Partnerzy Nieruchomości

3.2 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Kolejna edycja szkolenia z rozmów telefonicznych już za nami. W ramach Akademii Agenta Nieruchomości, co miesiąc organizujemy warsztaty, które wspomagają rozwój naszych współpracowników. Nasi Agenci stale podnoszą swoje kwalifikacje tak, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Przekonaj się i rozpocznij z nami współpracę już dziś.
Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:
Agent Nieruchomości,
Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości,
Dyrektor zespołu agentów.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej http://www.partnerzy.pl%2F&h=AT01crEw7J6jqk8RXtS_wARPUgaetLjrMPpHhcQY1be6gUi96uCIuVsbGIHUXj5Tc4_D5Q4pxdH5IGtGacia5OT7lY8NvYJ36abf-DynA4t5h7NDEUXhRQwNI9bDZkpYIGQOGNgXvgA3VS4eh2tSpEveg9J9OUKlqWSB3uqcDOl16ECRm-ucSuD63lPhRl8IGdmaGzcFc2G3I8dmHpYHZwK31Nfp9hW7hoTXGFuS1RIBkVtZ7hRAIBqsvQIuSoKNgJfkO4lO9_A7Ocav0c0hFE6Yi4keCGMytzsTfxMsGcoJt2qDOOqibySkzKv0TNcv33gQmqzL5XU8WqgzHNgWgngsHJFLHE3gKEzb9zP66N7_eCnJB1rsIt6ydHEKoBlPkmu45c6WhDIanAdogw5Vh1zoY749_l1KtQ" rel="nofollow" target="_blank">http://www.partnerzy.pl w zakładce praca - dołącz do nas!

Pracodawca

 Aktualność

Kolejne warsztaty już za Nami!

Umiejętność budowania relacji z Klientem - również tej telefonicznej w niektórych przypadkach może okazać się kluczem do sukcesu, jak właściwie poprowadzić rozmowę telefoniczną? W jaki sposób zaciekawić swojego rozmówce mając zaledwie 30 sekund? Właśnie te umiejętności szlifowali Nasi Agenci na kolejnym szkoleniu w ramach Akademii Agenta Nieruchomości.

Stawiamy na ciągły rozwój Naszych Współpracowników - kolejna edycja szkolenia już w sierpniu.

Pracodawca

 Aktualność

Szkolenie z negocjacji - przede wszystkim praktyka

Głównym elementem wzmacniającym rozwój kompetencji są cykliczne warsztaty, dlatego w ramach prężnie działającej Akademii Agenta Nieruchomości w kwietniu, maju oraz czerwcu przeprowadziliśmy szkolenie z negocjacji. Zostało ono przygotowane przy współpracy z trenerami, którzy mają kilkunastoletnie doświadczenie sprzedażowe oraz szkoleniowe. Główne hasło warsztatów to ,,minimum teorii, maksimum praktyki", dlatego każdy omawiany element, mogliśmy od razu wypróbować w praktyce. Negocjacje to jeden z ważniejszych etapów naszej pracy, dlatego szkolenie cieszyło się dużym powodzeniem wśród naszych Agentów.

Partnerzy Nieruchomości