HanseYachts Sp. z o.o.

Opinie o HanseYachts Sp. z o.o.

JJ

Pracy jest tam od groma tylko jak w postach wyżej na własne ryzyko oni zatrudniają praktycznie prawie na bieżąco i na bieżąco wywala ją albo ludzie sami się zwalniają

Przerażony.

Jeśli ktokolwiek chcesz być więźniem za niewinność,to zapraszam do TTS ,SYF,BRUD,NIEKOMPETENCJA PRZEŁOŻONYCH,I KLATKA,chcesz dorabiać firmę swoim zdrowiem,udaj się do TTS,Oni ci zniszczą zdrowie,bo uważają że 16h , to godna stawka,pracowałem i widziałem,nie chcę nawet 20 zł na h od nich i tej pracy i tego zjebanego klimatu.ktokolwiek tam trafi ,to zrozumie o czym piszę..

JJ

Firma jak firma dorobić się nie do robisz praca dla samej pracy chcesz to robisz nie to nie tylko kończy się powoli brak ofiar przez te wszystkie lata opinia się troszkę ro zniosła i drzwi otwarte w firmie nowy sposób werbowania chyba nic nie da ludzie zaczynają mądrzeć i praca pod presją przestaje być zabawna pozdrawiam wszystkich zielonych jeszcze troszkę i sami zakasacie rękawy to dopiero będzie norma

Pracownik Produkcji

Sprawnie. Decyzja o zatrudnieniu od razu.

O doświadczenie i umiejętności wraz z obsługa narzędzi.

Zdecydowany.

Najgorsza firma w jakiej miałem przyjemność pracować ,a raczej brak przyjemności ,kołchoz,ludzie bez szczelni ,atmosfera nie ludzka,zero rozwoju ,tylko trzeba zapierdalać za ,16 zł brutto...Nie Polecam ,jak najdalej od tej firmy..

krysek

A czy ktoś orientuje się ile zarabia kadra? Jest ogłoszenie na specjalistę ds. logistyki.

gizmo pierd

firma tts nie szanuje pracownikow w okresie wakacyjnym zwalniaja ludzi z greifswaldu tlumacz hanse jacht jak zuzyte niepotrzebne skarpety zero stabilnosci kasa malaaaaaaaaaaa. znam sytuacje na biezonco pracuje bezposrednio pod hanse yachts A G .pieniadze smieszne 1300 eur .

Inżynier

UWAGA: Informacja skierowana jest do osób zainteresowanych podjęciem pracy w firmie Technologia Tworzyw Sztucznych (TTS) w Łozienicy pod Goleniowem. Firma stosuje w umowach o pracę zapisy, które nie są zgodne z obowiązującymi przepisami. Podpisanie takiej umowy może spowodować wiele problemów dla pracownika, który zdecyduje się podpisać taką umowę - rozstrzygnięcie jest możliwe tylko i wyłącznie na drodze sądowej (może to trwać / będzie powodowało wiele nerwów / będzie powodowało koszty sądowe).

gizmo pierd

pracuje w tts od maja 2015 z poczatku bylo ok jestem oddelegowany do hanse yacht w greiswaldzie .pieniadze sa smieszne firma TTS. kantuje na wyplatach jak sie tylko da zarabia sie 6000 nawet 5900 zl .trzeba kupowac samemu euro .hotel 1200zl twoj koszt i dojazdy okolo 500zl .hotel lipny brak grzejnikow w lazienkach .ogolnie niepolecam chyba ze w akcie desperacji.na reke zostaje okolo 3800zl

XMan

Chyba koledzy co tu piszą nie mają aktualnych informacji o firmie. Co do stawki muszę się zgodzić na początku ma się 15zł ale jest możliwość podwyższki, zarówno każdy pracownik dostaje miesięcznie premie frekwencjom. Co do środków BHP wcześniej tak było, że tego nie było ale to sami pracownicy buntowali się by nie przestrzegać tych przepisów. Teraz jest od górny i obowiązkowy nakaz używania masek i kompletnego kombinezonu. Jest dużo rzeczy do poprawy ale widzę, że firma idzie w dobrym kierunku. Każdy by chciał od razu kokosy zarabiać ale do tego trzeba być solidnym.

Karotn

Nie polecam isc do tej formy, kierownicy podpierdzielaja jak tylko moga. Dostajesz stawke 15 zl a masz robic za 3. Jesli bedzie taka szansa ze dostaniesz podwyzke to po czasie cie zwolnia bo za duzo zarabiasz. Do niemiec z tej firmy tez sie nie oplaca jechac do pracy za 8,5 euro na godzine w tym musisz sam wszystko oplacic. Ludzie robia bez maski i kombinezonow, wgl brak bhp. Pozdrawiam

krzysztof

w tts robia juz ukraincy sami sobie odpowiedzcie na pytanie why why ???

snfi

za 3 tys w greiswaldzie buhahahahhahahaah dla stolarza i elektryka miod malina lece pedze

gustaf

robota w tej firmie jest dla 2 grup pierwsza to kaskaderzy szukajacy byle czego a druga to kapusie ze stargardu 1800 zl rewelacja buhhhaha srodki ochronne w szkolach maja lepsze bhp zerowe jak ktos chce sobie zmarnowac zycie styrenem to zapraszamy

szatan

HAHAH SZEF NIE NALEZY DO NAJGORSZYCH FIRMY CHYBA CI SIE POMYLILY

oho

Jasne jasne, pracuje tam od jakiegos czasu, praca smierdząca ale naprawde miła atmosfera u mnie na dziale. tjw pisza bo nie maja zajecia i tak wrócicie z podkulonym ogonkiem jak roboty nie bedziecie mieli

arni

pracowałem w tym kołchozie teraz pracuje w bridgedstone i mam super robote i super kase , elo

Tonąca łódź ten tts. Wszytko na walku aby dalej. Reka rękę myje i do przodu. Ważne ze ktos kasy się na chapie. Towarzystwo wzjamnej adoracji chce wyciągnąć ile się da póki można. Jak się zacznie rozważać to się z wali na roboli i bedzie wszystko cacy. Układy i nic więcej. Ludzi już w radiu szukają bo każdy omija ten nowoczesny syf miodem płynący.

fun
@Nowy

-Nowy - napisałem bardzo trafnie . podpisuję się pod tym .

gad

Czlowieku zastanow sie co ty piszesz 1800zl,co k...a jest na te czasy i w jakich warunkach pracujesz,ba chyba ze ci msmusia kanapki robi do pracy i nic nie robisz w domu,a tak normalnie masz z glowa?mysl logicznie.,,wazne sa zebrania,nic dla ludzi.cdn

gad

Jestem Waszym prorokim,firma zchodzi na psy,jest wiecej zoltych niz szarych,lataja dziury gdzie sie da ba bym zapomnial horacy zostal gwiazda na malych elementach,i tu nasuwa sie pytanie?kiedy go wywala?to nie jest czlowiek tj.....sami wiecie.ma konia ktory mu to zalatwil,,a nie wspomne o kolegach z Ukrainy! Jednym slowem,czekamy.......

Zostaw merytoryczną opinię o HanseYachts Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w HanseYachts Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HanseYachts Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HanseYachts Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HanseYachts Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HanseYachts Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HanseYachts Sp. z o.o.