OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

3.5 Dodaj merytoryczną opinię
Rozwijaj się w OZE-BIOMAR

Dołącz do zespołu OZE-BIOMAR
SPRAWDŹ NASZE AKTUALNE OFERTY PRACY

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Regiony działania: Śląskie, Mazowieckie

Głównym celem pracy na tym stanowisku jest budowanie, zarządzanie i rozwój sieci handlowej na obszarze działania.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowany rodzaj umowy;
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop, system CRM, wsparcie sprzedaży)
  • wynagrodzenie składające się z części podstawowej oraz premii uzależnionej od wyników;
  • przekazywanie kontaktów i umawianie spotkań z potencjalnymi Klientami;
  • szkolenia specjalistyczne oraz praktyczne szkolenia w terenie;
  • pełne wsparcie techniczne i merytoryczne;
  • szkolenie wdrażające zakończone Certyfikatem Autoryzowanego Doradcy
Charakterystyka stanowiska:
  • sprzedaż instalacji fotowoltaicznych – głównie sektor Klientów Indywidualnych;
  • wyjazdy w teren 4-5 dni w tygodniu;
  • przeprowadzenie audytu u Klienta oraz zebranie dokumentacji fotograficznej;
  • przygotowanie oferty i wyceny zgodnie z obowiązującym standardem;
  • opieka nad Klientem przed oraz po zakończeniu inwestycji;
  • pozyskiwanie rekomendacji od zadowolonych Klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi Klientami;
  • raportowanie na bieżąco wyników z odbytych spotkań;
  • ścisła współpraca z instytucjami finansującymi;
Co gwarantujemy?
  • Stabilne warunki współpracy,
  • Motywujące warunki wynagradzania,
  • Współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą,
  • Swobodę działania – lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi,
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz systemy wsparcia sprzedaży,
  • Szkolenie wdrażające w branżę,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego.
Oczekujemy
  • doświadczenia w zawodzie Handlowca poparte referencjami oraz wynikami;
  • prawa jazdy kat. B;
  • szybkie przyswajanie wiedzy - na wstępie będzie przeprowadzone kilkudniowe szkolenie techniczne;
  • pozytywnego podejścia, sumienności oraz umiejętności pracy w zespole;
  • wysoki poziom komunikacji oraz umiejętność nawiązywania dobrych relacji z Klientami;
  • wysokiej kultury oraz umiejętności pracy w zespole;
  • umiejętność obliczenia czasu zwrotu inwestycji oraz dobrania najlepszej formy finansowania;
  • podstawowa znajomość pakietu Office;
  • mile widziane osoby dynamiczne, komunikatywne oraz skrupulatne;

MONTER

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy montera instalacji fotowoltaicznych z doświadczeniem lub bez (możliwość przyuczenia).

Miejsce pracy: cała Polska

Nasze oczekiwania:
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości
  • Uprawnienia wysokościowe powyżej 3m lub gotowość do ich zrobienia
  • Prawo jazdy kat. B
  • Sprawność fizyczna
  • Estetyka przy montażach
  • Kultura osobista
  • Dbałość o powierzone pojazdy oraz narzędzia
  • Punktualność oraz sumienność
Twoje zadania:
  • Montaż konstrukcji pod fotowoltaikę na dachu lub na gruncie
  • Prawidłowe położenie paneli fotowoltaicznych zgodnie z dokumentacją techniczną
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia branżowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

MAGAZYNIER

Fotowoltaika to dla nas połączenie ciężkiej pracy i pasji, którą stale rozwijamy i dzielimy się nią na terenie trójmiasta, jak i całej Polski.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy magazyniera z doświadczeniem lub bez.

Miejsce pracy: Gdynia, pomorskie

  • kompletowanie, pakowanie i wysyłanie zamówień,
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,
  • informowanie przełożonego o występujących nieprawidłowościach w procesach magazynowych.
  • prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane
  • sprawność fizyczna,
  • wysoka kultura osobista,
  • dbałość o powierzony towar,
  • punktualność oraz sumienność.
Oferujemy:

ELEKTRYK

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy elektryków z doświadczeniem lub do przyuczenia, lecz z uprawnieniami SEP 1kV.

  • Uprawnienia SEP 1kV
  • Dbałości o powierzone pojazdy oraz narzędzia
  • Prawidłowe podłączenie paneli fotowoltaicznych
  • Ułożenie stringów DC
  • Wykonanie kompletnej instalacji DC oraz AC
  • Podłączenie oraz skonfigurowanie falownika
  • Pomoc przy montażu konstrukcji pod panele fotowoltaiczne
Mile widziane:>
  • Certyfikat UDT w obszarze fotowoltaiki
Oferujemy:
  • Ambitną pracę z perspektywami rozwoju zawodowego

 Jeśli zainteresuje Cię któraś z ofert, prześlij swoje CV na adres rekrutacja@oze-biomar.pl

www.oze-biomar.pl