Tomasz Załęcki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Siloe

5 Dodaj merytoryczną opinię

O firmie

 

Naszą misją jest zapewnienie pacjentom interdyscyplinarnej opieki medycznej świadczonej w domu pacjenta.

Jesteśmy firmą działającą w branży medycznej od 2014 roku. Od początku powstania Siloe mieliśmy jeden cel – pomagać osobom nieuleczalnie chorym, potrzebującym, doświadczonym przez los.

Nasza działalność jest wielowymiarowa – świadczymy usługi w zakresie medycyny, pielęgniarstwa, fizjoterapii i psychologii, a także od niedawna prowadzimy sklep medyczny i wypożyczalnię sprzętu medycznego. Swoją działalnością poprzez profesjonalną wielodyscyplinarną, zespołową opiekę medyczną prowadzoną przez odpowiednio wykształcony personel medyczny skupiamy się na leczeniu objawowym, łagodzeniu cierpień fizycznych, psychicznych i duchowych osób przewlekle, często nieuleczalnie chorych oraz wspieramy rodziny naszych pacjentów

Swoje działania koncentrujemy na poprawie jakości życia naszych pacjentów i ich rodzin. Obejmujemy opieką pacjentów z poszanowaniem ich przekonań osobistych i religijnych. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani lekarze, pielęgniarki, psycholodzy i rehabilitanci, ludzie z pasją i doświadczeniem.

Opieką paliatywną nazywamy całościową opieką sprawowaną nad pacjentem, a także jego rodziną, która obejmuje leczenie objawowe pacjentów, którzy chorują na nieuleczalne, postępujące choroby nowotworowe niepoddające się leczeniu przyczynowemu, ale również na niektóre choroby nienowotworowe w znacznym stopniu ograniczające życie chorych. Stosowane leczenie chorych obejmuje zapobieganie i uśmierzenie bólu oraz innych objawów somatycznych, łagodzenie cierpień psychicznych, duchowych i socjalnych.

Zapewniamy opiekę lekarską, pielęgniarską, fizjoterapeutyczną oraz wsparcie psychologiczne pacjentów i ich rodzin w okresie choroby i osierocenia.

Usługi medyczne z zakresu Poradni Medycyny Paliatywnej oraz Zespołu Domowej Opieki Paliatywnej świadczy Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Siloe. Świadczenia są dla pacjentów bezpłatne, realizowane w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

 

Wspierają nas

 

www.siloe.pl

 
Tomasz Załęcki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Siloe