Stowarzyszenie Rajska Szkoła

4.6 Dodaj merytoryczną opinię
Renata

Dzień dobry, Moje dziecko od roku chodzi do Rajskiej Szkoły i najlepszą opinią jest jej pytanie "Mamo dlaczego tak późno mnie tu przepisałaś" :-) .Oczywiście wszędzie śa różnego rodzaju problemy, ale śa one na bieżąco wyjaśniane rozwiązywane, tzw akcja-reakcja :-) Mam porównanie z inną szkołą i nie zgodzę się że poziom jest niski . We wrześniu moje dziecko było daleko w tyle z angielskim , pani stanowcza wymagająca, dużo pracy włożonej w naukę ,ale efekty są już po pierwszym roku. Pierwszy raz spotkałam się z tak niesamowitym zaangażowaniem nauczycieli\(chociaż w poprzedniej szkole część też była mocno zaangażowana ale niestety mniejszość ) . Wspaniała jest ta innowacyjność w szkole , projekty i wiele innych rzeczy w które dzieci mogą i chcą się zaangażować . Nauczycielom i Dyrekcji po prostu się chce ,to ludzie energiczni ,uśmiechnięci ,. Lekcje na FB i online świetne , ojj dużo bym tu mogła pisać pozytywów :-). Pozdrawiam i życzę udanych wakacji Mama uczennicy Rajskiej Społeczności :-)

zaneta

Pracowałam na zastępstwie tylko rok w edukacji wczesnoszkolnej kilka lat temu, kiedy był inny skład Dyrekcji. Nie wiem jak jest teraz, słyszę dobre opinie,ale wtedy było dobrze. Miła atmosfera, w klasie mniej niż 20 uczniów, sale przestronne, więc komfort pracy był.

Dorota

Współpracuję z Rajskim Przedszkolem już od ponad roku a że szkołą kolejny miesiąc jestem bardzo zadowolona,faktury opłacone w terminie. Współpraca układa się doskonale. Mam porownanie z innymi placówkami w KRK (również prywatne szkoly) oceniam Rajską Szkołę i Przedszkole bardzo wysoko i polecam:)

Zobacz wszystkie opinie (31)
Stowarzyszenie Rajska Szkoła