Stump Franki sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Stump Franki sp. z o.o.

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda kwestia awansu w Stump Franki sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Majster Budowy?

Pracodawca

@Pytanie

Awans zawodowy zależy przede wszystkim od samej osoby. Pracownik, który lubi wyzwania, nie zamyka się we własnej strefie komfortu, pogłębia wiedzę i odnosi przy tym dobre wyniki w pracy zawodowej, to droga do awansu, nawet na najwyższe stanowiska w firmie, jest otwarta. Odnośnie do majstra budowy mamy dwie drogi awansu: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE Pracownik na stanowisku majstra budowy, który ma wykształcenie techniczne budowlanie i w miarę zdobywania doświadczeń ukończy również studia budowlane, to może awansować na kierownika budowy, następnie kierownika projektu. Kolejnym krokiem jest kierownik działu technologicznego oraz stanowiska dyrektorskie. BRAK WYKSZTAŁCENIA WYŻSZEGO W przypadku braku wyższego wykształcenia budowlanego dopuszczamy możliwość awansu na pozycje opiekuna technologii. Jest to droga dla osób które chcą się ściśle specjalizować się w jednej z technologii jakie oferuje klientom nasza spółka.

bez
Były pracownik
@Pytanie

Tam nie ma awansów dla normalnych pracowników. Musisz zostac zatrudniony z zewnątrz, najlepiej z kellerowa

Buhaha
Były pracownik
@bez

Albo być z Franki

Wiktoria
Inne
@bez

Czyli aplikować przez ogłoszenie? I to mi daje większe szanse, serio? Zawsze mi się wydawało ze jest odwrotnie wręcz.

agata
Pracownik
@Buhaha

W przypadku ex frankow na jeden odnotowany awans przypada chyba odejście 3 z 4 kierowników. Niestety polityka jest taka ze lepiej sie zwolnic i zatrudnic ponownie z zewnatrz, niz liczyc na uznanie pracodawcy i jakies profity

Buhaha
Były pracownik
@agata

Gdyby nie dostał działu technologicznego też by się zwolnił buhaha. Trzeba było się w końcu przemieścić krok od komina i w końcu zacząć pracować to się pozwalniali

Domi
Były pracownik
 Pytanie
@Buhaha

Krok od komina? Przeciez kierownicy od F. musza ogarniac caly kraj. Jeden kontrakt robisz nad morzem, a za chwile dojezdzasz pod tatry

Karolina
Inne
@Domi

A czy firma dokłada do takiej relokacji? Czy jak to wygląda w praktyce?

Domi
Były pracownik
@Karolina

Dokłada ale tobie godzin na dojazd do miejsca pracy. Czy dojezdzasz 6h czy 2h nikogo to nie interesuje.

Agata Nowy wpis
Kandydat
@Domi

Dlaczego nie? A czy ktoś wprost na ten tematy tutaj rozmawiał? Jak na dzień dzisiejszy przyjmowane są tutaj jakiekolwiek sugestie? Komu można o nich wspominać, z kim najczęściej pracownicy rozmawiają o tego typu kwestiach?

Prosty człowiek Nowy wpis
Były pracownik
@bez

Pracowałem w tej firmie przez kilka miesięcy. Byłem typowym korpo szczurem na ul. Hołubcowej. Atmosfera ciężka,choć szefostwo próbuje udawać,że tu bez układów możesz się wybić. Niestety nie ma w tym krzty prawdy. Jeżeli nie spotykasz się z szefostwem po pracy,jeżeli nie jesteście w żaden sposób spokrewnieni,to nie masz żadnych szans na awans. Byłem bardziej kompetentny i zdobyłem więcej umiejętności,niż ludzi,którzy pracują tu latami po tzw. znajomości. Ci zaś najbardziej się obijają i pozwalają na wszystko. Ogólnie typowe corpo i zdecydowanie nie polecam,nie da się tam długo wytrzymac.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Stump Franki sp. z o.o.? Na GoWork.pl jest 9 marca kilka ogłoszeń.

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Rekrutacja jest bardzo uproszczona. Po wstępnej weryfikacji CV jest przekazywane do przyszłego szefa/ szefowej. Najpierw jest rozmowa telefoniczna a następnie lub od razu zaproszenie na rozmowę. Kandydat/ kandydatka otrzymuje odpowiedź zwrotną zgodnie z ustaleniami. Wciąż rośniemy i rekrutujemy. Zachęcamy do śledzenia ogłoszeń na portalach pracy oraz naszej stronie www.stumpfranki.pl w zakładce "praca" a także na mediach społecznościowych.

Ok
Kandydat
 Pytanie

Witam warto tam pracować jako operator palownicy??

Marek
Inne
@Ok

Niestety nie wiem bo dopiero mam zamiar aplikować. Niewiele się tu można dowiedzieć o warunkach. Mnie najbardziej interesuje jak płacą bo jak najniższą krajową to zrezygnuje. Będziesz wysyłał CV?

Ok
Kandydat
@Marek

Zastanawiam się . Mam ofertę z innej firmy

Agata
Inne
@Ok

I obydwie porównywalne jeśli chodzi o warunki skoro się zastanawiasz? W sumie to wysłałeś już może?

Pytanie
 Pytanie

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Stump Franki sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

Buhaha
Były pracownik
@Pytanie

Szukają pracownika niskobudżetowego

Pracodawca

@Buhaha

Specyfiką i wartością tego portalu jest właśnie to, że można swobodnie się wypowiadać i pisać w 100% subiektywne opinie. Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji, by sprawdzić i przekonać się jak będzie faktycznie w Twoim przypadku przyszły Kolego lub przyszła Koleżanko :) Odnośnie do rekrutacji, to trzeba się nastawić na szczerą i otwartą rozmowę :) Sama rekrutacja jest prosta i przejrzysta. Po wstępnej weryfikacji ofert, wybrani kandydaci są zapraszani na spotkanie do naszych biur w regionach lub w centrali. Najczęściej jest to rozmowa z bezpośrednim przełożonym i w zależności od specyfiki stanowiska również ze specjalistą w danej dziedzinie. W takim składzie potem też razem pracujemy, więc jest to również okazja do zapoznania się z częścią przyszłego zespołu.

Buhaha
Były pracownik
@Stump Franki sp. z o.o.

Macie tak beznadziejną atmosferę, że wątpię, aby ktoś chciał być Waszym kolegą/koleżanką.

Bzyk
Kandydat
 Pytanie
@Buhaha

Co jest nie tak z atmosferą?

1
 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stump Franki sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Pytanie
 Pytanie

Czy jest możliwość pracy w STUMP-HYDROBUDOWA SP. Z O.O. na część etatu?

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry, zasadniczo poszukujemy osób do współpracy na pełnym etacie. Jednak obecnie potrzebujemy wsparcia na różnych stanowiskach, być może będzie sposobność na inne ukształtowanie czasu pracy w odniesieniu do konkretnych zadań. Zachęcamy do wysłania aplikacji i rozmowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Stump Franki sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Stump Franki sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii