Opinie o Eurovia Polska S.A w Bielany Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Eurovia Polska S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Eurovia Polska S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Eurovia Polska S.A w Bielany Wrocławskie

Byly pracownik

Nie polecam. Pracowałem w IT. Wymagania ogromne a pensja marna. Jezeli uda ci sie przejsc rekrutacje w tej firmie to uwierzcie mi, ze znajdziecie z wieksza pensja prace. Nie dziwie sie, ze negatywne opinie sa usuwane. Ale w sumie przyjdzcie, po 3 msc sami napiszecie negatywna.

Podwykonawca

Witam. Czy w oddziele Mysłowice zmieniło się coś odnośnie sprzętów od podwykonawców czy dalej są podziały na równych i „równiejszych”? Pozdrawiam.

Administrator Nowy wpis

Czy firma Eurovia Polska S.A oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

ikonka

Sprawdź 4 opinie klientów firmy Eurovia Polska S.A w Bielany Wrocławskie.

Sprawdź

Marzena

Jeśli były stosowane jakies niefajne zachowania i masz przez to problemy zdrowotne to czemu tego nigdzie nie zgłosisz? Jeśli inni też tak mieli to może warto?

John
@Marzena

To jest cała firma eurovia niewygodne prawdziwe wpisy są usuwane muszą się wybielać aby francuz ich utrzymywał. samochody służbowe. Paliwo za darmo. Bogate premię a pracownik to dno za parę groszy pracuje nawet obiady regeneracyjne w zimie nie każdemu przysluguja

MOCNY Nowy wpis
@John

Takie firmy powinno się zamykać ponieważ zarobki dla pracownika drogowego na poziomie 3200 zł brutto to wstyd jak dyrektorzy którzy którzy przyjmują pracowników na takiej stawce to się Boga nie boją. To idzie tak aby poganiacz ludzi zarobił 6000zl to fizycznemu trzeba odebrać tak jest w oddzielę krakowskim w Jaworniku wstyd eurovi............ ....

Iza Nowy wpis
@MOCNY

Zamknąć nie zamkniesz a jak ludzie się zatrudniają to widać, że na warunki muszą się jednak godzić... A ile według Ciebie powinno być relatywnie za pracę tutaj?

Mocny Nowy wpis
@Iza

Widzę że nic nie wiesz o pracy na drogach podzwoń po firmach drogowych to się dowiesz ile się zarabia na drogach pod nadzorem poganiaczy bo plan trzeba wykonać na pewno nie najnisza krajowa jak masz ochotę to cie przyjmą wszystkich biorą teraz na fali Ukraińcy to nie jest Tajlandia

Mocny

Oddzial krakowski to najgorszy z całej eurovi jest zrobiona porobione sitwy które zarabiają krocie a oszczędza się na fizycznych pracownikach

Znajoma
Kandydat

Firma kogucik zatrudnia ludzi po znajomości bez wiedzy i kompetencji ale za to z "plecami a starego pracownika nie potrafi docenić, wstyd!!!

logo firmy Elektryk
VMA Polska Sp. z o.o.
(20 opinii)
logo firmy Pracownik kuchni / Pracownik obsługi klienta
Compass Group Poland
(123 opinii)
logo firmy Order picker
Bielany Wrocławskie
AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k.
(105 opinii)
logo firmy Kasjer/Kasjerka
Golden Serwis Sp. z o.o.
(307 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Eurovia Polska S.A? Z tego, co widzę, poszukują kogoś na stanowisko Kierownik Budowy

Kandydat

Witam jakie są zarobki na kamieniołomach jakieś widelki na rękę

@Kandydat

Widzę, że mają ogłoszenie na stanowisku robotnika drogowego, i oferują od 4 tyś brutto... może tu będzie podobnie? Daj znać, czy zdecydowałeś się aplikować

Czy zarobki w firmie Eurovia Polska S.A są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Kandydat

Jakie tam są zarobki na początku netto

@Kandydat

A o jakie stanowisko pytasz?

@Jolanta

Operator węzła przerubczego operaore ładowarki koparki spawacz

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Eurovia Polska S.A?

Miły

Firma duża i prężna z dobrym zapleczem- typowa korporacja. Pracując tam wynagrodzenie było zawsze na czas choć zdarzało się,że brakowało godzin na pasku za wykonaną pracę.w firmie wypłaca się nadgodziny i przestrzega się BHP. Wynagrodzenie z roku na rok coraz słabsze nie adekwatne do wykonywanej pracy i cen w sklepach... Atmosfera w firmie dobra,choć zdarzały się sporadyczne wypadki gnębienia i poniżania pracowników fizycznych przez przełożonych gdzie dyrekcja przymykała oko udając,że nic się nie dzieje. Chłopaki na budowie na ogół znają się na robocie i wykonują ją dobrze,choć od pewnego czasu brakuje dobrych fachowców bo odchodzą z firmy w poszukiwaniu lepszej kasy aby starczyło na życie. Firma dobra do nabrania podstawowego doświadczenia zawodowego gdy nie ma się wymagań finansowych.

Irena
@Miły

i jak brakowało tych godzin na pasku, to szliście jakoś to rozwiązać, aby wypłacili Wam resztę, czy jak?

@Irena

Ciężko było rozwiązać problem brakujących godzin ponieważ nie otrzymywaliśmy i nie mieliśmy wglądu do raportu godzin.Ogólnie nie otrzymywałem wynagrodzenia za brakujące godziny.Kiedyś dostałem chyba w drodze wyjątku wydruk z moich godzin od "Dobrego Przełożonego" Po około dwóch miesiącach zwrócono mi wynagrodzenie za brakującą sobotę ale tylko dla tego ,że doszło do ostrej wymiany zdań.

Miły

Jestem pracownikiem Eurovia Polska S.A.

Jolanta

A po czym stwierdzasz, że nie mają pojęcia, co robią? Nie wiem - jakaś sytuacja Cię w tym utwierdziła? A to ile zarabiają jak piszesz, że masakra?

edek
Kandydat

chcesz powiedzieć że zarabiasz jako fizyczny w eurovii 2500zł? Nie bądź śmieszny i nieściemniaj.

@edek

Znasz zarobki wszystkich w firmie że wyciągasz takie tezy? :D To ile tam sie zarabia?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Eurovia Polska S.A odbywa się również w języku angielskim?

Byly pracownik

@Byly pracownik

Ale normalnie pełen etat pracowałeś chociaż czy po godzinach trzeba było robić żeby się wyrabiać?

Robert
@Byly pracownik

Pachnie mi opinią sfrustrowanego byłego pracownika. Twierdzę, że w firmie są bardzo dobre warunki pracy. Mam z chłopakami kontakt i robią dobrą robotę.

Emilia

Był z Was ktoś na praktykach w Gorzowie? Warto się pokusić? Zastanawiam się jak z płatnością, czy w tym czasie da się utrzymać

były pracownik

Niestety opinie negatywne są usuwane więc nie wiem po co wogoole zakładać takie coś jak opinie o Eurovia skoro nie można odkryć prawdy o firmie..... żałosne

Jack Snow
@były pracownik

akurat gowork uniemożliwia dowolne usuwanie wpisów przez firmy, więc może to co napisałeś było niezgodne z regulaminem serwisu

Podwykonawca

Tomasz G.
Klient
@Podwykonawca

Jak jesteś z Rybnika - to jesteś cacy. Jeśli nie - to z góry nie masz szans.

Staszek
@Podwykonawca

Jak dobrze będziesz smarował tym kmiotom młodym kierownikom to przez chwilę będziesz miał dobrze ale ta firma długo się nie utrzyma rozkradną ja bo tam brakuje takiego właściciela prywatnego to może to by jakoś funkcjonowało.

Sławomir

Firma od zewnątrz super wygląda ale od wewnątrz porażka ludzie zatrudnieni w biurze na stanowiskach są po znajomości w ogóle nie mają pojęcia co robią nie wiem jakim cudem się ten oddział utrzymuje. Pracownicy fizyczni zarobki szkoda mówić za sprzątaczkę więcej się zarabia. Nie polecam tej firmy szkoda ino czasu tam pracować dlatego duża rotacja ludzi w tej firmie. I proszę nie kasować tego komentarza dziękuję.

Pracodawca

@Sławomir

Sławomir, dziękujemy za Twój komentarz, bardzo zależy nam na każdej opinii, ponieważ chcemy być coraz lepszym pracodawcą, dlatego prosimy o kontakt na adres hr@eurovia.pl, aby móc lepiej przeanalizować sytuację o której piszesz.

Na stronie internetowej GoWork.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Eurovia Polska S.A. Poszukiwani są Operator Koparko-Ładowarki. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Czy pracownicy Eurovia Polska S.A mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Eurovia Polska S.A?

Zostaw merytoryczną opinię o Eurovia Polska S.A - Bielany Wrocławskie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Eurovia Polska S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Eurovia Polska S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurovia Polska S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Eurovia Polska S.A?

Liczba opinii klientów firmy Eurovia Polska S.A, to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurovia Polska S.A?

Kandydaci do pracy w Eurovia Polska S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Eurovia Polska S.A