Zakład Torowy Sp. z o.o.

Wrocław

Zakład Torowy Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Torowy Sp. z o.o.

Na ile zmian się pracuje w zakładzie torowym? Zdarza się praca w soboty, niedziele? Jest wówczas lepiej płatna?

ja116

Ogólnie mam bardzo złe doświadczenia z pracy w tej "firmie" wynagrodzenie marne, praca zmianowa, do lekkich nie należy, premie niby są ale bez podania przyczyn mogą zostać zabrane, do tego "genialny" kierownik. Odradzam

Zostaw opinię o Zakład Torowy Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Torowy Sp. z o.o.