HanseYachts AG

Opinie o HanseYachts AG

suseł

a i zapomniałem dopisać że zabierz ze sobą choćby podstawowe narzędzia w zależności czy stolarz czy mechanik bo tu nie dostaniesz ! a jak roboty nie zrobisz to różnie dwa dni dwa tygodnie dwa miesiące i wylatujesz chyba że od niemców będziesz pożyczał choćby wiertło na przykład fi 4 czy fi 6 i takie tam

MB

Dzień dobry.Jak wygląda praca i zarobki na montażu związanym z Laminatem??

leszczu_83

Odezwij sie do mnie na e-mail, to mogę Cię zabrać, ale ja bede wyjeżdżał z kujawsko-pomorskiego, z okolic Bydgoszczy, napisz na: leszczu_83@wp.pl

kris

za ja mam od 1550e do 2400e i mi jest ok i mam średnie stolarke to ja widziałem w telewizji tylko jestem juz 14 miesiency i jest ok robie przesz tk mieszkam na domku płace 250e i pełen luzik praca to szukanie samego siebie i ściema ja tu po euro przyjechałem nie do pracy a niemiecki od 1do10 moze 6?

stolarz

Niestety nie mogę się zgodzić z tymi wpisami !!! Pracowałem w hanse ponad dwa lata za pośrednictwem firmy tempus,i bardzo mile wspominam pracę w tej firmie. Nie wiem dlaczego bolo masz takie złe wspomnienia tą firmą i polakami którzy tam pracują. Może trafiłeś na dział produkcji w którym się nie sprawdziłeś. Faktycznie praca z polakami za granicą jest czasami kłopotliwa i prawdą jest powiedzenie że jak rodak za granicą nie zaszkodzi - to już pomógł !!! Moja opinia o tej firmie i pracownikach jest pozytywna i liczę na to że w przyszłości będę mógł jeszcze tam pracować !!!

Krystian
@stolarz

szkoda mi cie, szkoda ze nie widzisz nic wiecej prucz zwyklej zawisci, ze sobie nie radzisz w zycu,pewnie to bledy wychowania albo wplyw kolesi.Pracowalem tam okolo 8 miesiecy i bylo roznie ale jak dla mnie teraz to naprawde lepiej patrzac na inne kraje w jakich bylem.W kazdym razie jesli ktos jest pewny swoich umiejetnosci zapraszam do szwajcarji.

Przemek
@kris

Mam ofertę jechać tam do pracy jako laminator . Mi ze ktoś jedzie tam z warmińsko mazurskiego wojewodztwa

Ślusarz

On line

Od kiedy

suseł

ludzie ! komunikacja to podstawa do tego myślenie i doświadczenie zawodowe kreatywność poważne podejście do pracy a nie narobisz się i będziesz pracował jedna zasada nic nie zepsuj zrób ładnie i czysto rozwiązuj problemy mózgiem a nie młotkiem zastanów się zanim zrobisz szukaj sam co jest do zrobienia jeśli nie masz pracy zapytaj co jest jeszcze do zrobienia i umiejętność ściemniania też jest ważna bo nie każdy to potrafi piszę jako monter mechanik czyli w hanse jako ślusarz ogólnie spoko tylko narzędzia to nieporozumienie trzeba sobie skompletować i ewentualnie pożyczać od niemców i nie warto się wyrywać przed szereg czyli pracować w niemieckim tempie powoli i spokojnie ;)

first2h

heya! Mam propozycje pracy od tej firmy przy laminatach. Co się wyprawia na tym dziale ?

Amader

Martyna ? ;):)

Fachowiec

Również pracowałem w Hanse Yachts. Niestety z powodu polityki firmowej, zostałem zwolniony, podobnie jak wielu innych fachowców. Zejbelek, aufdoplung, jakaś listeweczka, pół dnia ściemy ... robota idealna, pełny lajt, a wesoło jak nigdzie !!! a hotel ?? melanż pełną gębą :) fachowców w cholere od szkła, zwłaszcza w weekendy, jazda niesamowita :D 2 baby i 10-ciu szwagrów. bajka. co do 2giej bandy to: to nie jest tak, ze wszyscy tam sa sprzedawczykami, moze tam dwoch, trzech , ale ogolnie ekipa jest ok, w szczegolnosci malarze, dla których pzdr, zwłaszcza dla wielkiego Radka, przez którego omal raz nie straciłem palców, gdy pewnego dnia przycinając coś tam na pile i obracając się zobaczyłem jak przez pół hali toczy się wielka beka, która nie potrafiła się podnieść spod łódki i zaczęła zamiatać ogonkiem jak miejska zamiatarka. Ogólnie pozdrawiam chłopaków i marzę żeby tam wrócić, takiej lajtowej roboty za tą kasę jeszcze nie miałem. Jedyną osobą, która mnie tam wkur.. był Kaukaz, ale na szczęście już tam nie pracuje ... Poadrawiam :)

leszczu_83

Witam czy mógłby ktokolwiek kto przacuje w tej firmie i jest Polakiem odezwac sie do mnie? mam sie stawic w niedziele do hotelu i w pon do pracy na 5 50. Prosze o jakis kontakt, chciałbym sie kilka rzeczy dowiedziec. podaj adres, leszczu_83@wp.pl

Tomasz, nie udzieliłeś kompetentnej odpowiedzi na pytanie .. Nie zrozumiałeś pytania kolegi i odpowiedziałeś nieadekwatnie, do zadanego pytania. Kolego,praca polega na wykonywaniu zleceń powierzonych przez twoich majstrów, czyli tak, jak jest w każdej firmie.Potrzebna jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego, wręcz branżowa oraz umiejętność wykorzystania dotychczasowego doświadczenia w stolarce meblowej i wykończeniu typu "tip-top". Adres firmy: Greifswald 17489, Ladebower Chaussee 11 .. P.S. Tomku, nie wprowadzaj innych w błąd, ponieważ nie pracowałeś jako stolarz, jedynie miałeś takie stanowisko, więc inaczej jest niż myślisz ....

michu76nww

jestem zaiteresowany pracą wHANSE YACHT . Proszę o o opinie i jakiś namiary [ meil , telefon ]

Tomasz Binek
@michu76nww

Pracowałem W Hanse Yacht przez firmę Tempus kontor jako stolarz meblowy. Jestem zainteresowany oferta pracy w Hanse Yacht w charakterze stolarza meblowego. Tomasz Binek

Zostaw merytoryczną opinię o HanseYachts AG - Greifswald

• Jak się pracuje w HanseYachts AG?

Zobacz opinie na temat firmy HanseYachts AG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HanseYachts AG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HanseYachts AG?

Kandydaci do pracy w HanseYachts AG napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HanseYachts AG