Eurovia Polska S.A.

Opinie o Eurovia Polska S.A.

Roman

Koledzy dajcie znać jak sytuacja jest w Eurovi jeśli chodzi o najem sprzętu.(usunięte przez administratora)

Podwykonawca

Pracuje u jednego z podwykonawców Eurovi i ze swojej opserwacji mogę powiedzieć że pracownicy wyglądają na zadowolonych i nie wydaje mi się żeby musieli pracowaćtak ciężko jak u małych prywatnych pracodawców którzy liczą każdą złotówkę, niestety zdażają im się delegacje i nocki i z tym należy się liczyć. Co do płacenia podwykonawcą to nie ma żadnego problemu bo pieniądze wypłacane sąterminowo... z jednym ale... zdaża się czekać miesiąc na protokoły odbioru które są niezbędne do wystawienia faktury. Dodam jeszcze że jeśli chodzi o kontakt z firmą i organizaje pracy to jak wiadomo najwięcej zależy od kierowników, a tu jak wszędzie jest różnie

Nickt

chciałem się zapytać czy jest jakaś praca za pracownika robót drogowych proszę o odpowiedz

Dział HR Eurovia
@Nickt

Dzień dobry, Zapraszamy na naszą zakładkę Kariera na stronie www.eurovia.pl. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam Izabela Konik

Gutek

Pewnie trzeba bardziej się starać to będą wyższe! Firm jest ok!

Anonimowy

(usunięte przez administratora) Zarobki bardzo niskie.

Kiniu

Zarobki są żałosne naprawdę w kopalni odkrykowej w tych czasach

Dominika
@Kiniu

Na forum publicznym staramy się raczej nie generalizować w taki sposób, w jaki zrobiłaś to Ty. Każdy może mieć bowiem inne oczekiwania, jeśli chodzi o wysokość zarobków. Na stronie EUROVIA POLSKA wyczytałam, że ich wszyscy pracownicy mają równy dostęp do oferty szkoleniowej i równe szanse rozwoju zawodowego. Powiesz nam coś więcej na ten temat? Jak wyglądają tam takie szkolenia?

pracujący wciąż

Mniej więcej co 2-3 lata zerkam na ten portal co się piszę o Eurovii. W sumie planowałem wstawienie komentarzu właśnie podczas ostatniej wizyty (gdzieś 2014-15), ale czas biegnie jak szalony i uleciało. Ale to co zamierzam napisać teraz a co zmierzałem wcześniej jest na tyle uniwersalne, że nawet jakbym wrócił tu za 5 czy 10 lat wciąż by pasowało. Jestem przekonany, że opinie na tym portalu dot. każdego pracodawcy są niemiarodajne, ponieważ zadowoleni z pracy pracownicy nie mają kompletnie żadnych potrzeb poszukiwania informacji na tego typu portalach. Jedynie ludzie, którzy albo z jakiegoś powodu zostali zwolnieni albo w ich mniemaniu niedocenieni są na tyle sfrustrowani, że muszą gdzieś wylać żal. Generalnie w firmie niema dużej rotacji co świadczy o tym, że coś ich tu trzyma. Czy pieniądze? Pewnie nie? Atmosfera? Koledzy, koleżanki? Prawdopodobnie wszystkiego po trochu. Sam zawiązałem tu kilka przyjaźni. W pracy często spędza się ponad 10h więc nie może to być tylko kasa. Zobaczcie co od 2-3 dni pisze się na temat Skanska.Teraz jest źle i wylały się złe komentarze, a wcześniej Ci komentujący siedzieli latami cicho. Pierwszy komentarz wstawiłem 06.04.2012 i mam nadzieję, że za kolejne 6 lat przyjdzie mi wstawić kolejną opinię w dalszym ciągu jako pracownik Eurovia. PS Jak w każdej firmie wiele zależy od przełożonego. I zawsze jest wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Pozdrawiam

nika
@pracujący wciąż

przepraszam jesteś pracownikiem w Bielanach ? chciałabym złożyć CV natomiast opinie trochę odstraszają, a nie ukrywam że szukam pracy , z którą wiązałabym dłużą współpracę.

@nika

@nika Dlaczego nie spróbować? Zapraszam do aplikowania poprzez stronę Eurovia.pl i zakładkę kariera. Można skorzystać z oferty "Aplikacja spontaniczna". Czekamy. Dział HR Eurovia.

Ale ludzie są żałośni. Mam nadzieję, że autor komentarza poniesie odpowiedzialność.Współczuję tej Pani, że musi pracować z takimi ludźmi. Podłość ludzka nie zna granic. Nie wiem jakie są kary za zniesławienie, ale mam nadzieję, że duże, a ów osoba następnym razem pomyśli czy warto wypisywać takie brednie.

Podwkonawca

Jestem podwykonawca. Czy mam się obawiać ze nie dostanę swoich zarobionych pieniędzy?

doda

A ktoś na temat pracy w biurze na Bielanach mógłby się wypowiedzieć? Warto?

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

@Adam

Wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się na stronie internetowej www.eurovia.pl w zakładce kariera. Również zapraszam do kontaktu drogą mailową. Dział HR Eurovia Polska S.A.

ciekawe czy mi ktoś z was powie są w oddziale w Mysłowicach jakieś zatrudnienia jestem zainteresowany pracą przy asfalcie

rekrutacja@eurovia.pl

Zapraszam do aplikowania. Obecnie zarówno oddział w Mysłowicach i Rybniku prowadzi rekrutację na stanowiska związane z pracami drogowymi. Dział HR Eurovia Polska S.A.

karololololo

A spawacz /slusarz ile ma netto na h?

@karololololo

Dzień dobry. Zapraszam do aplikowania na naszą ofertę pracy dla Spawacza/Ślusarza. Aktualnie poszukujemy pracowników w tej profesji do dwóch kopalń na terenie Goczałkowa ( woj. dolnośląskie) i Zagnańska (woj.świętokrzystkie). Odpowiemy na wszystkie Pana pytania w trakcie procesu rekrutacji. Dział HR Eurovia Polska S.A.

Irek

Jaka macie atmosferę? Warto aplikować?

Mariusz

Nie wiem, jak się pracuje w Eurovia, ale wiem, jak się traktuje kandydatów do pracy. Dziś dostałem takiego maila : Dzień dobry, Uratowałeś swoje CV na naszej stronie pracy tam przez jakiś czas. Aby utrzymać swój profil w naszym basenie, zapraszamy do aktualizacji akt osobowych. Bez aktualizowania go w ciągu 15 dni, poinformować, że zostanie on automatycznie usunięty z naszej bazy danych Aby teraz w osobistej przestrzeni, aby zaktualizować plik, kliknij link tutaj: Internet VINCI EUROVIA Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję do zobaczenia wkrótce na naszej stronie. Zespół ds. Rekrutacji

Eurovia Polska
@Mariusz

@ Mariusz, bardzo przepraszamy, niestety nasz system nie zadziałał prawidło. Problem został już rozwiązany i obecnie wysyłana jest już prawidłowa treść komunikatu.

Tre

Moze ktorys z inzynierow sie wypowie nt pracy. Warto?

kg

w francji stawka brut jest 15E +dodatki i 9 tygodiy wakacji

bolo
@kg

w Polsce stawka 15zł netto i wolne niedziele

Henry

Czy firma w ogóle prowadzi jakieś rekrutacje?

kg

pracuuje w eurovia francja od 15 lat chcesie przeniesc do polski jakie sa zarobki w polsce na stanowisku brygadzisty.

Irek

Tacy zapracowani, pewnie zadowoleni z pracy i dlatego nikt nie pisze?

Zostaw merytoryczną opinię o Eurovia Polska S.A. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Eurovia Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurovia Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurovia Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurovia Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Eurovia Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurovia Polska S.A.