnioski na przyszłość. W tym celu chętnie ustalę szczegóły, bo chciałabym wiedzieć której rekrutacji dotyczy opis (ostatnia rekrutacja na kierownika oddziału była ok. 5 miesięcy temu, więc trudno nam ustalić której rozmowy może dotyczyć). Chętnie omówię sytuację bardziej szczegółowo, gdyby był Pan chętny na rozmowę, to proszę o kontakt mailowy w celu umówienia rozmowy: ariadna.lesniewska@vanking.pl . Pozdrawiam serdecznie, Ariadna Leśniewska HR Manager

Niedoszły pracownik
Kandydat
@Ariadna Leśniewska HR Manager

Przykro mi ale nie będę już wracał do tych wydarzeń. Rekrutacja buła w 2018 roku pod koniec . Bodajże październik i to na tyle z tej strony. Tym bardziej ze mam nowa prace z której jestem zadowolony a po rozmowie z waszymi szefami pozostał tylko niesmak i zakończmy na tym.

Ariadna Leśniewska HR Manager
Pracownik
@Niedoszły pracownik

Rozumiem i dziękuję za wyjaśnienie. Życzę samych sukcesów w obecnej pracy. Ariadna Leśniewska HR Manager

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest wkład kierownictwa Celkar Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

1
Ariadna
Pracownik
@Pytanie

Trudne pytanie. Dobra atmosfera jest zasługą całego zespołu. Na pewno pomaga w tym to, że kierownictwo postępuje zgodnie z wartościami firmy. Ostatnio przeprowadziliśmy badanie, w którym pracownicy ocenili, że: - firma jest zarządzana zgodnie z wartościami (ponad 90% odpowiedzi). Wartości, to: przedsiębiorczość, współpraca, uczciwość i pasja. - postawę osób zarządzających w ostatnim półroczu (podczas pandemii) 90% osób ocenia dobrze i bardzo dobrze - zmiany w firmie w okresie ostatniego roku dobrze i bardzo dobrze ocenia ponad 83% osób - atmosfera zdaniem 2/3 pracowników jest swobodna i przyjacielska.

Zapytanie
 Pytanie

Jak oceniacie pracę w Celkar jeśli chodzi o atmosferę i warunki zatrudnienia? Polecacie? Czy to prawda, że wymagana jest własna działalność gospodarcza?

Ariadna
Pracownik
@Zapytanie

Atmosfera jest super. Jest luźna atmosfera i dobre relacje. Łatwo się dogadać i w działach i między działami. Ostatnio robiliśmy badanie dotyczące atmosfery pracy w firmie i ponad 2/3 osób określiła, że atmosfera jest swobodna i przyjacielska. Co do własnej działalności- nie jest to forma wymagana. Dajemy wybór. Są u nas osoby na umowie o pracę, są też osoby współpracujące z firmą (własna działalność gospodarcza).

Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Celkar Sp. z o.o.?

Ariadna
Pracownik
@Pytanie

Atmosfera jest super. Jest luźna atmosfera i dobre relacje. Łatwo się dogadać i w działach i między działami. Ostatnio robiliśmy badanie dotyczące atmosfery pracy w firmie i ponad 2/3 osób określiła, że atmosfera jest swobodna i przyjacielska.

Pytanie
 Pytanie

Jakie są zarobki na magazynie? Jakie premie? Ile pozycji dziennie musi być złożone? Oczekuje odpowiedzi dziekuje

Magazynier
@Pytanie

2200-2400 na rękę +premia koło 300

Katarzyna
@Magazynier

@Magazynier A czy do pensji w Celkar dochodzą jakieś świadczenia pozapłacowe? Karta Multisport, paczki/bony na Święta?

Pytanie
 Pytanie

Jak szefostwo w Celkar Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Magazynier
@Pytanie

Spoko zawsze się idzie dogadać

Sebastian
@Magazynier

To ważne, że można dogadać się z szefostwem. Zastanawiam się, czy warunki pracy na stanowisku magazyniera są atrakcyjne i konkurencyjne patrząc na stawki rynkowe? Daj znać, jak oceniasz tę kwestię.

Zostaw merytoryczną opinię o VanKing Celkar Group Sp. z o.o. - Niepołomice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

VanKing Celkar Group Sp. z o.o.