Arsen PHU Sylwester Agaciak

Brzezia Łąka

Opinie o Arsen PHU Sylwester Agaciak

Rafal2980

Nie zgadzam się z opinia poprzedników. Fakt firma mała, gościu pracuje gdzieś na etacie i cos tam jeszcze dorabia ale miałem z nim kontakt i okazało się, że potrafi stanąć na wysokości zadania. Nie dość, że wywiązał się z terminem to jeszcze doradził jak w innych kwestiach wyjść na prostą. Gorąco polecam

dona100

Dokładnie tak!!!! zgadzam się z tą opinią i następną. Dramat. Żenada

dunde71

Odradzam. Firemka w garażu. Umowy-zlecenia. Mało płacą.

justi

Witajcie, Pracowalam swojego czasu dla tej "firmy".Polegało to na pracy do nocy, za śmieszne pieniążki, składaliśmy jakieś broszury. W dodatku praca tymczasowa. Nie polecam, chyba że chcecie dorobić w roku 500 zł. To nie jest poważna firma, tylko 1- osobowe P.P.H.U, a "szef " pracuje na etacie, bo nie stać go chyba na płacenie ZUS-u. Stanowczo odradzam.

Zostaw opinię o Arsen PHU Sylwester Agaciak - Brzezia Łąka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arsen PHU Sylwester Agaciak