Tom-Stone Tomasz Gądkowski

Mokronos Górny

Opinie o Tom-Stone Tomasz Gądkowski

gaara1985

Witam przepraszam za wpis pomylilem sie opinia miala byc wystawiona dla firmy tom stone Thomas kaschuba jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam

gaara1985

Witam pracowalem i pracuje nadal w firmie tom stone praca jak i pracodawca jest w porzadku co chcialem to mialem na niczym szef mi nie szczedzil nawet teraz jak jest zima postaral sie o to zebym mial prace jest w 100% wyplacalny on i jego partnerka . Kazde swoje zlecenie wykonuje zetelnie i wmiare jak najkrutszym czasie . U kazdego klijenta u ktorego z nim bylem zawsze dzwoni po paru dniach jak wspaniale jest zrobiona robota .przestroga przed tymi ktorzy beda zostawiac negatywy z powodu posiadania malego ego o sobie i niskiego mniemania o sobie . Jestem zadowolony ze wspolpracy z panem T.K i bede dopuki bedzie istniec pozdrowienia dla wszystkich i zapraszam wszystkich zadowolonych klijentow do pozostawienia dobrej opini U

Zostaw opinię o Tom-Stone Tomasz Gądkowski - Mokronos Górny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tom-Stone Tomasz Gądkowski