Oze-Biomar Sp. z o.o.
counter
4 14 79 5 1
xyz Nowy wpis

Wspaniały zespół - klimat bardzo rodzinny, pomimo dynamicznego rozwoju firmy.

niki

masakra.nie rozumiem administratora. nie ma zadnej opinii od pracowników a wylacznie od klientów. dramat. to jest strona dla ludzi ktorzy szukają opinii o firmie jako o pracodawcy!!!!

Tak3Nie
maks Nowy wpis
@niki

Nie ma opinii pracowników, bo były same negatywne. Trzeba było zgłosić administratorowi do usunięcia, bo ostro się firmie dostawało i prawda wyszła na jaw, co na pewno było nie wygodne. Oberwało się szczególnie jednemu z członków zarządu - dodam tylko od siebie że w 100 % zasłużenie.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 97 dni.

Czy często w firmie Oze-Biomar Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

donb

Witam, chciałbym zapytać jak wygląda dzień pracy handlowca ? Czy jest to zwykła akwizytorka czyli chodzenie od domu do domu na podległym terenie czy jeździ się na spotkania umówione przez DWS ? Czy jest jakiś wymóg wizyt dziennie do wyrobienia, i jak wygląda nadzór / wsparcie pracy handlowca ? Dostaje się jakąś bazę danych, merytoryczną pomoc ze strony przełożonych, czy po prostu radź sobie sam ? Gdzieś chyba wyczytałem że jest to praca na działalności, czyli pewnie telefon i auto we własnym zakresie ? Zastanawiam się nad aplikowaniem, branża i produkt są przyszłościowe, ale obawiam się że praca w tej branży to zwykła akwizytorka. Pytam bo obecnie pracuję w sprzedaży B2B na umowie o pracę, nie chciałbym zamienić siekierki na kijek.

Jacek K. Nowy wpis
@donb

Akwizytorka i módl się, żeby ci zapłacili...

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tak3Nie
Halina

Fajnie, że zechciałeś wyrazić tu swoją opinię, ale następnym razem postaraj się nie używać tu żadnych danych osobowych. Regulamin GoWork tego zabrania. Nie powiedziałeś właściwie nic na temat ogólnych warunków pracy w firmie Oze-Biomar. Pracodawca zapewnia Wam tam jakiś socjal? Powiedz proszę coś więcej.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 200 dni.

Czy pracownicy w Oze-Biomar Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Adam

Bardzo dobre warunki pracy. Fajne szefostwo. Miła atmosfera w pracy.

TakNie4
Zainteresowany pracą

Sami idioci zamieścili te komentarze. Portal służy do oceny firmy jako pracodawcy a wszyscy wpisują opinie o usłudze i towarze. (usunięte przez administratora)

Tak2Nie
Szymon
@Zainteresowany pracą

Obrażenie innych osób na publicznym forum nie jest w dobrym tonie. Jeśli chodzi o to, że wypowiadają się tu sami klienci firmy to masz rację, że jesteś to forum pracownicze. Niemniej jednak każda opinia jest ważna i coś wnosi do wątku. Jesteś zainteresowany zatrudnieniem i będziesz składał CV? Napisz proszę więcej informacji.

Ada

Fachowa pomoc i usługa. Polecam zainwestować w tę dziedzinę, produkt i usługę.

Adrian

Panowie znają się na rzeczy. Porządny sprzęt i sprawna usługa.

Malwian

Solidna firma. Profesjonalnym podejściem do klienta.

Szymon
@Malwian

Piszesz swój komentarz w perspektywy klienta? Wiem, że firma oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie fotowoltaiki dla firm i domu. Napisz, z jakich konkretnie usług korzystałeś.

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 308 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Oze-Biomar Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Jarek

Długo szukaliśmy jakiejś firmy i w końcu zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług firmy Biomar i to była dobra decyzja.Firma jak najbardziej bardzo fachowa, widać że znają się na fotowoltaice i od lat to robią. Szczególnie dziękujemy Panu Michałowi, który rzetelnie wytłumaczył nam wszystkie kwestie.

Tak2Nie1
Maciej

Profesjonalne podejście do sprawy i wsparcie w każdym aspekcie. Bez problemowy kontakt z firmą.

TakNie1
@Maciej

@Maciej Miło, że jesteś zadowolony z usług Oze-Biomar Sp. z o.o. Ale na forum http://GoWork.pl wypowiadamy się na temat warunków zatrudnienia w tej firmie. Widzę kilka aktualnych ofert pracy tego pracodawcy https://www.oze-biomar.pl/praca. Napiszcie proszę jak wygląda rekrutacja w tym miejscu. Dzięki!

Były
@Urszula

Nie polecam. Problemy z rozliczaniem, ciągle zmiany i pod ich pretekstem odcinają kasę.

@Były

Są wypłacalni, czy nie? Dopytam jeszcze o kwestie związane z kasą. Piszesz, że odcinają w Oze-Biomar wynagrodzenie, ale chyba jak już to zabierają premię?

Nowy

Zle opinie chyba konkurencja pisze bo u mnie wszystko super,niemieckie moduly aleo 25 lat gwarancji juz produkują.10 kW w 2 dni,bardzo mili montazysci i sprawni.Zapraszam na Wiczlino.

Tak8Nie3
ArturWiczlino
@Nowy

To gdzie ta instalacja też jestme z wiczlina??

Urszula

Większość opinii napisanych jest z perspektywy osób korzystających z usług Oze-Biomar. Chciałabym również poznać zdanie pracowników firmy. Pozwoli to wyciągnąć na jej temat odpowiednie wnioski i ułatwi poszukiwanie informacji co się w niej dzieje.

Tak2Nie
Walery

Firma wykonała usługę bez zarzutów. Jestem bardzo zadowolony.

Edyta

Polecam tę firmę!

Fabian
 Rekomendacja

Wysokiej jakości produkt, jak i usługa. Szczerze polecam!

Kajetan

Bardzo rzetelna i profesjonalna firma. Panele były u nas montowane kilka miesięcy temu i nie mamy żadnych zastrzeżeń :)

TakNie3

Zostaw merytoryczną opinię o Oze-Biomar Sp. z o.o. - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Oze-Biomar Sp. z o.o.