Eurovia Polska S.A

2 Dodaj merytoryczną opinię
Eurovia Polska S.A
counter
2 133 153 5 1

Opinie o Eurovia Polska S.A

Nikt Nowy wpis
Były pracownik

Super ze usuwacie negatywne opinie! Tyle jesteście warci w Polszy.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ktoś Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Nikt

Nie sądzisz, że Twój komentarz jest najlepszym dowodem na to, że nie usuwają?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
Technolodzy z Eurovia Polska prelegentami specjalistycznych szkoleń PSWNA

W imieniu Polskiego Stowarzyszenia Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych, jako Partner wydarzenia, zapraszamy do udziału w cyklu szkoleń specjalistycznych „Drogi samorządowe – budowa, utrzymanie, recykling, jakość”, które zostaną zrealizowane w formule online, w terminie od 25 lutego-29 kwietnia 2021.

Cykl składa się z czterech 2-godzinnych szkoleń, z których każde poświęcone jest innej tematyce związanej z budową, utrzymaniem, recyklingiem oraz jakością budowania dróg. Celem zaproponowanych zagadnień jest zachęcenie przedstawicieli branży do zgłębiania wiedzy na temat technologii asfaltowej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Organizatorem wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych, którego Eurovia Polska jest wieloletnim, aktywnym członkiem. Webinaria nagrywane są we współpracy z wydawcą Magazynu Autostrady, a w wydarzeniu swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem dzielą się nasi eksperci Oliwia Merska i dr Wojciech Sorociak.

Terminarz spotkań, szczegóły programu i zapisy dostępne są na stronie organizatora pod adresem: drogi-samorzadowe.pl

Pomocna?
TakNie
Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
Eurovia Polska wspiera rozwój technologii przyszłości

Śląski Oddział Eurovia Polska we współpracy z Działem Technologii i Rozwoju udzieliły wsparcia studentom Politechniki Śląskiejprzy realizacji prac naukowo-badawczych prowadzonych w ramach programu Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza.

Eurovia Polska zaangażowała się w pomoc studentom ze Studenckiego Koła Naukowego TarMac w realizacji projektu badawczego nad technologią ARAMIS służącą do pomiaru odkształceń w czasie rzeczywistym w ramach cyfrowej korelacji obrazu (DIC). Technologia ta pozwala określić, przy użyciu zaawansowanego aparatu fotograficznego, jak dany przedmiot przemieszcza się w przyjętych odstępach czasu, dzięki czemu możliwa jest m. in. obserwacja ugięć nawierzchni podczas przejazdu samochodu. 

Pracownicy Eurovia Polska wykonali warstwę z mieszanki niezwiązanej, na której następnie przeprowadzono pomiary nośności płytą statyczną VSS oraz badanie ugięć belką Benkelmana. Obecnie badania te są powszechnie wykorzystywane w celu weryfikacji poprawności wykonania warstw niezwiązanych oraz do oceny stanu technicznego nawierzchni drogi. Tym razem jednak badania wykonane w tradycyjny sposób zostały porównane z wynikami otrzymanymi podczas pomiarów wykorzystujących kamery, które umożliwiają określenie przemieszczeń w czasie rzeczywistym na podstawie wykonanej serii zdjęć.

Otrzymane wyniki są niezwykle obiecujące i pozwalają mieć nadzieję na wykorzystanie w przyszłości szybkich i wygodnych pomiarów przy pomocy zestawu kamer w zastępstwie tradycyjnych metod, wymagających stosowania ciężkiego sprzętu.

Pomocna?
TakNie
Greg

Pracuje w eurovi w Londynie i myśle żeby zrobić transfer do Mysłowic. Po przeczytaniu opini trochę mam obawy.

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Greg 2
Pracownik
@Greg

Cześć ja pracuje w eurovia w franci regionie paryskim jusz 20 lat ale narazie niewiedzę przyszłość w Polsce

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Tak
Pracownik
 Pytanie
@Greg 2

A nie potrzebuja tam pracownika?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.
Kandydat
 Pytanie

Witam, Czy ktoś mógłby przybliżyć czym zajmuje się specjalista ds. Sprzętu? Czy jeździ i naprawia, czy tylko kontroluje i dba by wszystko było sprawne. Dziękuję za pomoc

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Usuwane wiadomosci
Użytkownicy czekają na odpowiedź 64 dni.
Były pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)Oddział Mysłowice. Czy poprawiło się coś w kwestii firm podwykonawczych czy dalej jest podział na równych i równiejszych?

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś1
Podwykonawca
Użytkownicy czekają na odpowiedź 64 dni.
Pracownik
 Pytanie

Witam. Czy w oddziele Mysłowice zmieniło się coś odnośnie sprzętów od podwykonawców czy dalej są podziały na równych i „równiejszych”? Pozdrawiam.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Podwykonawca
Użytkownicy czekają na odpowiedź 64 dni.
Pracownik
 Pytanie

Witam. Jak wyglada sprawa z najmem sprzętu - oddział Mysłowice. Zmieniło się coś czy dalej są równi i „równiejsi”? Pozdrawiam.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
bolo

Gutek w tej firmie nie dają podwyżek ja się starałem biłem rekordy produkcji podnosiłem kwalifikacje zero podwyżki premii nikt nawet nie powiedział pocałuj(usunięte przez administratora)więc oczym ta gadka

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Józik
Były pracownik
 Pytanie
@bolo

Dobre. W czasie gdy ja tam pracowałem od 2017 podwyżki były obligatoryjne 1 stycznia każdego roku, o około 5 proc. Premie były co miesiąc. Ile? 300 brutto, niby niewiele, ale jednak. Kilka miesięcy przed zamknięciem oddziału niestety skończyło się.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Pracodawca

 Aktualność
KOLEJNA ODSŁONA AKCJI #RAZEMDLASZPITALI

Na przełomie listopada i grudnia odbyła się czwarta i ostatnia w tym roku odsłona akcji #Razemdlaszpitali, w ramach której spółki Grupy VINCI działające w Polsce zapewniły posiłki dla medyków na pierwszej linii frontu w walce z COVID-19.

Pandemia wirusa SARS-CoV-2 wpłynęła na wszystkie dziedziny naszego życia. Najbardziej jednak dotknęła personel medyczny, który każdego dnia podejmuje walkę o życie pacjentów zarażonych COVID-19, którzy w ciężkim stanie trafili pod ich opiekę. 

W tym trudnym czasie życzliwe gesty mają wielką moc. Dlatego chcieliśmy po raz kolejny okazać naszą solidarność z pracownikami służby zdrowia przekazując ciepłe, pełnowartościowe posiłki regeneracyjne lekarzom, pielęgniarkom i ratownikom ze szpitala zakaźnego przy ul. Wolskiej w Warszawie. W ten sposób spółki Grupy VINCI w Polsce po raz kolejny dziękują i wyrażają ogromne uznanie dla zaangażowania i heroizmu personelu medycznego. 

Wszystkie odsłony akcji charytatywnej

Od marca tego roku, w ramach akcji #Razemdlaszpitali pomogliśmy już ponad 30 placówkom w całej Polsce. Wśród nich są szpitale, centra medyczne oraz domy pomocy społecznej. Nasza pomoc obejmowała przekazanie środków ochrony osobistej (maseczek, rękawic, przyłbic) oraz darowiznę sześciu respiratorów do szpitali w Krakowie, Warszawie, Szczecinie, Gdańsku, Kaliszu i Bydgoszczy. W imieniu 12 spółek VINCI działających w Polsce, tj.: Warbud, Eurovia Polska, ATEM-Polska, Menard, ETF Polska, Soletanche Polska, Calanbau-TPI, Freyssinet Polska, VINCI Facilities Polska, VINCI Immobilier Polska, Axians Networks Poland, Remea – akcję koordynowała Fundacja Warbud – Warto Pomagać.

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność
660 DRZEW NA 660-LECIE MIASTA MYSŁOWICE

Zlokalizowana w Mysłowicach jednostka Eurovia Polska (Sektor Mysłowice) została zaproszona przez Urząd Miasta do udziału w akcji „660 drzew na 660-lecie Miasta Mysłowice”.

Akcja zadrzewiania miasta to część kampanii edukacyjnej dotyczącej ochrony środowiska pn.: Zielone Mysłowice organizowanej w ramach obchodów 660 rocznicy nadania Mysłowicom praw miejskich.

W Inicjatywę mogły się włączyć zarówno osoby prywatne jak i firmy. Postanowiono, że z naszym udziałem zazieleni się teren miejskiego przedszkola nr 19 w Mysłowicach. Swoje miejsce na terenie przedszkola znalazło 5 pięknych platanów, które dzięki możliwości zrzucania kory, są wysoce efektywne w oczyszczaniu powietrza. Gatunek drzew dostosowany został również do specyfiki terenu. Ciekawostką może być fakt, że europejskie korzenie gatunku Platanus acerifolia wywodzą się z Francji.

Pomocna?
TakNie
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 112 dni.
 Pytanie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Eurovia Polska S.A? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Pracodawca

 Aktualność
#RAZEM DLA SZPITALI

We wrześniu, tuż przed drugą falą epidemii COVID-19, spółki Grupy VINCI działające w Polsce kontynuując wspólną akcję #razemdlaszpitali przekazały polskim placówkom 6 ratujących życie respiratorów.

Rozpoczął się okres jesienno-zimowy, a wraz z nim przyszło nam zmierzyć się z drugą falą epidemii COVID-19, której skutkiem jest ponad 5 tysięcy osób przebywających w szpitalach w całym kraju, pośród których kilkaset wymaga intensywnej terapii i wspomagania oddychania za pomocą respiratora.
W tym trudnym czasie spółki VINCI kontynuują wspólną akcję #Razemdlaszpitali i niosą pomoc potrzebującym. Dzięki Fundacji VINCI, spółki Grupy VINCI otrzymały niezbędne środki na zakup sześciu wysokiej klasy respiratorów turbinowych Servo-air, które pomogą polskim medykom w walce o życie pacjentów. Respiratory trafiły do sześciu szpitali – w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Kaliszu, Szczecinie i Bydgoszczy.

Podarowany sprzęt nie wymaga centralnego zasilania sprężonym powietrzem ani podłączenia do prądu. Bateryjne zasilanie turbiny eliminuje konieczność stosowania ciężkich butli z gazem, dzięki czemu respiratory można łatwo przemieszczać z oddziału na oddział. Dostawa urządzeń obejmuje 24-miesięczną gwarancję, a także uruchomienie i szkolenie personelu medycznego. Koordynatorem wszystkich działań, w imieniu Clubu Pivot Poland, była Fundacja Warbud Warto Pomagać. Sprzęt został oznakowany logotypem akcji #Razemdlaszpitali.

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu Radosław Kołaciński w słowach podziękowania zaznaczył, jak ważna jest otrzymana pomoc: Przekazany sprzęt stanowi dla nas ogromne wsparcie, posłuży on pacjentom Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, u których pojawi się konieczność wspomagania ich niewydolnego układu oddechowego, zakażonych COVID-19. Dzięki wyposażeniu w turbinę możliwe będzie wykorzystanie respiratora w pomieszczeniach, które nie posiadają instalacji sprężonego powietrza, jak również podczas transportu pacjenta.
Od marca do września przy wsparciu Fundacji VINCI w gronie 12 spółek VINCI działających w Polce, tj.: Warbud, Eurovia Polska, ETF Polska, ATEM-Polska, Menard, Soletanche Polska, Calanbau-TPI, Freyssinet Polska, VINCI Facilities Polska, VINCI Immobilier Polska, Axians Networks Poland, Remea pomogliśmy już ponad 30 placówkom w całej Polsce. Wśród nich są szpitale, centra medyczne oraz domy pomocy społecznej.
Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność
NASZE PROJEKTY BADAWCZE


Eurovia Polska S.A. w ramach współpracy badawczo-rozwojowej z Wydziałem Budownictwa i Ochrony Środowiska Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie prowadzi zaawansowane badania nad mieszankami mineralno-asfaltowymi typu SMA-MA. Mieszanki te przeznaczone są do wykonywania warstw ochronnych na obiektach mostowych oraz warstw przeciwspękaniowych i przeciwzmęczeniowych w tradycyjnych konstrukcjach nawierzchniowych. 

SMA-MA jest to mieszanka drobnoziarnista o wysokiej zawartości lepiszcza asfaltowego modyfikowanego polimerami wykazująca bardzo wysoką wytrzymałość na zmęczenie i rozciąganie. Mieszanki SMA-MA łączą korzystne cechy mastyksu, asfaltu lanego oraz mieszanek mastyksowo-grysowych typu SMA. Dzięki temu otrzymujemy elastyczny, szczelny oraz odporny na deformacje trwałe materiał, o dobrych parametrach reologicznych szczególnie w niskich temperaturach. Zastosowanie w układzie konstrukcji nawierzchni odpowiednio zdefiniowanej warstwy przeciwspękaniowej/przeciwzmęczeniowej pozwala uzyskać efektywne technicznie i ekonomicznie sposoby zwiększenia trwałości nawierzchni.
Doświadczenia uzyskane w ramach prowadzonej współpracy dały do tej pory bardzo dobre efekty i zostały wykorzystane już w kilku zadaniach realizowanych przez Eurovia, między innymi przy remoncie wiaduktu w Policach, budowie wiaduktu drogowego nad drogą ekspresową S3 „węzeł Tczewska” oraz przy budowie trasy autobusowo-tramwajowej łączącej osiedle Nowy Dwór z centrum Wrocławia. 
Jedną z większych inwestycji, jaką Eurovia zrealizowała w ostatnich latach z wykorzystaniem mieszanki SMA-MA, był remont arterii łączącej lewobrzeżną i prawobrzeżną część Szczecina, zwanej Trasą Zamkową. Zastosowano tam innowacyjną mieszankę SMA-MA 8 PMB 65/105-80 jako zabezpieczenie hydroizolacji o grubości ok. 3.0 cm na długości ok. 1,8 km. 

Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność
PROGRAM PRAKTYK W EUROVIA

Teoria bez praktyki jest martwa, a praktyka bez teorii głupia – komentarz naszej praktykantki Barbary doskonale odzwierciedla niemałą potrzebę dzisiejszych uczniów i studentów, by w praktyce móc rozwijać kompetencje.

Umożliwienie studentom zdobycia praktycznych doświadczeń, a także promocja perspektyw rozwoju zawodowego w Grupie Eurovia to cele, jakie przyświecały organizacji naszego programu praktyk, którego pilotażowa edycja została zrealizowana w Sektorze Mysłowice.

Pod okiem naszych specjalistów pięcioro studentów poznało specyfikę pracy w wytwórni mas bitumicznych, laboratorium drogowym, dziale ofertowania i BHP, a także pozostałą działalność Eurovia. Aktualnie w naszym zespole jest z nami dwoje praktykantów. Jedna z uczestniczek pilotażowej edycji najbliższe 6 miesięcy spędzi w dziale ofertowania, natomiast piąta uczestniczka rozpoczęła praktyki od września w Szczecinie.


Jak wygląda program praktyk studenckich?

Zorganizowane na 3 poziomach praktyki kierowane są zarówno do osób, które zdecydowały się związać swoją przyszłość z budownictwem drogowym, jak również do studentów początkowych lat, stojących jeszcze przed wyborem specjalizacji.

Udział w praktykach pozwolił na zmierzenie się z zagadnieniami, na które nie każdy inżynier znajduje czas podczas rozwoju swojej kariery, a także na zdobycie cennych doświadczeń, których nie powstydziłby się żaden kierownik budowy. Warto podkreślić, że zgodnie z założeniami, tylko 1 praktykant odbywa praktykę na danym poziomie w danym czasie, co umożliwia zindywidualizowane podejście.
Pomocna?
Tak2Nie
Adrianna

@były pracownik a jak dawno tam pracowałeś, może się teraz zmienił team?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Roman
Użytkownicy czekają na odpowiedź 210 dni.
Klient
 Pytanie

Koledzy dajcie znać jak sytuacja jest w Eurovi jeśli chodzi o najem sprzętu.(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 213 dni.
 Pytanie

Czy w EUROVIA POLSKA S. A. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 415 dni.
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w EUROVIA POLSKA S. A. podczas okresu próbnego?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Podwykonawca

Pracuje u jednego z podwykonawców Eurovi i ze swojej opserwacji mogę powiedzieć że pracownicy wyglądają na zadowolonych i nie wydaje mi się żeby musieli pracowaćtak ciężko jak u małych prywatnych pracodawców którzy liczą każdą złotówkę, niestety zdażają im się delegacje i nocki i z tym należy się liczyć. Co do płacenia podwykonawcą to nie ma żadnego problemu bo pieniądze wypłacane sąterminowo... z jednym ale... zdaża się czekać miesiąc na protokoły odbioru które są niezbędne do wystawienia faktury. Dodam jeszcze że jeśli chodzi o kontakt z firmą i organizaje pracy to jak wiadomo najwięcej zależy od kierowników, a tu jak wszędzie jest różnie

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o Eurovia Polska S.A - Bielany Wrocławskie

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Eurovia Polska S.A