Opinie o Silesian Publishing House Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Silesian Publishing House Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Silesian Publishing House Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silesian Publishing House Sp. z o.o. w Wrocław

Kasia Nowy wpis

Pracuję w Silesian Publishing House kilka miesięcy. Owszem posiadamy rotację pracowników, zdarza się, że przychodzą i odchodzą. Praca z klientem to po prostu nie jest praca dla każdego. Sprzedaż sama w sobie jest ciężka i aby osiągać efekty trzeba pracować przede wszystkim nad sobą a nie nad idiotycznymi uwagami, że produkt trudny. Niestety widziałam wielu już, którzy zamiast pracować nad swoją rozmową przeglądali swojego fb i wydarzenia na osi czasu w trakcie prób rozmowy z potencjalnym klientem. Sami sobie odpowiedzmy czy to przynosi jakikolwiek efekt. Nie firma dla każdego i na szczęście przestano dawać szansę każdemu. Cieszę się, że mogę pracować w fajnej ekipie która ma już doświadczenie w handlu, a nie z ludźmi którzy do tej pory przestawiali produkty na półkach i myślą że w dwa dni naucza się sprzedawać. Co do realizacji produktu, sama byłam na realizacjach dla klientów więc cieszę się, że mogłam poznać tę pracę nie tylko z punktu handlowca ale także z punktu redaktora. a później cieszyć się efektem klienta.

x51 Nowy wpis

Trzymać się od tej filmy z daleka. Sprzedawali bardzo podejrzane reklamy.Masa ludzi wytoczyła im procesy. Materialy na Interwecji Polsat oraz TVN

Marek Nowy wpis

Jest to firma z branży reklamowej, a rekrutacje prowadzone są przede wszystkim do działu sprzedaży. Jeśli ktoś uważa, że przyjdzie do sprzedaży na 2 tygodnie albo miesiąc, żeby posiedzieć i zgarnąć podstawę, to trafił pod zły adres. Kierownicy firmy bardzo szybko weryfikują takich "kandydatów" i stąd pewnie potem różne opinie na Gowork. Ja pracuję już dłuższy czas, jest dość stabilnie, firma wypłacalna, czasem ciężko wyrobić plany, ale tak to już bywa w sprzedaży. Jeśli ktoś chce tylko posiedzieć i poklikać myszką przez 8 godzin, to niech szuka innej branży, bo tu się nie odnajdzie. Generalnie polecam, ale zdecydowanie nie każdemu.

Ola Nowy wpis

Opinie negatywne...dziwne, pracuję już długo, wszystko konkretnie i rzeczowo omówione przed rozpoczęciem pracy, wszyscy wiemy, że aby zarobić trzeba pracować - nikt nikomu, żaden pracodawca nie płaci za "siedzenie" "obecność" w pracy, a za jej rzetelne i efektywne wykonywanie!. A co do oferty firmy, przedstawianej przez pracowników, wszystkie rozmowy handlowców są nagrywane, więc i pracodawca i klient ma gwarancję rzetelności - nic tu więcej nie trzeba dodawać!

Firma Silesian Publishing House Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Angelika

Nie polecam pracy w tej firmie. Podpisuje się pod wszystkimi wcześniejszymi opiniami. Omijajcie szerokim łukiem! Zawierana umowa jest skonstruowana na niekorzyść pracownika, z której 'pan Prezes' i tak się nie wywiązuje. Dorabianie się na pracownikach i na (usunięte przez administratora) kampaniach, na które nabierają się firmy.

Grzesiek

Firma (usunięte przez administratora), Pan na rozmowie kwalifikacyjnej nawet się nie przestawia, bo jego przeszłość w niewypłacaniu pensji, zawieraniu umów na niekorzyść pracownika, zawieraniu umów reklamowych na niekorzyść firmy, która chce się promować jest na tyle bujna, że nikt nie podpisał by z nim umowy. Jeżdżąc porsche informuje o braku pieniedzy na wypłate pierwszego miesiąca pracy ze wzgledu na to ze sprzedaż była niezadowalająca(usunięte przez administratora)

Balonik91

Witam, nie polecam pracy w tej firmie. Niby dają czas 2-3 tygodnie na sprawdzenie umiejętności danego kandydata, ale najlepiej po dwóch dniach od przyjęcia do pracy od razu sprzedać umowę/ umowy...

Zostaw merytoryczną opinię o Silesian Publishing House Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Silesian Publishing House Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Silesian Publishing House Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silesian Publishing House Sp. z o.o.?

Silesian Publishing House Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Kazimierza Wielkiego 1
    50-077 Wrocław

Silesian Publishing House Sp. z o.o.