Opinie o Eurovia Polska S.A. w Bielany Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Eurovia Polska S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Eurovia Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurovia Polska S.A. w Bielany Wrocławskie

Jakub

Czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Może dowiem się coś więcej?

C

dlaczego jest ciężko się dostać do EUROVIA ja bardzo chciał bym tam pracować przy asfalcie w robotach drogowych spróbować takiej pracy ale przyjęć nie mają ludzie opisujecie bajki bo ta firma jest dobra i porządna prawie że nikt się stamtąd nie zwalnia tylko pracuje gdy by tak było co komentujecie o tym zakładzie miejsc by mieli ile wlezie

Norbi

Witam Ktoś pisał wcześniej o oddawaniu za soboty dni wolnych ( bo o nadgodzinach to można zapomnieć) Może opisze "proceder "oddawania poniekąd zgodny z prawem i tym co każdy podpisał przyjmując się do Eurovi. Czyli pracując w sobotę robi się to gratisowo lub odbiera w wolnym. (opis wariantu optymistycznego) a) odbieramy wolne w tym samym miesiącu np w poniedziałek ( wszytko proste i zrozumiałe dostajemy tyle kasy co zawsze) b) odbieramy wolne w inny m miesiącu (tu się można zdziwić) - za miesiąc w którym przepracowaliśmy sobotę dostajemy więcej kasy o tą sobotę ( jednak trudno się dowiedzieć dlaczego , jedni nie wiedzą myślą ze dostali premię, od kolegi się nie dowiesz bo myśli ze jego docenili , ogólnie to wielka tajemnica , kierownik sam nie wie - (ogólnie jak wie to nie do końca jest mu na rękę Ci tłumaczyć). W kadrach tak ci wytłumaczą ze dalej nic nie wiesz. - w miesiącu zimowym odbierasz dni wolne ( dnie wolne niepłatne bo kasę już wiozłeś wcześniej). W tym momencie można się pienić i skakać do woli. Firmie już nie jesteś potrzebny, w tym momencie kadrowa ci wszytko wytłumaczy i wszytko zgodnie z prawem.

Eurovia Polska
@Norbi

@Norbi, skoro pracowałeś w sobotę, musisz dostać za to rekompensatę. Stąd, jak napisałeś, większe wynagrodzenie, które zostało Ci wypłacone. Jeśli sposób rozliczania godzin nadliczbowych jest niejasny, zapraszamy na szkolenie z Prawa Pracy, które już po raz kolejny będziemy organizować w sezonie zimowym dla naszych pracowników. Jednym z tematów tego szkolenia jest rozliczanie pracy w godzinach nadliczbowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

lolek
@Norbi

w firmie jest 12 miesięczny okres rozliczeniowy (podziękować PO ) proszę poczytać w kodeksie pracy na czym to polega (koledzy w pracy czytali łatwo to zrozumieć a oni udają ze czarna magia

Póki co zadowolony.
@Norbi

Doprawdy ? Dziwne , bo w chwilli obecnej istnieje tzw.harmonogram.Najprościej zrozumiec to tak ... Z codziennych nadgodzin przez kilka miesiecy firma zabiera po godzinie (lub dwie) na poczet zimowych tzw.zerówek. Czyli nie pracujesz , a pieniądze dostajesz , zgodnie z KP i okresem rozliczeniowym. Zaś każda sobota to dzień płatny 100% . I zasłonami rzeczywistości nie zmienia faktu że "EUFORIA" (jak nieraz żartobliwie mowimy) płaci za wolny dzień 100 , a za nadgodziny 50 ... O socjal u nie wspominam .... Wczasy pod gruszą , talony na święta, premie kwartalne ...

Bogdan

hej zna ktoś hasło do Wi-Fi Eurovia Rabowice

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Rekrut

Byłem u nich na rozmowie na stanowisko Serwisant IT. Dyrektor, który przeprowadzał rozmowę nie opowiedział absolutnie nic o stanowisku. Kandydaci mieli otrzymać odpowiedź o wyniku rekrutacji do konca listopada, a tymczasem odpowiedzi brak. Jest to bardzo nieprofesjonalne traktowanie kandydatów zainteresowanych pracą w tej firmie. Nie polecam.

Jakub

Ja mam inne zdanie na temat firmy i to zupełnie inne. Ale może przez tyle miesięcy coś się zmieniło?

BOLO
@Jakub

Ciekawe co?

Dominika

@Greg możesz złożyć na Kontrolera bo właśnie szukają w Mysłowicach, oferują stabilną pracę o umowę o pracę, bogaty katalog szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego i atrakcyjny pakiet benefitów, na Operatora równiarki też szukają i na Kierowce kat C+E i też jest to umowa o pracę.

Maryan

Aplikowałem do tej firmy ale liczba skrajnie negatywnych opinii jest po prostu przetłaczająca. Chyba o żadnej innej firmie nie przeczytałem aż tyle złego - oszukiwanie na nadgodzinach, łamanie prawa pracy i BHP, niskie pensje i brak premii. Dziwne umowy o pracę. Plusów praktycznie nie doczytałem. Czy jest w ogóle sens iść na rozmowę do tej firmy? Aplikację wysłałem na stanowisko specjalistyczne - kadra.

Robol

Pracuje w tej firmie jako szary pracownik i jedno co mogę napisać to jeżeli masz sporo wolnego czasu i nie lubisz pieniędzy to ta firma jest dla ciebie bo doba ma tu więcej niż 24 godz a nie zarobisz. Napierdzielasz w smrodach ciepłe do tego kask na głowie wszystkiego się czepiają wiecznie źle nie polecam tu pracy do tego zarobek w ryczalcie i zbieranie godzin na zime

koteluk

No i jak jest spreparowana @dudek chętnie poczytam twoje wyjaśnienia bo teraz są dwa ogłoszenia na stanowiska kierownicze i proponują tam umowę o pracę więc ciekawe jak mogą to sfabrykować

dudek

Z tym że jest respektowana to bym podyskutował, ale na pewno jest ciekawie spreparowana. (pracuje na stanowisku kierowniczym)

Jako, że prawdopodobnie pojawił się przedstawiciel EP na forum, to wrócę do mojego poprzedniego zapytania. Czy Eurovia Polska zatrudnia inżynierów branżowych tudzież koordynatorów robót branżowych / kierowników robót sanitarnych?

Rico

Jakie są widełki zarobków na Specjalista ds. sprzedaży i Specjalistę ds. Kadr i Płac w Mysłowicach

Pracownik12

"przyklad na kierowniak robót mostowych tez jest taka oferta w zachodnipomorskinm..oferuja bogaty katalog szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego atrakcyjny pakiet socjalny" AŻ SIĘ UŚMIAŁEM. Powiem tak wszystko zależy od dyrektora pod którym się pracuje. ( więc ogólnikowo ciężko oceniać) Jednak w mojej ocenie padaka, z braku innej pracy można się załapać ( i dalej szukać coś innego). Podsumowując -mała kasa -pokrętna umowa o pracę ( wszystko masz w ryczałcie już policzone - nadgodziny , pracę w nocy itp) -dużo nadgodzin -po skończonym kontrakcie kop w du.... -brak jakichkolwiek szkoleń ( nawet tych podstawowych) ( to na pewno zależy od oddziału) -brak możliwości rozwoju zawodowego (

Eurovia Polska
@Pracownik12

Pracownik12, a propo’s możliwości rozwoju w naszej firmie, w minionym sezonie szkoleniowym organizowanym w ramach Eurovia Akademia 2016, przeprowadziliśmy 116 sesji szkoleniowych z 35 różnych zagadnień – od szkoleń z zakresu kompetencji miękkich, po specjalistyczne szkolenia stanowiskowe. We wszystkich szkoleniach Eurovia Akademia w 2016 roku wzięło udział 1689 uczestników. Oprócz szkoleń dostępnych w katalogu finansujemy również szkolenia indywidualne w różnych formach jak choćby studia podyplomowe czy szkolenia eksperckie.

futszak
@Eurovia Polska

Ładnie napisane , liczby mogą sugerować że jest ok......, ale rzeczywistość jest taka, że szkoleń w firmie nie widziałem na oczy (pracuje na stanowisku kierowniczym). Jest ładnie wydana broszura (szkolenia są opisane), jest ocena pracownika ( w której nawet cały dział poświęcono szkoleniom), ale to koniec rozwoju wg Eurovi. Jak się sam nie nauczysz (czytaj za swoje) to firma ci w tym nie pomoże. A szkoda.

Rozumiem przez to roboty związane z budową sieci podziemnych, a konkretnie to wod.-kan.(odwodnienie) Po ostatnim pytaniu mam wrażenie, że nie miałaś styczności z pracą na budowach liniowych i/lub pracujesz/pracowałaś tylko w biurze. Odpowiadając na Twoje pytanie. Aby móc dojechać z biura budowy i poruszać się między powstającymi obiektami inżynieryjnymi np. WA, które są z reguły oddalone od siebie. To,tak a propos wymienionych wyżej robót mostowych.

nico

prawo jazdy debilu że dostajesz sam. służbowy bez kierowcy?

Mam pytanie czy oprócz inżynierów drogowych i mostowych Eurovia zatrudnia inżynierów branżowych?

Były operator w Jarosławiu

Nadgodziny które zostały wypłacone! A te 17 spraw to są wyłudzenia. Każdy kto pracował to wie o czym mówię. Ale to jest właśnie typowy Polak, daj palec to weźmie rękę. A po drugie ten sąd powinien już sobie pomyśleć, ma wierzyć pracownikom, ktorzy maja dokumenty podbite przez majstrow, ktorzy tez zlozyli sprawy w sadzie a kase mieli nie mala, w ktora były wliczone nadgodziny. Dlaczego na 8,9 majstrow tylko 3 sie postawiło, z tego jeden alkoholik. Temat rzeka.

xxx
@Były operator w Jarosławiu

A dlaczego pan się nie postawił !! jak mają raporty podbite i pracowali po godzinach to czego maja darować firmie majstrowie pracownicy pracowali tyle ile firma chciała .

xxx

Dlaczego nikt nie wspomina ile to Eurovia ma spraw za nadgodziny w Polsce teraz.

@xxx

Zgadza się w samym Jarosławiu ma 17 spraw sadowych .

kierownicy w eurovi maja sie super jesli chodzi o roboli to jak na taka ciezka robote szału nie ma

też pracownik

Może nie dostałeś premii, bo nie zasłużyłeś? Jest taka opcja, że z tego powodu się nie załapałeś, bo akurat ta firma przyznaje premie miesięczne i roczne. Nie każdy dostanie premię, bo to nie jest stawka z umowy o pracę - więc najwidoczniej są osoby, które robią więcej i dostają nie tylko stawkę z umowy. Na tym polega premiowanie.

również pracownik
@też pracownik

drogi pracowniku , od 4 lat w firmie nie było premii, więc o czym mówisz ?

Zostaw merytoryczną opinię o Eurovia Polska S.A. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Eurovia Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurovia Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurovia Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurovia Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Eurovia Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurovia Polska S.A.
1.9/5 Na podstawie 134 ocen.

Eurovia Polska S.A.