SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Opinie o SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Mirosław Wilk

Jestem klientem agencji seomotive.pl od 2019 roku. Trzeba przyznać, że początki współpracy były trudne, a zapewnienia, iż potrzebny jest czas średnio mnie zadowalały zważywszy na fakt, że zainwestowałem pieniądze. Jednak po kilku tygodniach od podpisania umowy efekty zaczęły się pojawiać. Wizytówka zupełnie zmieniła wygląd i sposób w jaki się wyświetla w Google. Od tego czasu zauważałem już tylko pozytywne ruchy firmy nad moją wizytówką. Największą radość jednak przyniósł moment, w którym to moja wizytówka zaczęła się pojawiać w TOPowych pozycjach przeglądarki Google. Od tego czasu telefony zaczęły dzwonić do mnie zdecydowanie częściej, zacząłem pozyskiwać więcej klientów. Kropkę nad przysłowiowym „i”, postawiło zachowanie seomotive.pl, po uzyskaniu przez moją firmę omówionych pozycji i spełnienie warunków umownych, nadal pracowali nad poprawą jakości. Po dwóch latach wizytówka stała się bardzo „silna” wyświetla się po dużo większej ilości fraz niż zapłaciłem, jak również na zdecydowanie większych zasięgach. Dlatego kontynuujemy naszą współpracę i potwierdzam rzetelność i profesjonalizm firmy seomotive.pl Mirosław Wilk Mrwolf.com.pl

Barbara Kołecka-Herman

Pan Paweł poprosił mnie, żebym się podzieliła spostrzeżeniami na temat współpracy z SEOmotive, co niniejszym czynię. Foto Studio Kołecki swoją działalność prowadzi nieprzerwanie od 1913 roku. Przez ponad 100 lat ciągłego doskonalenia naszych usług jak również jakości obsługi staliśmy się marką rozpoznawalną nie tylko w Poznaniu, ale i w całej Wielkopolsce. Wizerunek naszego studia w Internecie, jest dla nas niezwykle istotny, jak również łatwość w dotarciu do nas przez użytkowników poszukujących najlepszego fotografa. Dlatego właśnie, zadanie zwiększenia widoczności w wyszukiwarce Google jak również zadbanie o prestiżowy wizerunek naszej firmie powierzyliśmy Agencji Interaktywnej SEOmotive.pl. Współpraca między naszymi firmami trwa nieprzerwanie od 2017 roku, w ramach której zostało zrealizowane: 1. Osiągnięcie TOP 3 w wynikach wyszukiwarki Google, dla najbardziej istotnych fraz kluczowych tj.: fotograf poznań, zakład fotograficzny poznań, studio fotograficzne poznań, polecany fotograf poznań, zdjęcia poznań, zdjęcia do dokumentów poznań, fotografia reklamowa poznań, fotografia portretowa poznań, zdjęcia okolicznościowe poznań, retusz zdjęć poznań oraz wiele innych. 2. Poprawienie wizerunku – dodanie: zdjęć z podziałem na kategorie, usług oraz ramek reklamowych. 3. Interakcja z naszymi Klientami, którzy pozostawili opinie na naszej wizytówce – niezależnie od oceny. Wobec powyższego, z przyjemnością rekomendujemy Agencję Interaktywną SEOmotive.pl jako godnego zaufania partnera biznesowego. Jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku cenimy sobie profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście – a te cechy niewątpliwie wpisują się nie tylko w naszą politykę firmy, ale również Agencji SEOmotive.pl. Z poważaniem, Barbara Kołecka - Herman

@Barbara Kołecka-Herman

Pani Barbaro, dziękujemy za podzielenie się historią współpracy z naszą Agencją. Wszystko przebiega bez zarzutu! :) Pozdrawiam, Paweł Siadaczka SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google Pozdrawiam, Paweł Siadaczka SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

@Barbara Kołecka-Herman

Pani Barbaro, przypominamy, że dla naszych obecnych Klientów mamy aż -25% na dodatkowe usługi. Zachęcamy do kontaktu! :) Pozdrawiamy, SEOmotive.pl

Auto Komis Filip Strzegom

Od 5 lat nierozłącznie razem. Polecam obsługę wizytówki Google. Pan Paweł jest dla mnie zawsze dostępny, nawet w sytuacjach awaryjnych po godzinach czy w weekend. Cenie sobie taką współpracę. Pozdrawiam

@Auto Komis Filip Strzegom

Panie Grzegorzu, jest Pan z nami niemal od samego początku. 6 lat pełne udanych kampanii Google. Super! :) Pozdrawiam, Paweł Siadaczka SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google Pozdrawiam, Paweł Siadaczka SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

@Auto Komis Filip Strzegom

Panie Grzegorzu, przypominamy, że dla naszych obecnych Klientów mamy aż -25% na dodatkowe usługi. Zachęcamy do kontaktu! :) Pozdrawiamy, SEOmotive.pl

Euro Spas Sp. z o.o.

Z przyjemnością mogę polecić usługi tej agencji. Obsługę naszej firmy prowadzi Pan Mateuszi stale nadzoruje pracę działu technicznego, który z całą pewnością wykonuje rzetelnie swoje obowiązki. Każdej firmie, której zależy na zwrocie z inwestycji rekomendujemy współpracę z Agencją Seomotive. Najważniejszym celem podjętej współpracy było wypozycjonowanie frazy „wanny jacuzzi” na możliwie największą ilość miejscowości. Obecnie rezultaty są następujące: • wanny jacuzzi Gniezno • wanny jacuzzi Poznań • wanny jacuzzi Rawicz • wanny jacuzzi Leszno • wanny jacuzzi Wolsztyn • wanny jacuzzi Środa Wielkopolska • wanny jacuzzi Kościan • wanny jacuzzi Zielona Góra • wanny jacuzzi Świebodzin • wanny jacuzzi Inowrocław • wanny jacuzzi Bydgoszcz • wanny jacuzzi Lublin • oraz wiele innych Polecam! Prezes Zarządu - Tomasz Chmaj

Malinka
@Euro Spas Sp. z o.o.

Wow, nawet nie wiedziałam, że tak się da :O

@Euro Spas Sp. z o.o.

Panie Tomaszu, dostaliśmy od Pana trudne zadanie do wykonania, ale zakasaliśmy rękawy i daliśmy radę. Dziękujemy! :) Pozdrawiam, Paweł Siadaczka SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

@Euro Spas Sp. z o.o.

Panie Tomaszu, przypominamy, że dla naszych obecnych Klientów mamy aż -25% na dodatkowe usługi. Zachęcamy do kontaktu! :) Pozdrawiamy, SEOmotive.pl

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Aneta M.

Jestem bardzo zadowolona z obsługi kampani Google Adwords i mogę polecić. Wcześniej sama robiłam sobie prostą kampanię, a jak się okazało, można uzyskać 2 razy więcej kliknięć w tej samej cenie! Szczególnie dziękuję, za bardzo szybką reakcję na prośbę o kampanię świąteczną, na dzień przed wigilią. Klasa!

@Aneta M.

Pani Aneto, dziękujemy za wyróżnienie. :) Pozdrawiam, Paweł Siadaczka SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

@Aneta M.

Pani Aneto, przypominamy, że dla naszych obecnych Klientów mamy aż -25% na dodatkowe usługi. Zachęcamy do kontaktu! :) Pozdrawiamy, SEOmotive.pl

Fishbone

Nie wiem jak adsy, ale z pozycjonowania jestem osobiscie zadowolony. Pozycje szybko skoczyły mojego sklepu, nowi klienci tez sie pojawili. Wszystko na plus, polecam

@Fishbone

Panie Jarosławie, dziękujemy! :) Pozdrawiam, Paweł Siadaczka SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

@Fishbone

Panie Jarosławie, przypominamy, że dla naszych obecnych Klientów mamy aż -25% na dodatkowe usługi. Zachęcamy do kontaktu! :) Pozdrawiamy, SEOmotive.pl

Joanna Gardyńska KAFEL

Zakres współpracy: Obsługa i pozycjonowanie wizytówki Google Z Agencją SEOmotive.pl współpracujemy nieprzerwanie od 2016 roku, obecnie podpisaliśmy trzecią umowę. Od początku zawarcia umocy, współpraca przebiegała w sposób wzorowy. Mój Specjalista, Pan Mateusz Chojnowski obsługuje nas w sposób rzetelny oraz z zachowaniem pełnego profesjonalizmu. Ogromnym atutem jest również stały kontakt z Panem Pawłem Siadaczka, który jest współwłaścicielem agencji. Po kilku latach aktywnej współpracy z całą pewnością stwierdzam, że wybór Agencji SEOmotive jako Partnera Biznesowego było doskonałym posunięciem. W związku z powyższym, z całą odpowiedzialnością polecam Agencję SEOmotive jako firmę rzetelną i godną zaufania. Pozdrawiam, Firma Kafel Joanna Gardyńska

@Joanna Gardyńska KAFEL

Pani Joanno, pięknie dziękujemy za opinię, za wyróżnienie swojego Opiekuna i mnie. :) Pozdrawiam, Paweł Siadaczka SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

@Joanna Gardyńska KAFEL

Pani Asiu, przypominamy, że dla naszych obecnych Klientów mamy aż -25% na dodatkowe usługi. Zachęcamy do kontaktu! :) Pozdrawiamy, SEOmotive.pl

Malarnia Mularczyk Gorzów

Polecam firmę. Współpracujemy od ponad 3 lat, moja malarnia proszkowa w Gorzowie wyświetla się w topach prawie po każdej frazie.

@Malarnia Mularczyk Gorzów

Panie Pawle, Panie Piotrze, idealny klient = idealna współpraca. Dziękujemy za te lata dobrej współpracy! :) Pozdrawiam, Paweł Siadaczka SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google Pozdrawiam, Paweł Siadaczka SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

@Malarnia Mularczyk Gorzów

Szanowni Panowie, przypominamy, że dla naszych obecnych Klientów mamy aż -25% na dodatkowe usługi. Zachęcamy do kontaktu! :) Pozdrawiamy, SEOmotive.pl

HubDesign Meble Szamotuły

Polecam firmę. Chłopaki zrobili dla mnie dobra robote. Klienci w końcu zaczęli mnie wyszukiwać w Google. Good Job! Pozdrawiam, Hubert Siwczak

@HubDesign Meble Szamotuły

Panie Hubercie, dziękujemy! :) Pozdrawiam, Paweł Siadaczka SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

@HubDesign Meble Szamotuły

Panie Hubercie, przypominamy, że dla naszych obecnych Klientów mamy aż -25% na dodatkowe usługi. Zachęcamy do kontaktu! :) Pozdrawiamy, SEOmotive.pl

ShowGlass Gdynia

Polecam współpracę z tą firmą - efekty pozycjonowania wizytówki lepsze niż ustalaliśmy. W końcu miła odmiana bo współpracowałem już z nie jedną agencją. Pozdrawiam Pana Mateusza !

@ShowGlass Gdynia

Pani Iwono, Panie Remigiuszu, bardzo dziękujemy za polecenie naszej Agencji. Cieszymy się, że wszystko przebiega wzorowo! :) Pozdrawiam, Paweł Siadaczka SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

@ShowGlass Gdynia

Pani Iwono, przypominamy, że dla naszych obecnych Klientów mamy aż -25% na dodatkowe usługi. Zachęcamy do kontaktu! :) Pozdrawiamy, SEOmotive.pl

Biuro Rachunkowe Sitarek

Bardzo sobie chwale współpracę już od 2 lat. Wcześniej nigdy nie promowałam się w Google a to był spory błąd. Teraz mam tez stronkę internetowa i zupełnie inaczej (lepiej) teraz wszystko działa. Szczerze polecam

@Biuro Rachunkowe Sitarek

Pani Agnieszko, bardzo dziękujemy! :) Pozdrawiam, Paweł Siadaczka SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

@Biuro Rachunkowe Sitarek

Pani Agnieszko, przypominamy, że dla naszych obecnych Klientów mamy aż -25% na dodatkowe usługi. Zachęcamy do kontaktu! :) Pozdrawiamy, SEOmotive.pl

Forga Grzegorz Czerwiński

Polecam firmę i Panią Darię moją konsultantkę. Chętnie poświadczę opinię telefonicznie. Pozdrawiam, Grzegorz, Firma Forga

@Forga Grzegorz Czerwiński

Panie Grzegorzu, ile to już lat naszej współpracy? Dziękujemy za zaufanie i za liczne polecenia naszej agencji. :) Pozdrawiam, Paweł Siadaczka SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

@Forga Grzegorz Czerwiński

Aleksandra

Polecam z całego serca firmę Seomotive. Kompetencja, rzetelność , szybkość i efekty. Jestem w top 3 w Krakowie prowadząc Kancelarię Adwokacką. Polecam także mojego opiekuna klienta Pana Filipa Szaumkesel za stały kontakt, błyskawiczne odpowiedzi na maile i telefony, cierpliwość i wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Pan Filip dba także o efekty współpracując z działem technicznym Dziękuję serdecznie Adwokat Aleksandra Wojciechowska polecam i będę polecać.

@Aleksandra

Też jestem z Krakowa z branży Szklarskiej - lustra na wymiar itp. I tez jest ok. Polecam

@Aleksandra

Pani Aleksandro, bardzo dziękujemy za opinię i pochwalenie Pana Filipa - przekazaliśmy mu miłe słowo. Polecamy się! :) Pozdrawiam, Paweł Siadaczka SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

@Aleksandra

Pani Aleksandro, przypominamy, że dla naszych obecnych Klientów mamy aż -25% na dodatkowe usługi. Zachęcamy do kontaktu! :) Pozdrawiamy, SEOmotive.pl

Skalarek Sklep zoologiczny

Serdecznie polecam, robią dobra robotę Piotr Gren

Maja
@Skalarek Sklep zoologiczny

Wypowiesz się może coś konkretniej na temat tego, że robią dobra robotę czy nie za bardzo? Co u Ciebie robili?

@Skalarek Sklep zoologiczny

Panie Piotrze, bardzo dziękujemy! :) Pozdrawiamy, SEOmotive.pl

Adam001

Serdecznie polecam Agencję SEOMOTIVE, ponieważ wywiązują się ze swoich zobowiązań przez cały okres współpracy.

@Adam001

Panie Adamie, bardzo dziękujemy za opinię! :) Pozdrawiamy, SEOmotive.pl

Rafał

Polecam z całego serca współpracę z Panem Filipem kontakt bardzo szybki dzięki, którem moje wątpliwości na czas zostają rozwiane.

@Rafał

Panie Rafale, bardzo dziękujemy za miłe słowo! :) Pozdrawiamy, SEOmotive.pl

Czy SEOmotive - Certyfikowani Specjaliści Google zatrudnia studentów?

Oczywiście! :)

Adrian Sapeta

Z przyjemnością rekomendujemy Agencję Interaktywną Seomotive.pl jako firmę rzetelną, uczciwą i wywiązującą się z ustaleń umownych. Na początku 2019 roku, zgłosił się do nas Pan Mateusz Chojnowski z propozycją współpracy dotyczącą głownie obsługi i pozycjonowania naszej wizytówki Google. Nasza firma jest bardzo ostrożna w zawieraniu różnego rodzaju. Jako właściciel firmy zawsze takie sprawy konsultuje z wieloma osobami, jak również weryfikuję opinie każdego mojego oferenta w Internecie. Jak się okazało agencja Seomotive ma bardzo pozytywne opinie, a inne firmy doceniają współpracę wypowiadając się w samych superlatywach – to był główny powód, dlaczego podjęliśmy taką współpracę. Współpraca między naszymi firmami przebiega w sposób wzorowy od pierwszego kontaktu Pana Mateusza Chojnowskiego, po późniejszą jego obsługę, aż do chwili obecnej. Mimo, że przed Agencją Seomotive postawiliśmy bardzo duże wymagania – zostały one wypełnione z nawiązką. Nasza firma zajmuje czołowe pozycje (w większości fraz kluczowych jest TOP3), nie tylko w mojej miejscowości, tylko w wielu ościennych miejscowościach, na których nam najbardziej zależy (siedziba naszej firmy znajduje się w Rudnikach, a wyświetlamy się w TOP 3 w takich miejscowościach jak: Brzeg, Prudnik, Olesno, Głubczyce, Krapkowice, Kępno, Kłobuck, Kluczbork, Wieluń, Strzelce Opolskie, Sieradz). Jako właściciel firmy, która buduje Altany i różnego rodzaju Domy drewniane cenie sobie twarde fakty w postaci liczb i statystyk. W niniejszych referencjach, czuję się zobowiązany pokazać, jak nasza wizytówka Google funkcjonowała do połowy kwietnia (gdzie jeszcze nie współpracowaliśmy) - wyświetleń średnio ok. 50-60 na dzień, a obecnie 400-500 dziennie. Wobec powyższego, z wielką przyjemnością polecamy Agencję Seomotive, jako firmę godną zaufania oraz profesjonalnego partnera biznesowego. Polecamy również naszego Opiekuna, Pana Mateusza Chojnowskiego jako Specjalistę o ogromnej wiedzy, perfekcyjnym podejściu do Klienta oraz osobę, na którą zawsze można liczyć. Z wyrazami szacunku, Adrian Sapeta

Blanka Ratajczyk - Planerka
@Adrian Sapeta

U mnie tak samo. Petarda! :)

@Adrian Sapeta

Panie Adrianie, wiele lat współpracy za nami i mamy nadzieję, że jeszcze wiele lat przed nami! Dziękujemy za zaufanie! :) Pozdrawiam, Paweł Siadaczka SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

@Blanka Ratajczyk - Planerka

Pani Blanko, dziękuję za polecenie! :) Pozdrawiam, Paweł Siadaczka SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Redmet Reda

Szczerze polecam współpracę z agencją Seomotive. Od 2019 nieustannie firma prowadzi dla mnie liczne kampanie, m.in. pozycjonowanie wizytówki Google. Od samego początku po dziś dzień moim opiekunem jest Pan Sławek, kto®ego również polecam. Tomasz Kraszewski, prezes zarządu

@Redmet Reda

Pani Tomaszu, dziękujemy! :) Pozdrawiam, Paweł Siadaczka SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google?

Na okresie próbnym zatrudnienie jest oparciu o umówę zlecenie, natomiast po okresie próbnym podpisywana jest umowa o pracę na czas nieokreślony. Pozdrawiam, Paweł Siadaczka SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Zostaw merytoryczną opinię o SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google - Poznań

• Jak się pracuje w SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google?

Zobacz opinie na temat firmy SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google