Opinie o Proekoart Domy Energooszczędne Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Proekoart Domy Energooszczędne Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Proekoart Domy Energooszczędne Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proekoart Domy Energooszczędne Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Piotr Nowy wpis

Amatorszczyzna. Radzę sprawdzić firmę w sądach, żeby nie być zdziwionym i spłukanym.

Jaki dress code obowiązuje w Proekoart Domy Energooszczędne Sp. z o.o.?

Rafał Nowy wpis

Nie polecam tej firmy, najgorszy błąd jaki zrobiłem, to była decyzja budowy z tą "firmą". Brak profesjonalizmu, liczne błędy, niedociągnięcia, a zwłaszcza, brak szacunku dla Klienta. Oby nie Pro Eko Art z Wroclawia/Bielan.

Mam pytanie. Czy firma Proekoart z Kątów Wrocławskich to ta sama co Proekoart z Wrocławia (siedziba na Oławskiej) ? Bo mam ofertę z tej firmy i myślałam żeby z nimi budować ale teraz się poważnie zastanawiam....

Negatyw
@Anna

Nie radzę budować z nimi, firma nie bierze odpowiedzialności za błędy wykonawcze, masakra

@Anna

Jestem bardzo zadowolona z domu, który postawiła mi firma Proekoart Domy Enegooszczędne. Swietni fachowcy, doskonały projekt, wszystko na czas. Polecam

Honorata
@Anna

O proszę widzę, że nie posłuchałaś się tej negatywnej opinii o nich. To ile tak naprawdę to wszystko w sumie trwało? Bo widzę, że chyba raczej mniej niż rok?

@Anna

To ja napisałam zapytanie o firmę Proekoart w marcu 2021 a teraz ktoś używając tego samego nicku/imienia pisze, że jest zadowolony.... I wprowadza ludzi w błąd, sugerując że to ja się zdecydowałam jednak na tą firmę. A tak nie jest. Więc dla wyjaśnienia i sprostowania informuję, że ANNA pytająca o firmę Proekoart w dniu 17.03.2021 nie skorzystała z ich oferty :)

@Honorata

Ryszard
@Anna

Czyli to nieprawda i nie zdecydowałaś się na usługi firmy. Wiesz ze imię Anna jest dość popularne i to że ktoś użył tego samego nicku nie oznacza że się pod ciebie podszywa. Po prostu zbudował z nimi dom i jest zadowolony.

Anna Nowy wpis
@Ryszard

Tak, mam świadomość że nie jestem jedyną Anną na tym świecie... Informowałam tylko Honoratę, która w swoim komentarzu odwoływała się do mojego wcześniejszego wpisu i myślała, że to ja wychwalam firmę Proekoart.

Aplikowałeś do firmy Proekoart Domy Energooszczędne Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Jak się pracuje z ludźmi z Proekoart Domy Energooszczędne Sp. z o.o.?

Justyna

Proszę zobaczyć opinię na googlach. Tam są zdjęcia jak się pracuje z ProEkoArt Domy Energooszczędne. Właśnie zostałam z zalanym dachem do rozbiórki a firma pomimo obowiązującej gwarancji powiedziała: proszę sobie kogoś znaleźć, takie są procedury. Omijać szerokim łukiem.

Krystyna
@Justyna

Niestety nie ma tam Pani opinii

Zalecam omijać tę firmę szerokim łukiem. Za ponad 400 tysięcy dostaje się dom z nieszczelnymi oknami i drzwiami, ubrudzoną elewacją. Najgorsze to ściany pękające w każdym pomieszczeniu. Wielomiesięczne poprawianie przez tych 'specjalistów' to tylko bardziej brudny ściany. Na pytanie odnośnie powodów pękania ścian, usłyszałem od właściciela 'ja się na tym nie znam'. Wielki negatyw

Ala
@ja

Mam podobnie, bo półtorej roku w każdym pomieszczeniu pojawiają się pęknięcia, rysy i szpary. Właściciel nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności !!!! Jest bezczelnym typem, który odrzuca każdą reklamację.

Zostaw merytoryczną opinię o Proekoart Domy Energooszczędne Sp. z o.o. - Kąty Wrocławskie

Proekoart Domy Energooszczędne Sp. z o.o.
  • Cicha 14
    55-040 Kąty Wrocławskie

Proekoart Domy Energooszczędne Sp. z o.o.