Printxl Dystrybucja Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań

Opinie o Printxl Dystrybucja Sp. z o.o. Sp. k.

Zuzanna

Na Facebooku firmy Printxl Dystrybucja zamieszczone jest ogłoszenie na stanowisko Junior Marketing Specjalist. Możliwa jest praca na pół etatu, czyli studenci dzienni jak najbardziej mogą aplikować. Do tego średnia wieku w zespole wynosi 24 lata, czyli można liczyć na luźną atmosferę. Mamy na forum jakiś maniaków social mediów, którzy poszukują pracy?

Zuzanna

Czy są na forum specjaliści ds. obsługi klienta z językiem niemieckim? Właśnie firma poszukuje m.in na to stanowisko (http://printxl.pl/praca/), dlatego warto, żeby ktoś opowiedział o pracy na tym stanowisku w Printxl Dystrybucja. Firma oferuje szkolenia i możliwość umowy o pracę. Czyli od początku takiej umowy się nie dostaje? Od czego to zależy? Ważne jest stabilne zatrudnienie, dlatego mógłby ktoś to wyjaśnić?

WiesławWszywka

Łatwo można dopasować je do potrzeb. A zalety takie jak łatwość rozkładania i składania do transportu, czy też trwałość samej ścianki oraz jej grafiki to dodatkowa korzyść. Zajmijmy się jednak samą grafiką. Jak dobrze zaprojektować taką ściankę? Dobierać grafikę do kształtu czy kształt do grafiki? Na jakie kolory stawiać? Jakie informacje umieszczać? Z pewnością wybór kształtu ścianki jest rzeczą bardzo ważną. http://www.studiogdynia.pl/scianka-tekstylna-wybor-grafiki/

Zuzanna

Szukasz pracy w Printxl? Aktualne oferty pracy znajdziesz między innymi na stronie internetowej firmy http://printxl.pl/praca/ Co jako obecni pracownicy możecie doradzić osobom rozważającym pracę w firmie?

Piotrek

Poznań to świetne miasto do robienia dobrych interesów, moim zdaniem warto się nad tym zastanowić, ponieważ Printxl Dystrybucja Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje pracowników, co chyba nie jest wcale takie złe i męczące, warto się nad tym zastanowić jednak.

krojczy

Witam a jak wyglada na krojowni ile mozna zarobic.Rozgladam sie za nowa praca i nie ukrywam ze mnie zaciekawila

Ciekawski

Chciałem się podpytać jak wygląda praca na magazynie bo zauważyłem, że jest oferta pracy. Dwie zmiany? Miła atmosfera? Praca na produkcji nie bardzo mnie interesuję a obecnie pracuję w branży introligatorskiej

dawis

xcu' to są podstawowe wymagania jakie musisz posiadać, poza tym jeżeli masz wykształcenie tak jak oczekują to nie musisz martić się również o to, że nie bedziesz znał się na pewnyh sprawach, poza tym zawsze mozesz podeprzeć się szkoleniami.

xcu

No tempo pewnie niekiedy jest wysokie, ale nie takie, za którym się nie da nadążyć. Myślę jednak, że jako grafik DTP lżej się pracuje. Trzeba się jednak liczyć z tym, że wymagają umiejętności obsługi pakietów graficznych Corel, Adobe, Photoshop i doświadczenia w przygotowaniu prac do druku wielkoformatowego.

kliso

Jeśli chodzi o szycie w tej firmie, no to rzeczywiście, wpada zlecenie i masz bardzo dużo pracy. Bo tempo jest wysokie, no ale dostajesz umowę o pracę więc to zachęca.

oddie

@nina, teraz jest więcej ofert, nawet szwaczki potrzebują. Praca wydaje się prosta, bo to szycie flag i banerów, a jest umowa o prace, więc chyba warto.

jo

zlecenie wyszło petarda bo same kozaki je robili :) nawet premie sie posypały dla mnie spoko i ziomy tez zadowolone

ciekawski

(usunięte przez administratora)ale ludzie jeszcze pracują, więc aż tak źle to chyba nie jest a jeśli jest to dlaczego siedzą skoro pracy wokół pełno

spoko firma fajni ludzie

nowy

powiem tak.wyglad firmy ok.duza chala i duzo miejsca.wiekszosc to mlodzi ludzie.faktycznie 2 weekendy wolne.pracuja caly tydzien .pon -piat na 2 zmiany,nadgodziny napewno,w soboty po 12h a w niedziele po 8h,przerwa 15 minut sniadaniowa i 2 po 5 minut na papierosa,pierwasza umowa to zlecenie na miesiac potem jak sie sprawdzisz umowa zwykla,stawka na pierwsze 3 dni to 9 zl.a potem 10 zl netto,taka sama stawka na zwyklej umowie,gdyby nie nadgodziny i praca w niedziele i swieta to by bylo ok

nowy

Pracuje od kilku tygodni na drukarni, faktycznie jest sporo godzin, ale każdą z nich mam zapłaconą. Pierwszy okres dostałem umowę zlecenie, po okresie próbnym od razu przeskoczyłem na umowę o pracę. Przełożeni bardzo wymagający i to jest fakt ale dzięki temu we firmie jest porządek. Jak pracujesz i się nie obijasz, to nikt się nie czepia. Ogólnie jest ok.

od dlugiego czasu w printxl

stały sklad firmy to 60% i nie zmienia sie od lat reszta przypadkowych ludzi wylewa swoje zale w internecie wspolczuje polskiemu przedsiebiorcy, kazdy widzi go jako zlodzieja ale nikt jako tego co tworzy i daje miejsca pracy pracuje w tej firmie od dlugiego czasu i najbardziej wkur..ja mnie ci co tez w niej pracuja ale ciagle im cos nie pasuje. Narzekacze idzie narzekac gdzies indziej !

pracuje teraz

pracuje w tej firmie na wykanczalni i mam 14 zl brutto, placa kazda nadgodzine, na innych stanowiskach placa wiecej dobry drukarz ma ponad 20 zl brutto. Faktycznie sporo godzin ale dzieki temu mozna dobrze dorobic. Bylem w amazonie przez 2 miesiace i placa 13 zl brutto. Ta firma jest jak kazda inna produkcyjna w kilku juz pracowalem

marko

@stary pracownik, dość zszokował mnie ten Twój opis pracy w Printxl. Dziwi mnie też jak rekordzista zrobił 400 godzin, skoro standardowy etat to 160 godzin. Nawet jeśli miesiąc miał 31 dni to wychodzi w sumie 13 godzin codziennie! To jakaś masakra chyba. Płaca chociaż za te nadgodziny i prace w weekendy zgodnie z kodeksem pracy 150-200%?

andrzej
@marko 26.02.2015 17:14

zabawne to stwierdzenie : ,,zgodne z kodeksem pracy"...

szukający pracy drukarz

jak wszędzie źle to gdzie iść do pracy?

Nowy

Witam! Mam pytanie na jakiego rządu wynagrodzenie można liczyć. Zajmuję się nadrukami termotransfer, tampondruk, obsługa plotera tnącego, druk solwentowy sitodruk, znajomość CorelDraw, przygotowanie projektu, wizualizacji itp. Mam 29 lat w branży od 10 lat. Mam szansę na znalezienie pracy w tej firmie? Sprowadzam się po nowym roku do Poznania. Będę wdzięczny za odpowiedź, informację. Pozdrawiam.

zadowolony

Wszyscy sympatyczni, uśmiechnięci, naprawdę spoko się pracuje! Troche sie bałem czytając te opinie, ale jestem od pół roku i widze, że naprawdę zaje... firma! Więc nie czytajcie głupich komentarzy, tylko wysyłajcie CVkę

nika

jak organizacja pracy ma się opierać na strachu, skoro to jest organizacja pracy.. chyba takie rzeczy są budowane na innych czynnikach, a nie na czymś takim.. jak ktoś był krótko tak jak @cukiereczek, to nie wiem czy ma dobrą opinie o nich, bo wiesz, raz moze być lepiej, a raz gorzej i nie masz na to zasady

nowa

Dzisiaj byłam pierwszy dzień. Ekipa robi wrażenie sympatycznej. Firma bardzo poukładana, widac ogolnie panujacy porządek. Na pewno na ten moment zostaje.

pytanieee

jestem osobą która ma podjąć prace w przyszłym tyg czy mam się czego obawiać :P?

Marcin

Z perspektywy pracownika mogę szczerze polecić - fajna atmosfera (młodzi ludzie - średnia wieku 30 lat), dobre warunki finansowe i sporo ciekawej pracy. Jest kilka minusów, ale nie przesłaniają one całokształtu:)

daniel

negatywne opinie są pewne usuwane, bo zawierają rzeczy niezgodne z regulaminem, np. dane osobowe, wulgaryzmy..a nie dlatego, że same w sobie są negatywne, jakoś w innych wątkach negatywne opinie, ale pisane w kulturalny sposób są nadal.. może warto czasem przeczytać regulamin, a nie mieć pretensje do nie wiadomo kogo

Darek
@daniel 11.09.2014 13:04

Tak? Tylko ciekawe, że te opinie, które zostały tutaj usunięte ze względu na rzekome wulgaryzmy, nie zostały usunięte z innych portali, np. ta:( usunięte przez administratora )Sami sprawdźcie, ile tam wulgaryzmów. Była ona również tutaj ale już jej nie ma...

@mStyle 09.09.2014 08:39
Nie uważam, że to kierownictwo się przyczyniło do usunięcia ale zapraszam potencjalnych kandydatów na stronę PRINTXL na fb :-)...

Wtargnąła mi literówka chodziło mi o szwacza/szwaczkę lub krawca/krawcową.

anoli
@mStyle 09.09.2014 08:43
Wtargnąła mi literówka chodziło mi o szwacza/szwaczkę lub krawca/krawcową.

Witam Chciałabym zatrudnić się jako szwaczka do kogo mozna się zwrócić?

handlowiec

W moim odczuciu byłoby niepolitycznie się nie odezwac. Zespół handlowy od wielu lat w niezmiennym skladzie. Dla mnie najważniejsze to bezpieczeństwo i rozwój czego mogę doświadczac w Printxl. Joanno, w ciągu 5 lat od zera ci biznesmeni zrobili prawie 100 osobowa drukarnie,a układy zwierzchnik-kadra są bardzo partnerskie. Każdy ma wybór, może założy własną działalnosc gospodarcza i wesprzec polska gospodarke. Jak to mówią " psy szczekaja, a karawana jedzie dalej". Polecam ambitnym poszukiwaczom miejsc gdzie dając również dostajesz. Printxl novo existere !

brygadzista

Sie goraca zrobilo tutaj W firmie widac ostatnie miesiace spore zmiany i wielu sie to nie spodobalo co widac po ostatniej aktywnosci tutaj. Dla mnie zmiany sa na lepsze bo nie musze ogladac tych ktorzy sciemniali i szuszfolili Firma inwestuje w nowe miejsca pracy ale co tam plujmy na nia 1 osoba z posrod chyba juz 80 w miesiacu zostanie obciazana z tytulu jej glupoty i pozniej lazi i gada jak jest zle ale zeby pomyslec w momencie kiedy sie zle zrobilo to juz nie Odezwalem sie bo wiekszosc wpisow to byli pracownicy...hmm jakis jest powod ze sa bylymi pracownikami.... Pracuje w tej firmie bardzo dlugo i najgorsze dla wielu jest to ze gora wymaga zabraniajac marnowania godzin, spania na nockach, marnowania materialu ja polecam i zapraszam

pracuje od 1,5 roku

kasa na czas zaliczki daja co tydzien nadgodziny zaplacone niedziela setki na atmosfere pracuje cala firma mi nic wiecej nie potrzeba marudzic mozna w kazdej firmie

mStyle

Tak przyjmują młodych ludzi ;)

Lol

Czy osoba mająca na bakier z prawem - czytaj: ma komornika na plecach, jest gorszym pracownikiem, człowiekiem? Czy jest to zła wizytówka firmy? Ważne, że jest i dobrze wykonuje swoją robotę, a to co robił/ robi po godzinach, kogo to obchodzi?Zastanów się zanim coś napiszesz..

mStyle

Współpracuję z tą firmą już prawie rok i co miesiąc dostaje w 100% zarobione pieniądze. Jeżeli,zdarzył się słaby miesiąc wynikający z braku zamówień to została mi wypłacona podstawa za pełen wymiar 180 h które mam na Umowie,a nie za godziny wypracowane czyli np 160 h. Premie we firmie są uznaniowe przyznawane według opinii wystawianych przez brygadzistów względem każdego pracownika (każdy dział ma inny przedział). Większość osób które przychodzą do firmy w sprawie pracy i godzą się na pracę na Umowo Zlecenie to ludzie którzy w 70% mają do czynienia z prawem czyli komornik deptający im po piętach lub inne podobne sytuacje i zazwyczaj na własne życzenie godzą się na takie warunki zatrudnienia. Reszta jakoś podpisuje po okresie próbnym Umowę o Pracę lub Umowę Menadżerską. Prawda jest taka,że do każdego sporu potrzeba dwojga jeżeli komuś się nie podobają warunki i regulamin panujący w Printxl to nikt go na siłę nie trzyma na jego miejsce zawsze znajdzie się drugi/a... Stare dobre przysłowie "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" ;)

Nowy
@mStyle 26.08.2014 13:56

Witam! Mam pytanie na jakiego rzędu wynagrodzenie można liczyć. Zajmuję się nadrukami termotransfer, tampondruk, obsługa plotera tnącego, druk solwentowy sitodruk, znajomość CorelDraw, przygotowanie projektu, wizualizacji itp. Mam 29 lat w branży od 10 lat. Mam szansę na znalezienie pracy w tej firmie? Sprowadzam się po nowym roku do Poznania. Będę wdzięczny za odpowiedź, informację. Pozdrawiam.

od 2 lat w printxl

sam poziom pisania wystawia opinie temu co to napisał najwyraźniej i na szczęście printxl nie jest instytucją, która chce zatrudniać takich ludzi i my nie musimy z takimi pracować

Zostaw opinię o Printxl Dystrybucja Sp. z o.o. Sp. k. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Printxl Dystrybucja Sp. z o.o. Sp. k.