TBS-Technologie budownictwa specjalistycznego

Wrocław

Opinie o TBS-Technologie budownictwa specjalistycznego

smsl

@Danon, to staż, więc jak na taka firme to więcej jak 700-800 złotych bym się nie spodziewał. :) jednak ważne zdobyte doświadczenie

NIEWYPŁACONY

Jesteśmy bardzo niezadowoleni z współpracy z firmą TBS to (usunięte przez administratora) z którymi na dodatek nie ma żadnego kontaktu ciekawi mnie czy nadal tak niewinnych ludzi kantują , jeżeli ktoś ma do nich jakiś aktualny kontakt to proszę się zgłosić chętnie porozmawiam lub spotkam się z Prezesem. Pozdrawiam poszkodowanych

kitka75

Firma nierzetelna i oszukująca na każdym kroku która po ukończonych i odebranych robotach nie płaci( biorąc pieniądze od inwestora) wprost informując podwykonawcę że nie otrzymają pieniędzy bo...... śmiech na sali. Sprawa trafia do sądu. ( ponoć wielu podwykonawców już tak załatwili).

jets

Firma bardzo niesolidna, próbuje "wykręcić" kogo się da, nie ma znaczenia czy to pracownik, czy podwykonawca czy dostawca. Sprawdżcie chociażby jak często zmieniała adresy i statusy prawne. Nie polecam

ala

Jest to firma nieszanująca pracowników i podwykonawców oraz dorabiająca się na ludzkiej krzywdzie. znam przypadki kiedy pracownikom po przepracowanym miesiącu powiedzieli o redukcji stawek ale żeby było śmieszniej było to za już przepracowany miesiąc. Ogólnie bardzo słaba firma kadra niewykwalifikowana na wszystkich budowach się z nich śmieją. Jak z nimi popracujecie to sami zobaczycie. Pełna amatorka.

Zostaw opinię o TBS-Technologie budownictwa specjalistycznego - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TBS-Technologie budownictwa specjalistycznego