ROHLIG SUUS Logistics.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Praca Magazyniera

Trwa błyskawiczny proces rekrutacji pracowników magazynowych w ROHLIG SUUS Logistics - Praca w 48h. Dołącz do nas!

ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy łańcuchami dostaw. Zatrudniamy ponad 1400 pracowników w 24 oddziałach w Polsce i w Europie. Jesteśmy rozwijającym się zespołem wyjątkowych ludzi. Charakterystyczna dla nas jest atmosfera współpracy, która pozwala nam odnosić sukcesy.

Magazynier – Operator Wózka Widłowego

Oferujemy:

  • Sfinansowanie egzaminu UDT uprawniającego do obsługi wózków widłowych
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie + dodatki stażowe
  • Możliwości rozwoju zawodowego - szeroka baza szkoleń wewnętrznych, realne perspektywy awansu
  • Możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach obowiązujących procedur
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne)
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy i spotkania integracyjne
  • Wybrani kandydaci otrzymają ofertę zatrudnienia w ciągu 48 godzin

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy w magazynie
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Zaangażowania i chęci do pracy
  • Sumienności w pełnieniu obowiązków
  • Uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane

Obowiązki:

  • Rozładunek i załadunek towarów
  • Kompletacja ładunków na magazynie
  • Kontrola jakościowa przygotowanego towaru
  • Obsługa wysokiego składu
  • Dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległym

Przejdź do formularza aplikacji

www.suus.com